Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nesic View Post
    Mnogo brate greši, previše. Ispucava neke lopte ko početnik. Kad bi se malo opustio bilo bi bolje. Servis je kriminalan.
    Da nabaci servis 65% ali malo konstantnije, sa ovim forhendom, dobio bi 2 0. A ovo nije najbolji forhend koji može da igra. U Australiji je igrao forhend kao luuuuuud.

    Comment


    • Kakvi igraci. Kakav igrac je Djokovic.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        Da nabaci servis 65% ali malo konstantnije, sa ovim forhendom, dobio bi 2 0. A ovo nije najbolji forhend koji može da igra. U Australiji je igrao forhend kao luuuuuud.
        Novakov servis u trećem setu i jeste 67%, a realizacija prvog servisa je 79%, ono što pravi kvalitativnu razliku su poeni na drugi servis. Tu je Novak tokom celog meča na nešto preko 60%, mališa je tu išao i preko 70% (u prvom setu), ali je sada mali na svega 44% što će reći da je Novak ušao u retern.
        Mali je osetio to, pa je počeo da rizikuje sa servisom što je dovelo do 4 DF samo u trećem setu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kakvo je ovo ludilo

          Sta igra Alcaraz jbt
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-08-23, 01:06.

          Comment


          • Više se stegao Novak nego što mali nešto igra.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Više se stegao Novak nego što mali nešto igra.
              Ma igra i mali. I to hrabro bas. Igra i Novak

              Nevidjen tenis do sada, ovo nije bilo ni sa Nadalom

              Comment


              • Mislim, 15 jebenih brejk lopti je imao u meču iskoristio je 3. Evo je i 16-ta.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Mislim, 15 jebenih brejk lopti je imao u meču iskoristio je 3. Evo je i 16-ta.
                  Brate mali se bori kao da je za život.

                  Comment


                  • Mislim da će Nole sad da padne.

                    Comment


                    • Ne znam šta da kažem. Ne mogu da verujem da nije odservirao Novak 10. gem. A opet kad vidiš ovu životinju kako igra, ispada da je čudo da se Novak drži sa njim u meču.

                      Comment


                      • Hoće. Nemoguće je ovo izdržati.

                        Comment


                        • Originally posted by Kule View Post
                          Ne znam šta da kažem. Ne mogu da verujem da nije odservirao Novak 10. gem. A opet kad vidiš ovu životinju kako igra, ispada da je čudo da se Novak drži sa njim u meču.
                          Pa i jeste čudo. Mnogo meč lopti je imao... gledaj ovaj volej Carlosa.... bez reči sam

                          Comment


                          • Bori se, ali ne igra neki vrhunski tenis. Više se Novak usrao od pobede.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Bori se, ali ne igra neki vrhunski tenis. Više se Novak usrao od pobede.
                              Ma nemoj da zezas covece, gledaj kako igraju. Ovo je van ove planete.

                              Comment


                              • Brate, imao je meč lopte i na njegov i na svoj servis, i nije završio meč. Šta treba više od toga reći? Sve je u Novakovim rukama.
                                Last edited by dekkard; 21-08-23, 01:29.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X