Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Druskane ,
    ovo sto stavljam od 0-6 gemova, kod mene znaci za ceo mec. ;)
    Za mene je brutalnije 6-1, 6-1, 6-0(ili 6-1), nego 6-0, 6-0 i 6-4.
    Dakle, nova kvota za Novakove meceve je da li ce izgubiti od 0-6 gemova po mecu( stavio bih i od 0-4).
    Prestoji druga, tj ozbiljnija nedelja turnira.
    Ok, nisam razumeo prvo ali sad razumem.Da je brutalno, to svakako jeste.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Video post-match interview Eurosport: Djokovic: I'm still improving



      Last edited by miloolja; 21-01-12, 14:53.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mali intervju u studiju posle pobede nad Mauom.

        http://espn.go.com/video/clip?id=748...goryid=2378529
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Eto, Hjuit je dobio Raonića za kog su govorili da bi pobedio Noleta u 4. kolu.Zaključak, Nole će na čistu sreću da prođe 4. kolo.U četvrtfinalu će verovatno opet da dobije sve na sreću hahahhahahhahah

          Tog Đokovića tera sreća već 53. nedelju odnosno godinu dana.

          Napomena: Shvatićete da se šalim na račun onih koji misle da Đoković nije zasluženo broj 1 ili nešto slično.

          Ako nastavi da koristi talenat, inteligenciju i da vredno radi, teraće njega sreća još duuuugoooo duuuugoooo
          Last edited by MarkedOne8; 21-01-12, 17:23.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Eto, Hjuit je dobio Raonića za kog su govorili da bi pobedio Noleta u 4. kolu.Zaključak, Nole će na čistu sreću da prođe 4. kolo.U četvrtfinalu će verovatno opet da dobije sve na sreću hahahhahahhahah

            Tog Đokovića tera sreća već 53. nedelju odnosno godinu dana.

            Napomena: Shvatićete da se šalim na račun onih koji misle da Đoković nije zasluženo broj 1 ili nešto slično.

            Ako nastavi da koristi talenat, inteligenciju i da vredno radi, teraće njega sreća još duuuugoooo duuuugoooo
            ne bi me zacudilo da to nisu reci mac wilandera

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              ja mislim da andy Murray nece ni doci do polufinala,vec ce ga conga zaustaviti u cetvrfinalu, finale djokovic-nadal
              dal takve stvari sto wilander prica o noletu sme da mu kaze u njegovoj emisiji
              Pazi, pricao je za Britanski Eurosport, mora malo i da zaradi koju kintu, ali iz njihove perspektive, dolazi im tip iz neke tamo "vuko*ebine", koju su bombardovali pre 10ak godina i tad je taj tip trenirao i gradio sebe kao licnost i kao tenisera... Cela zapadna Evropa samim tim logicno vise voli nekog poput Rafe, Rogera ili Andya (narocito Britnci koji preko 70 godina cekaju GS sampiona ;)) od nekog Srbina i samim tim traze razloge da budu optimisticni... Kao sto smo i mi optimisticni da su samo zesce utripovali neke stvari, sto je cinjenica...

              Comment


              • Đoković je dobio super termin.Ne počinje pre 11 po našem vremenu.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Porešno si shvatio. Ne dovodim u pitanje ispadanje Ozzie, već njegovo konstantno igranje u večernjim terminima, kao domaćina, naravno.
                  Ali šampion igra večernju u 4. svakako.
                  Delimo misljenje . Nebi trebalo da je tako al sta ces. Domacin je to . Anyhow Novak i on igraju u 11 sutra tako da eto dobili smo i taj termin . Samo sto ja necu moci da pratim jel idem u skolu -.-. Ali verujem da Nole nastavlja u svom stilu .

                  Comment


                  • Mekinro: Srbin me je pomračio
                    Kada vas sedmostruki grend slem šampion i "vlasnik“ najefikasnije odigrane sezone u istoriji belog sporta toliko nahvali, kao što Džon Mekinro radi kada govori o Novaku Đokoviću, jasno je da se ne radi o kurtoaziji, već rečima koje imaju težinu.
                    Rod Lejver je bio moj idol i dva puta je osvojio sve grend slemove u godini, pa mislim da niko ne može da bude dobar kao on i da ga stigne. Ipak, Novak je u 2011. uspeo da pomrači moju sjajnu sezonu iz 1984, jer ono što je on uradio sigurno je najbolja godina i rezultat nekog igrača u istoriji otvorene ere u tenisu", rekao je Mekinro u Melburnu.

                    Amerikanac je zadovoljan što tenis više nisu samo Federer i Nadal, i što se sada za vrh bori više asova.

                    "Dobro je za ovaj sport što je Đoković razbio vladavinu Federera i Nadala. Doveo je igru na novi nivo. Ko bi rekao da će da vodi 10:1 protiv njih dvojice u međusobnim susretima. Ali, ne samo da ih je pobeđivao, već je to radio sa stilom, uz dozu humora, pokazavši svoj karakter i ličnost".
                    Last edited by draza; 22-01-12, 11:53.

                    Comment


                    • Originally posted by draza View Post
                      Mekinro: Srbin me je pomračio
                      "Dobro je za ovaj sport što je Đoković razbio vladavinu Federera i Nadala.
                      Kad sam čitao ovo, mislio sam da će direktno da kaže da je razbio Federera i Nadala, mada se to odnosi na isto.XD
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Kad sam čitao ovo, mislio sam da će direktno da kaže da je razbio Federera i Nadala, mada se to odnosi na isto.XD
                        Mislim da je recenica objasnila sve-"Ali, ne samo da ih je pobeđivao, već je to radio sa stilom, uz dozu humora, pokazavši svoj karakter i ličnost".
                        Razbijanje...ali izgovoreno na fin nacin...

                        Comment


                        • Ponedeljak: 1.Psihologija, 2.Matematika, 3.Srpski jezik, 4.Engleski, 5.Geografija
                          Razmišljam da li da dođem kući posle trećeg časa da gledam Noleta.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Ja bih vec posle 2. otisao :P

                            Comment


                            • Originally posted by draza View Post
                              Mislim da je recenica objasnila sve-"Ali, ne samo da ih je pobeđivao, već je to radio sa stilom, uz dozu humora, pokazavši svoj karakter i ličnost".
                              Razbijanje...ali izgovoreno na fin nacin...
                              Pocepao ih je ko poziv za vojsku! Elegantno i sa razumevanjem!

                              MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!

                              Comment

                              Working...
                              X