Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar žreb za Novaka, Sinner nije u najboljoj formi posle povrede, Ruud 3 turnira za redom ne može da prođe 1.kolo, Čila redovna mušterija, Nadal neće doći do polufinala, ako i dođe u priliku, predaće kao pre par godina kad je trebalo da dođe u finale na megdan Noletu pa sisa predala Šapovalovu bez borbe. Stefanos je u seriji poraza... Vidimo se u finalu, nadam se sa Alcarazom 😂

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post

      Zato vam ja svima ove kažem, rano je još za nerviranje. Nerviranje može da počne tamo negde od...recimo...Svetog Nikole ili katoličkog Božića ...
      Ja bih optimistično (u želji da gledam Novaka na AO) ostavio 5% šanse da će igrati. Realno mislim da nema šanse da mu ove godine ukinu zabranu ulaska.

      Naravno, bilo bi super da grešim.

      Sent from my SM-S908B using Tapatalk

      Comment


      • Ukoliko Musetti danas bude u odličnom izdanju, očekujem da Novak ima dosta problema. Mogao bi čak izgubiti. Ali opet kažem, to podrazumeva vrhunsku partiju Musettia i slabiju Novaka.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Ukoliko Musetti danas bude u odličnom izdanju, očekujem da Novak ima dosta problema. Mogao bi čak izgubiti. Ali opet kažem, to podrazumeva vrhunsku partiju Musettia i slabiju Novaka.


          Ne znam stvarno što ljudi očekuju puno od Musetija, lik je ...pa...konstantan koliko i ja u odbijanju kolača na rođendanima i slavama.

          Comment


          • Очекивали смо много али кромпир нисмо ни очекивали да је на менију, ха ха ха
            sigpic

            Comment


            • Novak ima onaj pogled, ima onaj stav, tako da nema tu mnogo opcija...

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                Novak ima onaj pogled, ima onaj stav, tako da nema tu mnogo opcija...
                Da. Kad je Novak svež i motivisan je najbolji igrač za gledanje. Prelepo. Ne znam kako neko može da kaže da je Roger najlepše igrao, to nije istina. Koliko je samo dobar Novakov slajs. Jedino što izgleda neće dovesti na nivo svih ostalih udaraca do kraja karijere je smash. Svi udarci su mu ocena 9 ili 10, smash mu je 4.

                Očekujem Ožea u finalu.

                Iako nije tema za ovo, ipak ljudi po malo dolaze isključivo na ovu temu. Ali mlada generacija će biti odlična za gledanje. Biće dobrog tenisa. Rune, Alcaraz, Musetti, Felix Ože, Ruud, Tsitsipas. Kad se tu dodaju i Medvedev, Rubljov, biće dobrog tenisa. Ali neće biti dominacije 2,3 igrača.

                Comment


                • Fantastičan gem!

                  Fantastičan set!
                  Last edited by Nesic; 05-11-22, 16:14.

                  Comment


                  • трећи сет фрка....
                    sigpic

                    Comment


                    • Nikako brejk lopte da iskoristi

                      Comment


                      • Ma on nije normale... Svaka čast!

                        Comment


                        • To mačko
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Још има муниције код Нолета...свака му част...
                            sigpic

                            Comment


                            • Stara mušterija ostaje stara mušterija

                              Comment


                              • Neverovatna dominacija u trećem setu a ipak je bio blizu da izgubi meč. Srećom to se nije desilo to bi bila baš nepravda.

                                Comment

                                Working...
                                X