Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubaldo Scanagatta ‏@Ubitennis

    6 million dollars for Nole Djokovic's birthday. Not bad for a Japanese present by Uniqlo
    Po tw ima svega

    http://thetennistimes.com/novak-djok...ennis+Times%29
    sigpic

    Comment


    • Mnogo mi je krivo sto nije otisao za NIKE,jer bi mu na marketinskom planu diglo popularnost nenormalno.Snimio bi i par reklamica sa zvezdama fudbala i kosarke,ali dobro.Ipak su pare najbitnije.PO mom misljenju NIke nije krs,NIKE je potreban coveku kao sto je on,jer nema popularnost i postovanje kakvo treba da dobija,steta.Velika steta...

      Comment


      • Djokovic is 7th most marketable sports player in the world right now
        http://www.sportspromedia.com/notes_...table_athlete/

        As ever, the key tenet of this list is the search for value for money. As such, the likes of Roger Federer, David Beckham, Peyton Manning and Serena Williams – global household names and hugely marketable individuals – are not included in the rankings as the cost of an endorsement with them is likely to be at its peak, with its value, indeed, on the wane.
        Murray 36. trenutno, profitirao je Adidas bas

        Evo i svih od 50. do 1.

        http://www.sportspromedia.com/notes_..._-_ben_ainslie

        Nadal tek 27.
        Last edited by Vladan; 22-05-12, 17:33.
        sigpic

        Comment



        • Da li je moguce da postoje ljudi koji veruju u ovo,pa nije ni cudo sto smo zaostali u svakom pogledu...ZGROZEN SAM KLIPOM,TREBA PRIJAVITI OVOG LIKA

          Comment


          • 70 mil. za 4 godine
            pa toliko Fed nije dobio od Nike-a a on je brend za sebe
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by TheZIX90 View Post
              Mnogo mi je krivo sto nije otisao za NIKE,jer bi mu na marketinskom planu diglo popularnost nenormalno.Snimio bi i par reklamica sa zvezdama fudbala i kosarke,ali dobro.Ipak su pare najbitnije.PO mom misljenju NIke nije krs,NIKE je potreban coveku kao sto je on,jer nema popularnost i postovanje kakvo treba da dobija,steta.Velika steta...
              A sta znam,mozda si i u pravu a mozda i ne.Tesko da bi Nike podigao popularnost Novaku-Novak jeste vec sada ultra popularan a sad` da li nosi znak ovaj ili onaj...
              Mislim da Nike ne moze doneti nista vise Novaku od onoga sto Novak vec ima (osim nekoliko miliona vise u ugovoru) ali generalno to je to.Zato je mozda "mali" japanac interesantniji tj. dao mu je neuporedivo vise love.
              Ne znam,samo nagadjam.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Zna li Radek za UniQlo? Pa ovo je za njega idealno



                sigpic

                Comment


                • Nije htio Nike i Adidas


                  my sources in Uniqlo say outfits are already done. he doesn't want neither nike nor adidas beacuse of roger, rafa and murray. he's not happy with tacchini due to he low exporsure and ST is crashing down, too. this is what i heard from some friends working in Uniqlo. but it's not a secret anymore

                  well... zara and Uniqlo are two different things. Zara is investing in fashion, Uniqlo is actually approaching sport, in particular tennis. They have a HUUUUGE budget and they need awarness to enter new markets (US as well). ND will never go to nike or adidas until rafa, roger and murray are still there. He's not happy with ST due to the bad product quality, the low exposure and the company is crashing down. my sources confirm outfits are ready for Wimbledon. everything could happen, of course... but signals are really strong.
                  Bas cudno da se zalio na kvalitet robe, pa i kod nas u buticima kad se kupuje ST je nesto posebno u odnosu na Nike i Adidas, trenerke su im najjace
                  Last edited by Vladan; 22-05-12, 17:58.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nova oprema za rođendan..
                    Pa to nismo poželeli..;)
                    Već neko vreme smo pričali da će Novak sa'raniti ST ako bude trajala saradnja.. Jednostavno cena ugovora i bonusa nije podnošljiva za ST.. I kada se vidi koju je cenu Kinez bio platio za kupovinu ST, može se zaključiti da je to brend koji nema (dovoljno) tržište i istih takvih prihoda( morao bi da vredi stotine miliona, ako ne i više)..
                    Uniqlo: drago mi je što su Japanci.. Iako mislim da dovoljno "pratim" sportsku opremu, za njih nisam čuo( a da mi je mozak zapamtio).. Obzirom da su platili ozbiljan novac, ne sumnjam da će sve izgledati super u budućem periodu..
                    Sergio Tacchini: sviđale su mi se kolekcije koje su radili za Novaka i na tome im čestitam.. Oko kvaliteta se ne bih previše uplitao, obzirom da je danas gotovo sve daleko nekvalitetnije nego pre 20g.. Vodeći brendovi su tu negde..
                    Nike i Adidas: dobro je što nije za njih.. Nike, jer bi bilo previše(ima nekih lepih Fedovih linija), a Adidas jer ima katastrofalnu opremu za tenis(patike su jedino Ok)..

                    Novak je pre 2 godine vratio ST na velika vrata u tenis, a sada mu predstoji da ubaci novi brend "međ ljude"..
                    Želim mu uspešnu saradnju.. Pa neka ih sa'rani, pošto će uspesima to i zaslužiti..

                    MGS: gde si našao Uniqlo? To mu dođe kao da si naslednik Kolumba..

                    Comment


                    • Iskreno, nikada ranije nisam cuo za Uniqlo, tek sada se malo informisah. Kakvu ce opremu nositi najmanje je bitno, ali ako je njima dao porednost u odnosu na Nike i Adidas kod mene moze da ima samo ogroman plus, a to mi govori i da je cifra koju su mu ponudili verovatno astronomska. Dobar izbor i za jednu i za drugu stranu rekao bih. Opet ce biti jedinstven i na tom polju, sto nekako ide uz njegovu licnost. Japanci ocigledno hoce da kroz sport izvrse dodatnu promociju svog brenda i bolji izbor od Djokovica, bar kada je tenis u pitanju, nisu mogli napraviti. Djokovic je na neki nacin sveza krv jer nije toliko potrosen u materketinskom smislu, a sa velikim potencijalom, narocito u Aziji, sto je ocito prepoznato. S druge strane, proizvod se najbolje promovise uz aktuelnog sampiona sa kojim se poistovecuje sve veci broj mladih ljudi i koji ce u godinama koje slede biti sve popularniji i mnogo je efikasnije brend graditi oko njega nego li izvlaciti nekog bivseg i pomalo zaboravljenog sampiona iz naftalina, skidati sa njega prasinu i spricati mu botoks ne bi li se bolje prodavao. Tako posmatrano, cifra koja se pominje ne deluje mi uopste neralno, naprotiv.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Moram da priznam da meni ST deluje izuzetno nekvalitetno kad vidim opremu koju Djoka nosi i gotovo mi se nikada njegova oprema nije svidjala.

                        Sto se tice tih japanaca (ni ja nisam nikada cuo za njih) nek je sa srecom. Moram da priznam da mi tih 70 mil deluje pomalo nerealno, ali ako jeste, svaka cast

                        Comment


                        • Novak and Jelena attend the 'Killing Them Softly' Premiere during 65th Annual Cannes Film today.

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by TheZIX90 View Post

                            Da li je moguce da postoje ljudi koji veruju u ovo,pa nije ni cudo sto smo zaostali u svakom pogledu...ZGROZEN SAM KLIPOM,TREBA PRIJAVITI OVOG LIKA
                            Koja glupost Sunce ti...Smejem se prilozenim argumentima i istrazivanjima Najjace kad napise lik Novak Djokovic proslavljao noc vestica kako jedan pravoslavac moze to da radi
                            Mnogo sam se iznervirao koje gluposti navodi lik ahhahahha ne prodje ni sedmica a da se neki profesionalni sportista ne prijavi za silovanje, tucu itd... koji majmun pa normalno kad je poznata licnost o njemu ce da napisu koje je gace promenio... Tih ala sam se ,,primio'' kao da je neko mene prozvao
                            Kako bih mucio autora filma da mu objasnim ja sta sve utice na karakterne osobine dece a Boga mi i odraslih osoba
                            Last edited by Condition23; 22-05-12, 20:25.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Prihodi su im prosle godine bili 1.437 milijarde dolara, Nikeu 2.82 milijarde, Adidasu 1.254 milijarde. Mocniji su masu od STa to je jasno, vlasnik je najbogatiji covjek u Japanu koliko vidim da se prica i dobro je on prosao sigurno. Sad da vidimo kakve ce mu opreme biti. E da je igranje sa ugledom ima i toga, ali ne vjerujem da su mogli finansijski da ga isprate Reebok, Fila, Lacoste, a posto nece u Nike i Adidas onda mora ovako...
                              sigpic

                              Comment


                              • Nikada čuo za Japance, ali je to potpuno nebitno. Nije modna revija, samo neka nastavi da pokazuje svoju prepoznatljivu marku FH BH itd. na terenu.

                                Možda je trebao u NIKE, pa da ga malo i žrijeb pogleda, sa te strane je jedino bitno.

                                Comment

                                Working...
                                X