Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D na kvadrat View Post
    Meni se čini da ima logo na lijevom rukavu, ali se nekako slabo vidi, a možda mi se i priviđa
    Originally posted by Panda View Post
    Meni se cini da se vidi logo na ovoj slici.
    [ATTACH=CONFIG]5783[/ATTACH]
    Jesam slepac...

    Sjajno!

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ne znam sad da li sam te shvatio pogrešno ili ne, ali za Golden Slam mu treba još RG i OI, sve ostalo ima, znači da mu je RG 1 od 2 prepreke do tog cilja.
      Ja sam razumela njegov post malo drugačije, tj da juri svih pet Majora u ovoj sezoni za Golden Slam pa otuda 104 dana
      Možda se to meni samo više sviđa pa sam ga tako shvatila
      A znam da može to Novak da složi sve u jednoj sezoni, samo polako meč po meč
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ne znam sad da li sam te shvatio pogrešno ili ne, ali za Golden Slam mu treba još RG i OI, sve ostalo ima, znači da mu je RG 1 od 2 prepreke do tog cilja. Nisam gledao današnji meč, vidim da ste uglavnom svi zadovoljni, vjerovaću vam
        To bi valjda bio karijerni? Za pravi golden slem su potrebna sva 4 u istoj kalendarskoj godini plus zlato sa OI, ako sam ja dobro shvatio.

        A o igri najbolje govori slika

        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Meni je odlicna oprema.Lepsa je dosta od ST,verujem da je i kvalitetnija.

          Btw. bilo mi je dosadno pa sam poslao mail Uniqlo-u i dobio sam odgovor :

          Thank you for your E-mail.
          We appreciate your interest in our products.

          Unfortunately, we have no plan
          to expand our business to Serbia at this time.

          Should the situation change, we may be in touch.

          In the meantime,
          thank you for your continued interest in Uniqlo.

          Sincerely,


          Kyoko Fujii
          UNIQLO customer center
          sigpic

          Comment


          • Karijerni ali je i zlatni slem tako bi trebalo biti, ne da mi se guglati. To je ono što Agassi i Nadal imaju, to je dovoljno a Nadal nema završni turnir, pa bi se tim kompletom Novak priključio samo Amerikancu

            Comment


            • Mislim da je Stefi mnogo prijatnije drustvo Slazem se da je i ovo vise nego dovoljno.
              Last edited by Navras 16950; 28-05-12, 19:49.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Ne znam sad da li sam te shvatio pogrešno ili ne, ali za Golden Slam mu treba još RG i OI, sve ostalo ima, znači da mu je RG 1 od 2 prepreke do tog cilja. Nisam gledao današnji meč, vidim da ste uglavnom svi zadovoljni, vjerovaću vam
                Za 'pravi' Golden Slam mu trebaju 4 GS + Olimpijada u istoj godini. (jos tri GS plus Olimpijada) Za 'pravi' Slam mu trebaju 4 GS u istoj godini. (jos tri GS)

                Medjutim za 'obicni' Slam mu trebaju 4GS uzastopno.(jos RG) Recimo da mu za 'obicni' Golden Slam trebaju cetiri GS plus Olimpijada. (RG, Uimbldon + Olimpijada) Bez Uimbldona se niz prekida.

                'Pravi' Golden Slam je osvojila samo Stefi Graf.

                'Pravi' Slam su osvojili Margaret Kort, Morin Konoli x2, Rod Lejver x2 i Donald Badz.

                'Obicni' Slam su osvojile Martina Navratilova i Serina Uiliams.

                'Obicni' Golden Slam jos niko nije osvojo.

                ------------------------

                Danasnji mec nisam gledao ali statistika izgleda jako dobro za Djokovica. Vele da je Starace igra izvanredno. Dakle upravo ono sto je Novak trebao.
                Last edited by NI; 28-05-12, 20:47.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Danasnji mec nisam gledao ali statistika izgleda jako dobro za Djokovica. Vele da je Starace igra izvanredno. Dakle upravo ono sto je Novak trebao.
                  Starace je odlicno servirao i to koristio da odmah napadne, a i inace cim bi mu se ukazala prilika. Bas je bio agresivan, dubokim udarcima konstantno je pritiskao Novakov BH. Djokovic je usao nesto sporije u mec, pomalo pasivno, ali je i on servirao fantasticno, od pocetka do kraja i Potito nije imao nijednu brejk sansu. Imao je malo problema sa riternom i sa realizacijom brejk lopti, tek je devetu iskoristio ako se ne varam. Cini mi se da je bio i iznenadjen dobrom igrom rivala, pa mu je trebalo malo vremena da se konsoliduje i pojaca tempo. Prvi set je mogao da zavrsi i pre Tb-a, ali na set loptu nije se odlucio da napadne, prvi je Potito potegao i bio uspesan. Kasnije je podigao igru, riternirao dosta bolje i mec je bio gotov. Treci set nisam odgledao ceo. Sve u svemu, za sam pocetak odlicno izdanje. Ukratko
                  Last edited by Navras 16950; 28-05-12, 21:49.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by Navras View Post
                    Starace je odlicno servirao i to koristio da odmah napadne, a i inace cim bi mu se ukazala prilika. Bas je bio agresivan, dubokim udarcima konstantno je pritiskao Novakov BH. Djokovic je usao nesto sporije u mec, pomalo pasivno, ali je i on servirao fantasticno, od pocetka do kraja i Potito nije imao nijednu brejk sansu. Imao je malo problema sa riternom i sa realizacijom brejk lopti, tek je devetu iskoristio ako se ne varam. Cini mi se da je bio i iznenadjen dobrom igrom rivala, pa mu je trebalo malo vremena da se konsoliduje i pojaca tempo. Prvi set je mogao da zavrsi i pre Tb-a, ali na set loptu nije se odlucio da napadne, prvi je Potito potegao i bio uspesan. Kasnije je podigao igru, riternirao dosta bolje i mec je bio gotov. Treci set nisam odgledao ceo. Sve u svemu, za sam pocetak odlicno izdanje. Ukratko
                    Hvala Navras!

                    Mats je rekao da se Novak okliznuo nekoliko puta i da ima mali problem sa kretanjem. I na moje prlicno iznenadjenje je rekao da Novak mozda dostignuti visi nivo ove godine nego prosle.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Hvala Navras!

                      Mats je rekao da se Novak okliznuo nekoliko puta i da ima mali problem sa kretanjem. I na moje prlicno iznenadjenje je rekao da Novak mozda doztigne visi nivo ove godine nego prosle.
                      I meni se ucinilo da je par puta proklizao. E sad ne znam da nije mozda do obuce posto na RG-u nosi novi model. Meni je delovalo da je zbog toga ali nisam skroz siguran. Ne deluje mi kao previse ozbiljan problem. Nije dobro ako ga Mats hvali
                      Last edited by Navras 16950; 28-05-12, 21:54.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Navras View Post
                        I meni se ucinilo da je par puta proklizao. E sad ne znam da nije mozda do obuce posto na RG-u nosi novi model. Meni je delovalo da je zbog toga ali nisam skroz siguran. Ne deluje mi kao previse ozbiljan problem. Nije dobro ako ga Mats hvali
                        Mozda je los znak sto ga Mats hvali, ali Mats ga jako cijeni i misli da Novak ima za Nadala. Ove godine Mats navija za Novaka zbog Borgovog rekorda.

                        Comment


                        • Mislim da smo prošle godine razbili Matsov baksuzluk.. ako se ne varam hvalio je Novaka pred USO.


                          Je ne parle pas francais, et vous?

                          http://video.eurosport.fr/tennis/rol...61/video.shtml
                          Last edited by miloolja; 28-05-12, 22:58.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sorc je preuzak i prekratak
                            Lijepa je oprema, bas mi se svidja
                            sigpic

                            Comment


                            • Super odigrano I kolo.Lagano,stalozeno,mirno... bez nepotrebnog znojenja
                              Starace taman toliko da se Nole ne zeza sa nasim zivcima hahaha.Mislim da su danas nove patike Noletu malo pravile problem.
                              Meni su tikepa ruzne do zla boga kao neke baletanke naspram onih starih.

                              Samo tako nastavi sampione prema finalu,prema tituli RG.Mi te pratiimo i strasno navijamo.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment

                              Working...
                              X