Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Nadal nastavlja da priča o svojim povredama.
    Mogu li dobiti link ili citat?

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post

      Mogu li dobiti link ili citat?
      Na twitteru je bilo, mrzi me sad da tražim ali pričao je opet da je i pred US Open imao istu povredu kao na W. Pa je u Parizu ima stomačne probleme i povraćao posle meča sa Polom.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        Na twitteru je bilo, mrzi me sad da tražim ali pričao je opet da je i pred US Open imao istu povredu kao na W. Pa je u Parizu ima stomačne probleme i povraćao posle meča sa Polom.
        Ajme...možda postporođajna depresija.

        Comment


        • He he he, evo linka za Ljubitelja, a verujem i da će još ponekog zaintrigirati.

          SUSRETOM Kaspera Ruda i Feliksa Ože Alijasima u 14 časova počinje Završni ATP turnir u singl konkurenciji, ali glavna tema među ljubiteljima tenisa, naročito navijačima Novaka Đokovića je žreb koji je našem teniseru doneo mnogo teže protivnike nego Rafaelu Nadalu. Sada se pojavila i fotografija sa žreba koja ukazuje na moguće mlverzacije.

          Comment


          • то му је одпремнина за пензију....али Фриц га испрати до бола...
            Last edited by Žika; 13-11-22, 22:02.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Kule View Post
              He he he, evo linka za Ljubitelja, a verujem i da će još ponekog zaintrigirati.
              Ma Novosti... Kakve oni veze imaju sa savremenim sportom. Video sam ovaj twit. Al džabe kad Stopalo ne može da pobedi, prebrz je teren. Svi su u boljoj formi od njega.

              Comment


              • https://wwos.nine.com.au/tennis/news...8-9412ddb318b6


                Dok ne zaigra prvi meč ja se neću opustiti.

                Sent from my SM-S908B using Tapatalk

                Comment


                • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Ja trljam oči i čačkam, proveravam… Da li je istina ili neka zezancija….Kanda istina

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Sad bi bio fazon da im kaže: Neka hvala, nezgodan mi termin, ženi mi se brat Marko
                      Last edited by Larisa; 15-11-22, 15:17.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Nije se djaba obukao kao kanarinac na WTF

                        Comment


                        • Lepe vesti. Očekivao sam ovo Još i Ameri.

                          Comment


                          • Polako se gase mašine za novac jbg, nema Rogera a Rafa polako grca, morali se povinovati.

                            Comment


                            • Moje trenutno mišljenje je da ako Bog da zdravlja, Novak može u ovoj formi, kalendar svi Mastersi i svi Slemovi celu 2023.god i 2024.god. Nakon toga, u top formi smatram da može do 2026.god da igra na Slemovima.

                              Posle toga zaista nemam ideju. Ali verujem da čovek ima plan.

                              Nadal ne može na ovako brzom hardu da parira u 2 seta. Nema šta da traži sa visokim igračima i mladim energičnim. Ovi porazi Nadala dobri su za sve omladince. Respekt se polako povlači. Alkaraz, Rune, Rubljov, Zverev, Medvedev, Stefanos, svi su bolji od njega na brzom hardu.

                              Čovek celu karijeru ništa nije promenio, bije defanzivno i ne odustaje.

                              Comment


                              • Novak moze u Australiju.

                                Novak Djokovic Australia visa ban overturned (msn.com)

                                Comment

                                Working...
                                X