Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kule View Post

    Nije stvar samo u proterivanju, već bi ponovo povratio reputaciju muljatora i muvatora koji pokušava nečasno da se izmigolji i uvuče na "zadnja vrata".
    Da, to se sve podrazumeva pod “sramno” i neću ni pod razno da se nešto slično tome ponovi
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Taj proces dobijanja zelene karte je predug i komplikovan i nije moguc za mesec dana svakako,a i sto kazete napravice novi skandal ako uradi ista slicno nije mu u interesu jednostavno

      Ostaje jedino da se vidi dal ce se ukinuti mere,male sanse ali ajde da se nadamo

      Za Ao svakako ima vise sansi,samo treba da se nada da kovid nece biti tema u januaru,jer ponovo mogu da mu odbiju pomilovanje zbog antivax sentimenta

      Rekao je da nece jurcati bodove ako ne bude igrao Uso,sto znaci da pretpostavljam samo Pariz i Wtf do kraja godine

      Wtf je obezbedio pobedom na Wimb
      Last edited by Srkisa; 11-07-22, 12:07.

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Taj proces dobijanja zelene karte je predug i komplikovan i nije moguc za mesec dana svakako,a i sto kazete napravice novi skandal ako uradi ista slicno nije mu u interesu jednostavno

        Ostaje jedino da se vidi dal ce se ukinuti mere,male sanse ali ajde da se nadamo

        Za Ao svakako ima vise sansi,samo treba da se nada da kovid nece biti tema u januaru,jer ponovo mogu da mu odbiju pomilovanje zbog antivax sentimenta

        Rekao je da nece jurcati bodove ako ne bude igrao Uso,sto znaci da pretpostavljam samo Pariz i Wtf do kraja godine

        Wtf je obezbedio pobedom na Wimb
        Mora da bude top20 do WTFa da bi mogao da ga igra. Ali ima šanse dobre za to. Ako se igraju, Peking, Shanghai, Pariz.

        Zelena karta je glup predlog. Mere ne verujem da će ukinuti ali verujem u izuzetak kad je u pitanju njegov dolazak. Sada stoje bukvalno svi iza njega, Kirjos, Rodick, Sandgren, Mekinro, priključiće se i ostali.

        Nije to baš toliko komplikovano. Dovoljno je da iza zavese USO kontaktira državu i zatraži odobrenje za Novaka jer je u interesu turnira.

        Mislim da to realno jeste moguće.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

          Mora da bude top20 do WTFa da bi mogao da ga igra. Ali ima šanse dobre za to. Ako se igraju, Peking, Shanghai, Pariz.

          Zelena karta je glup predlog. Mere ne verujem da će ukinuti ali verujem u izuzetak kad je u pitanju njegov dolazak. Sada stoje bukvalno svi iza njega, Kirjos, Rodick, Sandgren, Mekinro, priključiće se i ostali.

          Nije to baš toliko komplikovano. Dovoljno je da iza zavese USO kontaktira državu i zatraži odobrenje za Novaka jer je u interesu turnira.

          Mislim da to realno jeste moguće.
          Prijatelju,ne vredi pokusavati jer ako dobije izuzece ponovo ce ga razapeti jer je rekao da ce snositi posledice,ne bi voleo da mu ponovo to rade,a radice jos gore,i onda kad mu bude zvizdao ceo Njujork(u najboljem slucaju)u najgorem ponovo ce ga deportovati,ne bi mu to savetovao iz dobre namere

          Jedino ako ukinu mere
          Last edited by Srkisa; 11-07-22, 12:50.

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post

            Prijatelju,ne vredi pokusavati jer ako dobije izuzece ponovo ce ga razapeti jer je rekao da ce snositi posledice,ne bi voleo da mu ponovo to rade,a radice jos gore,i onda kad mu bude zvizdao ceo Njujork(u najboljem slucaju)u najgorem ponovo ce ga deportovati,ne bi mu to savetovao iz dobre namere

            Jedino ako ukinu mere
            Mislim da se to ne bi ponovilo. Bilo bi lepo da se na nivou država donose odluke o merama.

            Mislim ja sam prezadovoljan ovim Wimbledonom, zaista. Ovo je bio predivan turnir i neverovatan trofej. Zaslužuje da ga danas dočeka mnogo ljudi.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

              Mislim da se to ne bi ponovilo. Bilo bi lepo da se na nivou država donose odluke o merama.

              Mislim ja sam prezadovoljan ovim Wimbledonom, zaista. Ovo je bio predivan turnir i neverovatan trofej. Zaslužuje da ga danas dočeka mnogo ljudi.
              Da igra u Texasu mozda bi i proslo,ali Njujorcani su imali obaveznu vakcinu,prakticno svi su morali biti vakcinisani da bi radili,slicna prica ko sa Melburnom,ako se procuje da je dobio izuzece postace nesto kao Putin u zapadnim medijima,ja to njemu ne zelim vec je dovoljno propatio

              Plus ja nisam siguran ni da bi mu dali izuzece(Usta je i rekao da nece traziti valjda)za razliku od Ao Uso ne zavisi toliko od Novaka a i tenis Amerima nije bitan ko Austealijancima

              Ali sve je to nebitno sada,ono sto sam video na Wimb mi govori da ce on i bez ovogodisnjeg Uso pa cak i bez Ao biti goat,neverovatnu igracku zrelost je postigao neverovatno da sa 35 godina igra najbolje u karijeri po meni,moze on sledece godine osvojiti i Rg i Uso i Wimb
              Last edited by Srkisa; 11-07-22, 13:06.

              Comment


              • Jeste, igrački, postao je najbolji teniser u poslednjih recimo godinu i po dana. Cela 2021 godina, kakva sezona...I ovo sada, ovom mukom da uzme Rim i da uzme Wimbledon. Zaslužio je da mu Bog podari i malo lakši žreb i put do ovog trofeja.


                Inače, mala digresija. Nadal nije dobio Federera van šljake od Australije 2014.god. To je 8 i po godina.

                Zatim, Nadal nije dobio Đokovića van šljake od USO 2013.

                Kako ovaj čovek može biti GOAT?

                Bez šljake:

                Federer - Nadal 14-13
                Đoković - Nadal 26-12

                Nadal je protiv oba svoja protivnika polovinu H2H ostvario na šljaci.

                Da ne pričamo o WNo.1 :

                373 vs 209,

                Što bi rekao Đorđe Čvarkov: ''TO JE PROPAGANDI!!!''
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 11-07-22, 13:57.

                Comment


                • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Zbog izbegavanja top tenisera u ranim fazama slemova, on treba da teži tome da bude , idealno top 4 teniser (nebitna pozicija) a suboptimalno top 8 teniser. Nećemo valjda na Medvedeva /Alkaraza / Zvereva u 4. rundi?

                    Ja ne verujem da će moći da se ide u istočnu Aziju na jesen bez vakcine. Ionako je taj deo sezone postao bezveze za njega, da je sve normalno, treba leteti preko pola sveta iz Amerike tamo zbog 2 turnira pa natrag u Evropu. On će moći da igra u Evropi, i treba da igra tu što više. Neka Federeru Bazel, ali Beč, Pariz, Torino, sve to treba da igra.
                    Last edited by Kule; 11-07-22, 14:16.

                    Comment


                    • Originally posted by Kule View Post
                      Zbog izbegavanja top tenisera u ranim fazama slemova, on treba da teži tome da bude , idealno top 4 teniser (nebitna pozicija) a suboptimalno top 8 teniser. Nećemo valjda na Medvedeva /Alkaraza / Zvereva u 4. rundi?

                      Ja ne verujem da će moći da se ide u istočnu Aziju na jesen bez vakcine. Ionako je taj deo sezone postao bezveze za njega, da je sve normalno, treba leteti preko pola sveta iz Amerike tamo zbog 2 turnira pa natrag u Evropu. On će moći da igra u Evropi, i treba da igra tu što više. Neka Federeru Bazel, ali Beč, Pariz, Torino, sve to treba da igra.
                      Shvati već jednom da je totalno svejedno protiv koga će Nole The GOAT igrati.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Shvati već jednom da je totalno svejedno protiv koga će Nole The GOAT igrati.
                        Počinjem iskreno da verujem da ti zaista veruješ u sve to što kucaš i da si ozbiljan.

                        Comment


                        • Ajde tata, trk

                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post

                            Počinjem iskreno da verujem da ti zaista veruješ u sve to što kucaš i da si ozbiljan.
                            Naravno da verujem u sve što pišem. Čovek ima jebeni 21 slem. Samo drugi mogu i moraju da se boje njega, nikako obrnuto.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Naravno da verujem u sve što pišem. Čovek ima jebeni 21 slem. Samo drugi mogu i moraju da se boje njega, nikako obrnuto.
                              Dakle lako je osvojiti slem dobivši u R4 Zvereva, u QF Alkaraza, u SF Medvedeva i u finalu...ne znam...nekoga. To je isto kao i da je npr. #3 pa da dobije Ruda u QF Zvereva u SF a Medvedeva/Alkaraza u finalu. Potpuno isto, jer naš Novak je neumoljiva mašina nikad brža jača izdržljivija. Pa je svejedno. Je li tako?

                              Comment




                              • Originally posted by Kule View Post

                                Dakle lako je osvojiti slem dobivši u R4 Zvereva, u QF Alkaraza, u SF Medvedeva i u finalu...ne znam...nekoga. To je isto kao i da je npr. #3 pa da dobije Ruda u QF Zvereva u SF a Medvedeva/Alkaraza u finalu. Potpuno isto, jer naš Novak je neumoljiva mašina nikad brža jača izdržljivija. Pa je svejedno. Je li tako?
                                Daj bre jbte, budi ozbiljan. Koja je verovatnoća da se poslažu takvi protivnici za Novaka ili Nadala? Da li ikad pomisliš da ONI ne žele Novaka u žrebu... jer imaju negativan H2H sa njim, ili nikako nije isto igrati gren slem best of five meč i bilo koji drugi?
                                A Novak jeste neumoljiva mašina, duže od 10 godina.
                                Last edited by dekkard; 11-07-22, 18:49.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X