Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bbK1ng View Post
    Po referencama naslednik je više nego stručan.


    Njegov naslednik, po svemu sudeći, jeste Italijan Klaudio Cimalja, koji je viđen sa Đokovićem na prvom treningu u Adelejdu.

    Profesor na akademiji za osteopatiju u Torinu i fizioterapeut, Cimalja je do skoro sarađivao sa Brendonom Nakašimom, a bio je i u timovima Miloša Raonića i Janika Sinera.

    Autor je knjige „Sportska masaža i komplementarne tehnike“.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    Nije sve u stručnosti. Treba da doprinese atmosferi i da poznaje Novakove rutine.


    Pogledao sam danas intervju. Biće dosta pitanja oko svega što je bilo prošle godine. Novaku je drago da je tu ali biće ovo izuzetno napet Australian Open. Bilo bi bolje da je Uli tu.

    Comment


    • svima nama gredom
      srećnu i berićetnu
      ai šire
      novu godinu
      želu osrca
      ai šire






      lutajući reporter tuta bugarin
      nežno šapće sneguljici
      dok patuljci kopaju
      u rudnici

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin View Post
        svima nama gredom
        srećnu i berićetnu
        ai šire
        novu godinu
        želu osrca
        ai šire






        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci kopaju
        u rudnici

        Srećna Nova Godina, dragi moji ljudi, svima želim kao prvo, puno zdravlja, pa odmah posle zdravlja - puno ljubavi i kvalitetnih momenata u društvu a i u samoći, i naravno, dovoljno para za dostojanstven život.

        I naravno, da se još dugo družimo i okupljamo da slavimo Novakove pobede i postignuća na putu ka večnoj slavi najboljeg tenisera svih vremena

        Idemoooo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Jel prati neko dešavanja sa AUS terena

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Jel prati neko dešavanja sa AUS terena
            Pratim ja.

            Što se tiče Novaka, van terena, meni deluje da je uzelo maha na početku osvešćivanje traume koja se dogodila prošle godine. Ne deluje onako prepun elana i energije poletne ali nije mnogo ni daleko od toga. Zato je i došao ranije, da te stvari legnu do početka turnira u Melburnu.

            Što se tiče igre, prvi meč sa jako malo dodavanja gasa, drugi malo disciplinovanije sa dodavanjem gasa samo kada mora. Danas će biti pravi test, naravno zavisno od Denisovog nivoa. Očekujem da Denis da svoj maximum, jer je osvajač Dejvis Kupa, a potom ponovo okršaj sa Danilom.

            Mislim da će do druge nedelje Melburna sve biti podešeno kako treba.

            Ostali igrači su u jako šarenoj formi. Najbolje spreman deluje Stefanos ali mislim da je spreman previše rano. Beretini igra odlično, sutra igraju jedan protiv drugog. Nadal je pokazao da je tehnički spreman ali kondicije nema. U oba meča ima snage za manje od set i po. Alcaraz bez ikakve forme, treba da prođe u drugu nedelju ali tipa Borna Ćorić koji je u odličnoj formi može da ga komotno pobedi.

            Medvedev standardno tvrd defanzivno ali mislim da na BO5 kad vidi Novaka i Nadala dobije anksiozni napad. Zverev daleko od fizički spremnog igrača. Za njega je druga nedelja kao da je osvojio.

            Za mene idealan žreb bilo koji bez Medvedeva u kosturu, iako bi ga Nole pobedio.

            Comment


            • Ugasi se Šapa, ko na dugme, pljas.

              Comment


              • Denis me je ipak razočarao. Ili možda i ne može bolje da igra. Novak je danas igrao u 4.brzini, a ima 7 brzina... Kaznena ekspedicija dolazi!

                Sutra mnogo bitan meč da se svima pošalje poruka.

                Comment


                • Добар Ноле .Мало сам се уплашила због повреде,али изгледа да није ништа страшно.Очекивала сам дужи меч али хвала Нолету што ми чува живце.
                  Свима који славе :Мир Божији, Христос се роди!

                  Comment


                  • Izgledalo je jako fino. Čini se da je u dobroj formi. Servis još više ispeglan. Ima dobar tajming za AO što se tiče forme. Sutra uživancija uz finale

                    Svima sve najbolje!

                    Comment


                    • JSKB!!!

                      Comment


                      • # 92 idemo do stotke!

                        Comment


                        • Bravo, bravo Noksi

                          Nisam bila u prilici uopšte da gledam ovaj turnir, propustila sam čak i Noletovo sletanje na australsko tlo, pa poštedela sebe dodatne nervoze što je dobro hehe i eto odgledala treći set koji se srećno završio, što je još bolje

                          Idemooo
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Ц
                            Добио финале,али мала лова, зато су сад велики 250 поена...

                            што каже комшиница, нисам гледала али сам знала да ће победити... ух благо њој, ја гледам и гризем нокте...
                            sigpic

                            Comment


                            • Sva sreća pa sam putovala i izbjegla veliki stres.😂😂😂

                              Comment


                              • Polako učimo kako da izadjemo na kraj sa trzavicama koje nam priredjuje Ne ko ovaj paćenik Marko, još da doživi da bude izbačen iz boksa ijuuuuu

                                Jesi otvarala AO, Gagana? Počinje zagrevanjeeee….. Idemoooo laganicaaa
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X