Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ne bi bilo lakse da je los dan. Ovako je uradio sta je do njega bilo, protivnik je odigrao blizu savrsenstva i krajnjih mogucnosti svoje igre, to je jednostavno jedan od onih dana, kad koliko god da se trudio, koliko god da si bolji relano, ne mozes da pobedis. Isto kao Nadal prosle godine u Montrealu protiv Dodiga, isto kao Fed protiv Nalbandiana 2005. na TMCu... Jednostavno, neko gore je rekao da Novak ne moze danas da pobedi i to je to... Takticki je odigrao izvrsno, taj jedan brejk koji je pretpeo je bio zbog njegovog inata, mozda je upravo i taj jedan brejk dao Isneru krila da tako izvrsno nastavi mec. Big John je video priliku i iskoristio je najbolji moguci nacin. i nista manje.

    Potisten sam, ali ne i besan. Besan sam bio pre 2 nedelje, kad je igubio od Murraya jer mu se nije igralo... Danas mu se igralo, ali avaj... To su "oni dani"... Ladies know what I'm talking about.

    Comment


    • Pa jeste mi u ovoj situaciji teže, jer sam bila ubeđena da će dobiti (retko me osećaj vara), ali opet sa druge strane raduje me što "drži" svoju igru, što grize i dalje i sigurna sam da će sve to ostati na svom mestu, odnosno da se neće stvari mnogo promeniti, osim gubitka "nekog boda" tu i tamo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sta se nervirate ljudi cuvajte zivce za maj, jun i jul, trebace vam. Kakvo 1.mesto kakvi bakraci, kakva je razlika biti 1 ili 4? Ja bi cak i voleo da raspored na atp listi pred RG bude takav da Nadal i Djokovic mogu da se satanu u polufinalu.

        Comment


        • Pozdrav svim navijacima Novaka Djokovica. Dugo sam vec prisutan na ovom forumu, ali nisam ucestvovao aktivno u postovima. Smatram da sam dosta lepih stvari procitao ovde o tenisu uopste, mada bilo je i zaista nekih ruznih diskusija. Mnogo volim Novaka....i nerviram se kao i svi vi kada izgubi. Danas je Nole igrao dobro, ne i najbolje zato je i izgubio. Danas je imao protiv sebe inspirisanog protivnika i domacu publiku i zato je morao da da svoj maximum....nije uspeo u tome. Ne mislim da je Izner limitiran teniser uopste, to je i dokazao pobedom protiv Feda u Davis kupu. I na kraju da ne duzim puno za pocetak , sve najbolje zelim Noletu ubuduce, a pobeda ce biti, nadam se vise nego poraza;)

          Comment


          • Ne treba se nervirati,onakva sezona se ne moze ponoviti,ustvari ne moze se ponoviti da veze onoliko titula ali sezona je vec uspjesna.Pa sjetimo se prije samo godinu i po dana sa jednim Slamom bi bili prezadovoljni,ma kakav Slam,pa 2010. nismo ni Masters imali.Naravno sad rastu ocekivanja i Novak je postao to sto jeste ali nije mu ovaj dio sezone sigurno prioritet,uzeo je ono najvaznije sto se igralo ove godine i samo neka fokus bude na Slamovima.Mene ne boli previse ovaj poraz,samo mi je krivo jer je imao sve,cim je napravio brejk to je trebalo da bude zavrsen set ali sta je tu je.
            sigpic

            Comment


            • Ja jos uvek ne mogu da shvatim sta se desilo,u soku sam!Bio sam siguran da ce uci u finale i ovo nam uopste nije trebalo,gubi dosta bodova ali je stvarno igrao dobro danas,ali je onaj gore rekao da ce danas Novak izgubiti i to je to
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Ma nije onaj gore rekao da ce Novak izgubiti, vec Vladan da ce pobijediti.

                Comment


                • Ma ništa se Miljane ne sekiraj.
                  Sve je ovo apsolutno normalno. Najvažnije je da je Novak zdrav, a ova njegova današnja igra obećava i govori da se neće puno toga promeniti u odnosu na prošlu godinu. Već smo više puta rekli da je nemoguće da je ponovi, a zna on vrlo dobro šta su mu prioriteti i na šta valja obratiti posebnu pažnju. Ovo što se desilo danas je sasvim normalno, nekada taj jezičak na vagi prevagne na drugu stranu. Seti se koliko je puta prevagnuo na onu Novakovu.

                  ‎"I had in the third set a couple of times 30-all and some chances really where I was in the rally, but he came up with some incredible groundstrokes winners, and that's it," said Novak. "I have to shake his hand and congratulate him for the win."
                  "With that serve and with that forehand he's got the ability to be a Top 10 player," said Djokovic. "He had that already a couple years back. It's just a matter of really trusting your instincts and your strokes and your quality. I think it all came together for him now, and he's deservedly in the Top 10 now."
                  Last edited by miloolja; 18-03-12, 00:47.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Meni je puno srce kad Novak na 4:4 odigra onakav winner iz defanzive...Tad sam mogao da iskljucim TV i kazem sebi ,,gledas poen kakav Isner nikada nece odigrati u karijeri''
                    Realno dao je sve od sebe, riternirao neke servise koje bi vecina igraca ispratila pogledom ali sta da uradis i kako da igras protiv coveka kome je svaki servis 220 i jace, koji kad se malo zamislis ima 5 gemova preko aseva Bog te vid'o... Decko servira sa visine od 3.5 metra...2.06 visok+ ruka+ reket. Ostaje zal za prvim setom, 5:4 i sevisom za osvajanje. Svaka cast Izneru, retko kada ce imati ovakav dan gde mu se sve poklopi. Djokovic odigrao odlicno (objektivan sam)
                    Samo jedna stvar za kraj: Ulazi mi majka u sobu i pita ,,jel pobedio Djokovic'' ja kazem ,,Izgubio'' a ona kaze ,,Jel plakao''
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Miljane brate,Miami ce biti pokoren nadamo se....Nole se dosta ;odmarao' sad kad zapne opet,pregazice sve


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Uspeo je 2 puta da lobuje Iznera!

                        Evo onog drugog loba u TB-u.

                        Comment


                        • sve cestitke Izneru na pobedi u polufinalu IW,a Novaku sve cestike na prikazanoj partiji,a sa onakim bombama koe su isle na ubitacno,vec i precizno da ni sam Nole nije mogao te servise da vrati al treba biti zadovoljan svemu sto nam je Novak priredio,jer da ne pominjem da je zaista tesko ponoviti proslu godinu koja je bila zaista fenomenalna ,al i sumljam da ce ovakvu partiju Izner ponoviti u finalu

                          Comment


                          • Pozdrav ljudi...sta reci za mec,nego se mora cestitati Dzonu na velikoj pobedi...Bio je na visini zadatka,dok je Novak ispustio pobedu i prvi set zahvaljujuci pogresnoj proceni celendza.Nije me nesto pogodio ovaj poraz...slozio bih se sa Vanjom da me vise boli kad vidim da mu se ne igra i gubi meceve poput onog polufinala u Dubai-ju.Ovo juce je bilo-"borio sam se koliko sam mogao,ali protivniku je bila namenjena pobeda."Juce sam se zapitao par puta gledajuci mec,gde je taj famozni drop-shot koji bi bio vise nego efikasan protiv takvih visokih igraca.Ja se ne secam niti jednog.U svakom slucaju,sezona je tek krenula,cuvajte zivce ljudi tek nam stizu odlucujuci trenuci.Sezona 2011 se nece ponoviti,naviknite na to.Ona se desi jednom u istoriji tenisa,a ne dve godine za redom jednom igracu.Naostrite se,Miami pocinje sutra i vec ce to tamo bolje izgledati.Nova sezona,novi prioriteti...novi uspesi.Idemo majstore...2011 si pisao istoriju,a 2012 stavi tacku na nju.SRECNO u nastavku sezone.
                            Last edited by draza; 18-03-12, 10:31.

                            Comment


                            • Jeste da je los snimak,ali nema bolje,tj. ima jedan kratak na tenistv.com
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment


                              • Sve se nadam da je sve ovo samo Novakovo zagrevanje (sto neko rece) za maj/juni/juli/avgust + US open jer tada ce goreti zemlja od jakih i vaznih meceva.
                                100-i put kazem, ko prezivi od tenisera 2012-u moze se odmah svrstati u ratne veterane (kao Normandija,kao Pacifik).

                                AJMO NOLE glavu gore i resavaj se tih bubica koje ti lete oko glave.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X