Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • draza
    Jean radi neverovatno dobro!
    Ostace u amanet kada neke buduce generacije budu gledale ove klipove..
    Ako im ne bude smor da gledaju sa nekog Marsa ili Saturna..

    Comment


    • Team chill...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ima li neko nešto da kaže? Nema? Dobro.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Imam ja : Mec pocinje , pocinju i neosnovani komentari vezani za Novaka : nije dobro usao u mec , fizicki je slab, nema kondiciju , nema tu nista od forme iz 2011 , Marej je jaci ... ali ... Citiracu Novaka posle polufinala Rima 2011 i meca sa marejom i time cu sve reci :
          "AAAAAAAAAAAAAA!!!! AAAAAAA!! AAAAAAAAAA!!! KURAC SI JACI!!!!!"
          Sry na psovanju ali ovo je samo citat
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Au, lude glave, nasetase mi se po zivcima obojica! Malo je falilo da od setanja ugazim tepih toliko da ne ostane ni jedna vlas na njemu... Uffffffffffffffffff! Jos jedan istorijski mec je dobijen, jos jedna pobeda i titula!

            Izvukao se iz psihofizickog pada, izvukao se iz poslednjeg napada Murraya, pokazao je vise hrabrosti, pokazao je vece srce, na kraju krajeva, osvojio je i vise poena i vise gemova i vise setova i zasluzio je pobedu u svakom j*bnom smislu te reci!!! Svaka mu cast i oprastam mu sto mi se seta po zivcima vec... ma izgubio sam se u brojanju tih situacija!

            Comment


            • Škot nek pakuje kofere, a ja svoje živce i želudac. Trebaće mi još mnogo godina.

              Last edited by miloolja; 27-01-12, 14:02.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bravo Noleeeee svaka cast samo tako nastavi.... bravoooooooooooooo

                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • Novak za vecu potrosnju alkohola!
                    Svaka cast legendo kako si i ovaj mec dobio!
                    Nekada je Milojko pricao: Darko Pancev, a ko bi drugi. Sada vazi: Novak Djokovic, a ko bi drugi.
                    Marej jako dobar vecim delom meca, ali je opet nesto falilo da preokrene. Sanjace jos neko vreme Novaka. Mislim da je bio nesto ofanzivniji nego inace, i to je dobar pravac.
                    Sad Novace 30 sati u krevet, pa u finale na pobedu!!!
                    Bice spektakl!
                    I veliko hvala organizatoru sto je branioca pehara stavio da igra u "kasnijem polufinalu". Alal im cufte, da bogda ih zive pojeli.

                    Moram da primetim da mi se sam prenos nije svidjao. Previse su davali onaj ugao zvani "guzica" kada prikazuju igraca koji prima servis na deuce stranu. Pa nije ovo 1975g. pa je dodata jos jedna( treca npr.) kamera,i predstavlja new technology koju do sada nismo videli.
                    I stalno ponavljanje slow motion-a i kad je trebalo i kad je bilo nepotrebno.

                    Uzdravlje
                    Ziveli

                    Comment


                    • A za ovu voznju im ne treba nikada oprostiti ( oni uvek stave u kola lika za kojeg misle da ce izgubiti u sledecem mecu - hvala ti Nole sto si im dokazao suprotno) !!!
                      Panchev9 , za "guzicu" si dobro primetio i mene je izludjivala ta kamera, pogotovu kada proprati pocetnih nekoliko udaraca i nikako da je promene
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Pa nije ti dobra teroija, Nadal se prvi vozio ovim kolima
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa nije ti dobra teroija, Nadal se prvi vozio ovim kolima
                          malo je falilo i da preda mec

                          Comment


                          • Da li pred "important match" nikada , cak se Novak vozio i pred onaj poraz od Feda u 1/2 RGR
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • ma da, to je sve jedna velika zavera
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X