Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napadaju možda Dejvis, ali moram da primetim da su krajnje neozbiljni
    Naime bilo je najavljeno druženje, slikanje i potpisivanje autograma za 14 sati, bili sin i ja. Južnokoreanci su bili tačni ko švajcarski sat, a naših nigde nema, pa nema Odjavljivali su ih pa ipak podelili i srpske zastave pa najavljivali za kasnije i na kraju su nas, posle sat vremena čekanja, ispalili Ništa, lepo smo se slikali i družili sa Koreancima od sada samo za njih navijamo, toliko sam se smejala dok nas je snimala i lokalna televizija

    (Meanwhile, Nole je u medjuvremenu sletao na aerodrom) videli smo krajičkom oka Felisijana kad je krenuo da ga dočeka kao glavnu zvezdu turnira - tu informaciju smo naknadno pročitali - čitava rulja naših - i tudjih je bila da ga dočeka, ebg hahahaha mi smo ipak koreanska ekipa, od sada samo za njih navijamo, šta ćeš, pritiv sudbine se ništa ne može Svašta….
    Last edited by Larisa; 13-09-23, 16:10.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Pazi, Novaku je i matematički za sada zagarantovano No. 1 , do 9 novembra, što će reći 397 nedelja. Za ono malo mora nešto i da igra. Sve u svemu, mislim da će biti No 1 na kraju godine 😏

      Sent from my motorola edge 30 pro using Tapatalk

      Comment


      • Pitanje je koliko je Novaku stalo do 400+.Ako mu je stalo, a Alkaraz bude sve igrao, odigrace Nole jos neki turnir.

        Comment


        • Nema Novak šanse za broj 1 na kraju, osim ako se Carlos povredi. A sigurno nema ni ambicije. Novak je počeo pripreme krajem jula. Dakle on je u trenažnom procesu već mesec i po dana a u takmičarskom ritmu već mesec dana. Pik igre je dostigao i ciljeve je ostvario. Odigraće protiv Španaca u petak, ako možemo da ih izbacimo jer su izgubili od Čeha, i očekujem da posle toga više ne igra. Šangaj počinje 04.10. ali Novak ne bi igrao pre petka 06.10. ili pre subote 07.10.2023. Što znači da on treba da u Kini bude 04.10.2023 imaće dovoljno vremena da malo odmori i održava formu. Broj 1 je. Imaće dobar žreb da se dođe negde do QF ili SF. Takmičarski on ne treba tamo da ide ali u biznis smislu to je dobro za njegove buduće poslove. Dobiće i sada puno novca za učešće. Mislim da će doći tamo. Bolje da nastupi tamo a da preskoči Pariz. Pariz je nebitan turnir za njega u ovoj fazi karijere, glup turnir i spora podloga, umoran je, kraj je sezone. Takmičarski cilj mu je Davis Cup. Biznis cilj mu je Šangaj. Kinezi će masno da ga plate da dođe. Siguran sam da ide u Šangaj. Ali ne ide u Pariz.

          Ako Novak stvarno gađa Davis Cup, on se završava 26.11.2023 što je prilično kasno. To za njega može jedino da znači početak nove sezone. Posle toga on nema puno vremena da se odmara i da trenira za Australiju.

          Kalendar mu skroz drugačije funkcioniše. Igra po max. 2 meseca i onda ide odmor, ako je to moguće. A ciljevi su Slemovi. To je svuda moguće osim za Wimbledon.
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-09-23, 07:55.

          Comment


          • Sledeća godina je delikatna, da delikatnija ne može biti.
            zato će napraviti pauzu izmedju sezona od Australije do Rima.

            Posle toga će se desiti nešto što nikada nije. Šljaka, trava, šljaka, beton. Pitanje je kako će odreagovati na sve to, a znamo kako se završili kada je Tokio upao u jednačinu…

            Comment


            • Originally posted by Babke View Post
              Sledeća godina je delikatna, da delikatnija ne može biti.
              zato će napraviti pauzu izmedju sezona od Australije do Rima.

              Posle toga će se desiti nešto što nikada nije. Šljaka, trava, šljaka, beton. Pitanje je kako će odreagovati na sve to, a znamo kako se završili kada je Tokio upao u jednačinu…
              Moramo uzeti u obzir da se diskretno najavljuje povratak Nadala. Znajući okolnosti, Nadal nema šta da traži na betonu. On će tempirati da proba da nastupi i osvoji RG. To se ne može uraditi bez nekog nivoa visokog. Stoga mislim da će Novak doći i na RG da spreči Nadala da uzme Slem. Iako to samo po sebi nije moguće maltene uopšte.

              Verujem da je Nadal išao na operaciju zbog svog privatnog života posle tenisa da ne bude invalid. A ne da se vrati tenisu. A ako se vrati, ovi će ga pregaziti.

              Ako ne bude ništa od Nadala, onda može biti ta akcija kao što si rekao.

              EDIT: Hteo bih sve da podsetim da smo bili skromni pre samo par meseci. Na 23, bilo je da prebaci Rafu za 2-3 i biće ok. Evo, on je već na +2 a ja ne vidim da smo skromni

              Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-09-23, 13:07.

              Comment


              • ....

                -5767126938421411270_121.jpg




                Last edited by Nesic; 14-09-23, 14:16.

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  "Upset established order and everything becomes chaos"

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post



                    EDIT: Hteo bih sve da podsetim da smo bili skromni pre samo par meseci. Na 23, bilo je da prebaci Rafu za 2-3 i biće ok. Evo, on je već na +2 a ja ne vidim da smo skromni
                    Kako ko...

                    Ja hoću još samo jedan GS da više nikoga nema ispred njega, 400 nedelja i 100 titula. Sasvim ok rezultati. Bukvalno sve ostalo je bonus. Ne mora imati sve rekorde. Ostavite nešto i zapadnjacima. Ovo sa Simonom Halep me je malo uplašilo. Da ga jednog dana iz obesti ne optuže za nekakav doping. Iako sam lično bliži ideji da se svi oni dopinguju. Samo je pitanje količine.
                    Last edited by Kule; 14-09-23, 17:03.

                    Comment


                    • Novak nadmoćno završava godinu kao suvereni broj jedan. Čovek je osvojio tri GS ove sezone, u četvrtom igrao finale.
                      Sve ostalo su baš teške gluposti za koje ne znam zbog čega se pišu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ode Eduardo sa mesta menađera.

                        Comment


                        • Ko će sada na 35 stepeni da nosi košulju, džemper, sako i eventualno šal?!

                          Novak je obrnuo igricu.. Ako završi na kraju kao broj 1 to će biti samo bonus na ovu uspešnu godinu( četvrtu u karijeri).. Ovo upoređivanje je sa Margaret Kort je presmešno za iole normalnog čoveka.. Gledali smo pre par godina kada je Federer osvojio 15GS i da je tada važio za najuspešnijeg tenisera u istoriji.. Bolesni umovi zapada ne mogu da prežale da je balkanac najbolji ikada.. Neka plaču.. U nijednom sportu se ne prave komparacije muškarci/žene..
                          Ajmo sada po titulu u Davis Cup-u!

                          Comment


                          • Ma samo neka pišu i prave publicitet.

                            Elem, Novaku fali 1 pobeda u Australiji i 2 pobede u Americi da na svakom Slemu ima po 90 ostvarenih pobeda. Nijedan Slem nema procenat ispod 85%. Evo još malo neke statistike koju možda neko i zna ali za one koji ne znaju:

                            Procenat osvojenih trofeja pobeđivanjem top10 igrača:

                            Đoković - 85,4%
                            Nadal - 72,8%
                            Federer - 70,8%

                            Procenat osvojenih trofeja pobeđivanjem top5 igrača:

                            Đoković - 65,6%
                            Nadal - 55,4 %
                            Federer - 42,7%

                            Grand Slam + Masters 1000 finala:

                            Đoković: 93
                            Nadal: 83
                            Federer: 81

                            Comment


                            • Bravoooo Nolee bravo Srbija!!

                              Danas smo bili, slikali se, potpisao nam se, dodirnula sam mu desnicu “Noleee plizzz jedan selfi” i eto, mali i ja se slikali sa Noksijem, ja sam presrećna a sin još u šoku
                              Sav materijal sam već uramila, potpisanu zastavu i slike, ide na zid u dečiju sobu, koja je to ljudina, sa SVIMA se slikao, delio autograme, osmehe, i to dva-tri puta u prolazu iz hale u svlačionice.

                              E, danas mi je srce mi na mestu, prepuno
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Bravoooo Nolee bravo Srbija!!

                                Danas smo bili, slikali se, potpisao nam se, dodirnula sam mu desnicu “Noleee plizzz jedan selfi” i eto, mali i ja se slikali sa Noksijem, ja sam presrećna a sin još u šoku
                                Sav materijal sam već uramila, potpisanu zastavu i slike, ide na zid u dečiju sobu, koja je to ljudina, sa SVIMA se slikao, delio autograme, osmehe, i to dva-tri puta u prolazu iz hale u svlačionice.

                                E, danas mi je srce mi na mestu, prepuno
                                Bravo. Svaka čast

                                Comment

                                Working...
                                X