Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako, sad je tema Wimbledon. O tom potom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Valjda ne može u Australiju 3 godine tako da je to to što se tiče tog slema.
      Mislim da može. Nije deportovan zbog vize. Viza je bila u redu. Prvostepeni sud je to odalamio sa pola snage. Posle mu je oduzeta viza demonstracijom sile.

      Da, cimanje je samo Kanada. Ponavljam, ako Kinezi ne organizuju turnire, kraj sezone je za Novaka posle Wimbledona. Najgore je što će tek igrati Dubai sledeće godine. Pa ponovo šljaka.

      Ponovio je na konferenciji da ne razmatra vakcinaciju i da to nije opcija.

      Novak je pred Australiju uradio ono što je najgore. On je polumuljao. Namerno se zarazio. Muljao je sa datumima a nije lepo to odradio. Da je rešio vakcinu prećutno i lažno, sad bi se iživljavao po turnirima.

      Teško mi je da prihvatim da neće igrati do kraja godine i da ovo sranje nije zvanično prošlo. Samo Ameri teraju kera...

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        Sta mu ostaje??Da osvoji Wimbledon pre svega a ima jako dobre sanse,sledece sto treba da uradi je da jos jednom dobro razmisli koliko su njegovi principi iznad njegove ljubavi za takmicenjem i tenisom(dajem i dalje 10% sanse da ce se vakcinisati)
        To me najviše i brine, videli smo kako zna da pukne pod pritiskom kad sam sebi zacrta da nešto MORA, kao OI ili prošlogodišnji USO, a W “mora” da osvoji, da bi ostao u trci za slemove. Izuzetno je važno da (ponovo) pokuša da zaustavi Rafu i osvoji, to je uostalom već trebao i mogao učiniti na RG-u, ali je jednostavno podlegao pritisku.

        Mislim da je mogućnost da se vakciniše ravna nuli razumem žal za izgubljenim prilikama ali smatram da bi se pretvorio u najljigavijeg dupeuvlakača da se sad vakciniše, šta je tu je, a iz ove kože se ne može, samo dočekati da se ukinu kretenske mere i da povrati izgubljeno samopouzdanje.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post

          To me najviše i brine, videli smo kako zna da pukne pod pritiskom kad sam sebi zacrta da nešto MORA, kao OI ili prošlogodišnji USO, a W “mora” da osvoji, da bi ostao u trci za slemove. Izuzetno je važno da (ponovo) pokuša da zaustavi Rafu i osvoji, to je uostalom već trebao i mogao učiniti na RG-u, ali je jednostavno podlegao pritisku.

          Mislim da je mogućnost da se vakciniše ravna nuli razumem žal za izgubljenim prilikama ali smatram da bi se pretvorio u najljigavijeg dupeuvlakača da se sad vakciniše, šta je tu je, a iz ove kože se ne može, samo dočekati da se ukinu kretenske mere i da povrati izgubljeno samopouzdanje.
          Mislim da ima male sanse(ako izgubi Wimb onda i 20% iz frustracije moze da se uradi mnogo toga sto inace ne bi),kad ga Ben Rothenberg pita na konferenciji mislim da mu dodje da mu nabije vakcinu u d*pe,a ne da kaze da ce se vakcinisati,tako da nisu merodavna bas njegova pitanja

          Sto se tice Australije diskutabilno je dal ce mu zabraniti 3 godine(ipak mu je na kraju ponistena viza tkd ne znam...) ali ono sto je sigurno je da je vakcina tamo i dalje obavezna i oni mi deluju jos teze da skinu nego Ameri

          Ali ajde da gledamo sad Wimb,igracki je ubedljivo favorit,samo da ga ova misao da nece mozda igrati posle ne sputa,najveci problem ce mu biti Nadal u finalu,ali Rafa moze da izgubi pre,od ostalih ne vidim da ga neko moze dobiti
          Last edited by Srkisa; 26-06-22, 22:22.

          Comment


          • 1-0 za nas!

            Comment


            • Covid komedija na Wimbledonu.

              Samo nam je to falilo.

              Comment


              • Ima li nekih novosti?

                Comment


                • 2-0 za nas!

                  Comment


                  • Na ESPN3 se može odgledati repriza meča sa Kokijem. Full HD 60fps.



                    https://docs.modheader.com/using-modheader/introduction



                    https://www.espn.com/watch/player/_/...1-1b843d44f802

                    Comment


                    • 3-0 za nas!

                      Comment


                      • Kirjos je u pravu. Doduše morao je i on biti diskvalifikovan u Australiji. Čini se da posle Noleta očigledno je dozvoljeno da se publika gađa lopticama.

                        Objašnjenje sudije koji je sudio meč Kirjos Cicipas, kada je Nick rekao da je Novak diskvalifikovan i da mora i Stefanos, bilo je da je Novak povredio sudiju.

                        I Nick je debelo pogodio ono dete, i to je baš plakalo...

                        ​​​​​​

                        Comment


                        • Ma idemoooo brreeeeeee, Australija ukida vakcinalni status kao meru za ulazak u zemlju. Tako da, nova Vlada će verovatno da vrati vizu. Vraćamo se u Australiju.

                          Još samo Ameri.

                          Comment


                          • Nisam siguran dal moze jos u Australiju,dal ce mu ukinuti zabranu,mora da trazi izuzece kao neko pomilovanje sta ja znam,videcemo daleko je jos Ao

                            Iznenadilo me je da su ukinuli obaveznu vakcinu pre Amerike,ali verovatno zato sto im je turizam jako bitan,Ameri kako god okrenes imaju para tako da ih boli uvo za sve ostale

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Kirjos je u pravu. Doduše morao je i on biti diskvalifikovan u Australiji. Čini se da posle Noleta očigledno je dozvoljeno da se publika gađa lopticama.

                              Objašnjenje sudije koji je sudio meč Kirjos Cicipas, kada je Nick rekao da je Novak diskvalifikovan i da mora i Stefanos, bilo je da je Novak povredio sudiju.

                              I Nick je debelo pogodio ono dete, i to je baš plakalo...

                              ​​​​​​
                              Oni zaista nisu normalni, mogli bi bar da sačuvaju neku
                              formu, ugled….

                              Koliko mi je bio odvratan ovaj Kirjos ranije, toliko ga volim u poslednje vreme, čim je počeo da brani Noleta u Australiji i do sada, čovek lepo sve kaže bez dlake na jeziku, daleko od dupeuvlakača koji kad treba da prozbore koju, ćute ko p**** a znaju da laju samo u sopstvenu korist. Dakle, cirkus, sramota…
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Nisam siguran dal moze jos u Australiju,dal ce mu ukinuti zabranu,mora da trazi izuzece kao neko pomilovanje sta ja znam,videcemo daleko je jos Ao

                                Iznenadilo me je da su ukinuli obaveznu vakcinu pre Amerike,ali verovatno zato sto im je turizam jako bitan,Ameri kako god okrenes imaju para tako da ih boli uvo za sve ostale
                                To, još uvek je na snazi trogodišnji ban.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X