Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Možda je trebao u NIKE, pa da ga malo i žrijeb pogleda, sa te strane je jedino bitno.
    Kako? Mislis da bi isli protiv svojih najvecih manekena
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Prihodi su im prosle godine bili 1.437 milijarde dolara, Nikeu 2.82 milijarde, Adidasu 1.254 milijarde. Mocniji su masu od STa to je jasno, vlasnik je najbogatiji covjek u Japanu koliko vidim da se prica i dobro je on prosao sigurno. Sad da vidimo kakve ce mu opreme biti. E da je igranje sa ugledom ima i toga, ali ne vjerujem da su mogli finansijski da ga isprate Reebok, Fila, Lacoste, a posto nece u Nike i Adidas onda mora ovako...
      Jedino zajedno da ga "isprate"..
      Reebok je pod Adidasom..
      Umbro i Converse pod Nike..
      Sve će ih progutati Nike i Adidas( ostaće samo nekoliko)..
      I neko kao Uniqlo..

      Comment


      • Većina nas nije ni čula za njih (ja jesam primetila Nišikorijevu crveno-belu opremu i to je sve )
        Ali kako očas nađosmo kako su moćni i bogati i šta se po svetu na ekonomskim stranama piše o ovom novom dilu..

        Originally posted by Vladan View Post
        Prihodi su im prosle godine bili 1.437 milijarde dolara, Nikeu 2.82 milijarde, Adidasu 1.254 milijarde.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Na jednom mestu sam pročitao da je Uniqlo pokrio dugove ST-ja prema Novaku..
          Kako se ne diviti Japancima..
          Malo mi je žao što nije odigrao i RG sa ST, pa da kompletira GS sa ST..

          Comment


          • Nole
            Thank you all for your great wishes, love, photos and nice words! I had a great day with my closest ones! My Jelena even made me a Bday cake! Can you imagine what was my wish? #bestfansintheworld #nolefam #anolderguy

            Hvala vam svima na divnim željama, ljubavi i lepim rečima! Proveo sam divan dan sa najbližima! Moja Jelena mi je napravila i rođendansku tortu! Možete li da zamislite šta sam poželeo?
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Hvala vam svima na divnim željama, ljubavi i lepim rečima! Proveo sam divan dan sa najbližima! Moja Jelena mi je napravila i rođendansku tortu! Možete li da zamislite šta sam poželeo?
              Znamo, ono što smo i mi tebi.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Da li patike ostaju iste?

                Comment


                • Kad je presao iz Adidasa u ST zadrzao je Adidas patike. Logicno je da sad zadrzi ST patike
                  Ma ostaju vjerovatno, mada bi vise volio da koristi Nike patike
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kako? Mislis da bi isli protiv svojih najvecih manekena
                    Od 4 GS godišnje vjerujem da bi mu 1 išao u korist, daj šta daš Ovako će ostati pusti snovi, mada se ne treba igrati sa kamikazama

                    Comment


                    • Panchev9 hvala, ovo moram da ubeležim.
                      Patike, pa da.. one su Adidas... za sada mu odgovaraju, kada nije plava šljaka i kada mu ti vratiš ovaj fenmenalan par

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Panchev9 hvala, ovo moram da ubeležim.
                        Patike, pa da.. one su Adidas... za sada mu odgovaraju, kada nije plava šljaka i kada mu ti vratiš ovaj fenmenalan par

                        Oljice,
                        ove su kod mene.. Red4ever..

                        1:44s


                        Bila bi fora da Uniqlo bude do kraja 2012g..

                        Comment


                        • AAaaaaaa zaboravila sam na taj momenat..sada mi je sve jasnije..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Srecan rodjendan Nole, pa da osvojis pre svega RG i OI!

                            Comment





                            • Last edited by miloolja; 22-05-12, 23:26.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ima tu i neke ESENCIJE u vidu toga da kada je Japan pretrpeo nukleo i zemljotres katastrofu Novak je pruzao javnu podrsku Japanu.
                                A znamo kakav su japanci narod (sve u superlativima) tako da je Novak i bez ovog ugovora tamo jako drag gost i jos sada ovo sa Uniqlo-m
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X