Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Sve je ovo manje više standardno privikavanje Novaka na šljaku, uvek se prvi šljakasti turnir prospe™.
    Što se RG tiče, ne bih se iznenadio da Rafa odustane ili ako i bude nastupio ispadne u ranoj fazi takmičenja.
    Za ostale me ne zanima dokle će dogurati.

    Opa počele su prognoze hahaha

    Pa gde si ti, dugo te nema


    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Žika View Post
      почече да га туку и на челинџерима?
      Ma jok, tek je krenulo da se zakuvava
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin



        nadam se
        želim
        verujem
        ai sigurat sam 100%
        da nisi u pravu niza pod zub

        a
        isto tako
        takodžer

        nadam se
        želim
        verujem
        ai sigurat sam 100%
        daće ove godine biti najvažnije duzmemo tri čeredžera
        roranda i garosa
        vinmbldtona
        i
        oni jedan u ameriki




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici
        Ohhhhh poštovanje!


        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Rafael odustao i od Madrida. Ne zna kad će se vratiti i pravi zaokret po pitanju terapije. Treba biti jako pažljiv sad, mada ja ne bih pikirao Roland Garos, na Noletovom mestu, više nego neki drugi Slem.

          Ono što je evidentno je da on nema pripreme uopšte i teško da može do trofeja.

          Novak nije ugrožen na mestu prvog nosioca tako da očekujemo finale njega i Alkaraza. Ako sve bude kako treba. Mada može tu da se umeša i Zverev, očekujem Danila Medvedeva u drugoj nedelji turnira. Tu je i Rubljov. Sinner. Stefanos. Sada kad se polako zna da Rafa možda i neće igrati, svi će da bace oko na trofej.
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 20-04-23, 11:53.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Ahhhh pa tu ste


            Bogami, ima nas

            Meni’s čini da je Noak ko s Marsa pao na ovaj turnir, sav neobrijan, “podgojen” Šalilm se naravno, ali tako je nekako aterirao na šljaku. Pa taj lakat…. To me ustvari jedino i brine, mada relativno. Smatram da ako povreda nije ozbiljna, još tek kako cilja na RG. A ako postoji rizik, neće se izlagati naporima do W gde su mu svakako velike šanse.

            E, baš mi puno srce što nas još uvek ima, sad samo još Gagana da dodje i otvori iz cuga RG i W jedan za drugim…
            Hoću,hoću.😂😂😂

            Comment


            • Kakav crni RG Žika je u pravu, teško će on ovaj čelindžer izvući, sve i da prodje Ducija, ako ga uopšte prodje, ništ’ ovo ne valja skoz bez forme
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • I svojim veličanstvenim smečom, poklanja meč loptu, koju je Lajović iz prve iskoristio. Čestitke


                Što se Novaka tiče, ovo je (zasada) sra**e, šta se dešava, šta očekivati? Who knows?
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Kako je igrao, imao sam težak dan, kad sam došao kuči i upalio TV, bio je tajbrejk, 4:1 Đoković...Dok sam oprao ruke i umio se i skinuo, meč lopta Lajović.

                  Da pogodim? Nije u formi, zajebavao se po Banja Luci i promovisa tenis.

                  Comment


                  • Novak je daleko od pune forme, a Lajovic je igrao bas dobro. Ne zaboravite da se radi o izuzetno sporoj sljaci sto Novaku, u ovoj fazi karijere, nikako ne odgovara. mene je samo zabrinuo BH return Lajoviceve top spin serve. Sto se sire slike tice, Nadalu je, barem teoretski, dovoljan Rima da se pripremi za RG. Medjutim, tu mora postojati ozbiljna sumnja. Od Uimbldona prosle godine, Nadal je 5:8. Izgleda ozbiljno. Vrijeme cini svoje.

                    Ni Novaku nije ostalo jos puno vremena, svejedno, daleko je od dzelindzera. Ni uz najbolju zelju, njega Banja Luka ne moze motivisati. Novak zeli da pomogne, kapa dolje za to, ali ipak, u ovoj fazi karijere, bojim se da igranje Banja Luke nije bila dobra ideja, kao sto igranje Beograda nije bila dobra ideje prosle godine.

                    Poslije ovoga ce vjerovatno igrati Madrid.

                    Comment


                    • Boga mi,ovo već zabrinjava Nole kao da je zaboravio igrati tenis.🥺Najviše me brine lakat.🥶🥶🥶🥶

                      Comment


                      • Bolji je no u MC-u

                        Biće to OK

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Novak je daleko od pune forme, a Lajovic je igrao bas dobro. Ne zaboravite da se radi o izuzetno sporoj sljaci sto Novaku, u ovoj fazi karijere, nikako ne odgovara. mene je samo zabrinuo BH return Lajoviceve top spin serve. Sto se sire slike tice, Nadalu je, barem teoretski, dovoljan Rima da se pripremi za RG. Medjutim, tu mora postojati ozbiljna sumnja. Od Uimbldona prosle godine, Nadal je 5:8. Izgleda ozbiljno. Vrijeme cini svoje.

                          Ni Novaku nije ostalo jos puno vremena, svejedno, daleko je od dzelindzera. Ni uz najbolju zelju, njega Banja Luka ne moze motivisati. Novak zeli da pomogne, kapa dolje za to, ali ipak, u ovoj fazi karijere, bojim se da igranje Banja Luke nije bila dobra ideja, kao sto igranje Beograda nije bila dobra ideje prosle godine.

                          Poslije ovoga ce vjerovatno igrati Madrid.
                          Slazem se sa svime napisanim, ali bih ipak dodao par stvari.

                          - Novak vise uopste ne treba da igra na sljaci pre Rima. Uopste mu ne odgovaraju uslovi na sporoj sljaci u ovoj fazi karijere. Tako je trebalo da bude i prosle i ove godine, ali nazalost zbog toga sto nije mogao da igra u Americi morao je da igra ove turnire.

                          - Ne mogu da verujem da su organizatori stavili ovoliko sporu sljaku. Da li je moguce da nisu imali nekog strucnjaka da im pomogne da bude brza? Mislim ne kazem da je trebalo da se namesta zbog Novaka, ali ovako kao da su protiv njega namestali.

                          - Nazalost nocni termin na RGu nikako ne odgovara Novaku u ovoj fazi karijere. Neverovatno. Pre desetak godina bi bila druga prica. Sta je tu je. Novakove sanse na RGu postoje, ali nisu velike. Zavisice od dosta toga.

                          - Ne ocekujem top Nadala na RGu, ali ga se pribojavam.

                          - I pored svega ovoga stojim pri tome da Novov glavni cilj mora da bude top forma na Wimbledonu. Znaci nesto bolja nego prosle godine ako je moguce.

                          - Sto se motivacije tice, konacno ide deo sezone kada oko toga nece biti problema. Blize se RG pa Wimbledon, i to bi trebalo da ga motivise. Nadam se da ce moci da igra USO.
                          Last edited by 147; 21-04-23, 20:27.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            mene je samo zabrinuo BH return Lajoviceve top spin serve.
                            Zašto? Zato što je imao problem sa istim u polufinalu Madrida 2022?

                            Originally posted by 147
                            Novak vise uopste ne treba da igra na sljaci pre Rima.
                            Uopšte se ne slažem. On ne ulazi u formu tako brzo kao recimo Nadal. Ne treba da se preznojava po sunshine double a onda da bleji do Rima. Jer, kao i što si rekao u drugom delu posta, top forma za Wimbeldon je glavna, a za to je Rim + RG + neki mali travnati turnir po meni nedovoljno.

                            Originally posted by 147
                            Ne mogu da verujem da su organizatori stavili ovoliko sporu sljaku
                            Ne razumem...brzinu šljake, koliko ja znam, diktira količina vode u njoj, a s obzirom da je padala kiša 3 dana u Banja Luci, šta očekivati? Mogli su samo da ne zalivaju teren , na šta je on pizdeo u prethodnom meču između poena ili gemova, tim rečima, kako pada kiša 3 dana a oni zalivaju - nerealno.
                            Mogli su samo drugačije loptice da uzmu...možda...ko zna kad je sklopljen ugovor. Teže loptice su brže, ali teže za lakat...

                            ...što me dovodi do pitanja, a šta je sa laktom?

                            Comment


                            • Samo rejvovi GS-ovi i debele žene.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Povukao se sa Mastersa u Madridu.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X