Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima mnogo ovakvih kao što je Novak. Pitanje je samo da li je Novak svoju decu vakcinisao. Tu leži odgovor da li je on antivakser ili nije. Ali ne na oovaj virus da li ih je vakcinisao. Nego kad su se rodila. Ako jeste. Tu nema dileme.

    Drugo, ima mnogo ljudi koji neće ovu vakcinu jer je sve farsa a vakcinisali su svoju decu ostalim vakcinama. Npr. Moje dete ima godinu dana, da ima manje od 12, ne bih ga tako lako vakcinisao a ja sam se vakcinisao. Moja supruga nije.

    Znači Novak nije antivakser. Tužno je što ovim popunjavamo temu.

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post

      Da prvo uzvratim -Pozdrav NI , Larisa a i ostali

      Ne vidim da je nešto super vest u smislu PR. Suštinski malo ko je i slušao šta je govorio.Situacija nije ništa manje komplikovana za njega nego što je bila a sa druge strane morao je dati pojašnjenje šta mu se dogodilo u Australiji znajući da će sve to biti još jednom gurnuto pod tepih a u prvi plan izložen još jednom pretpostavljeni antivaks stav , poziv na pobunu, na osnovu kog je i deportovan.
      Mrzitelji još jednom iskoristili priliku da izmile i ponavljaju mnogo puta ponovljenu mantru Iza je ljudska priroda koja se nije promenila vekovima „Na lomaču sa jeretikom“ Razlika je što je umesto žive vatre, sada društvena ,stigmatizacija, ruganje, često iracionalna mržnja u čijem osnovu je strah , pa na kraju i izopštavanje iz društva (što uveliko pojedine vlade u svetu sprovode , onemogućavajući nekvakcinisanim pravo na rad).
      Novak je sa druge strane u očima globalne teniske javnosti vidjen kao teniski jeretik i pre korone. Više puta im polupao omiljenju igračku. Sklope je nekako a on opet polupa
      Priroda korona virusa je dovela do još jedne podele čovečanstva ovoga puta na kastu vaksera (pravodobnih) i antivaksera (jeretika). Isključivost karakteriše obe.
      Zasto mislim da je PR upjeh.

      1.
      Radi ga je sa BBC-jem i to top novinarom Amol Rajan-om. Time je pomalo steko status nepravedno optuzenog. Rajan je Indijac i on pokriva manjine.

      2.
      Zatvori je poglavlje deporatcaije sto je bilo apsolutno neophodno.

      3.
      Zatvorio je poglavlje sa remijem. To je veliki uspjeh. Remi najbolje odrzava ovaj komentar Kevina Maguira. On je jedan od novinara koji formira javno mnjenje u Britaniji i bio je jako protiv Djokovica. Na svom tvitu je poslao.
      https://twitter.com/Kevin_Maguire/st...C-oai19bkpAAAA
      Maguire daje jako negativan spin ali ne laze. Sto je najvaznije, u defanzivi je,

      Comment


      • Generalno među narodom je nerešeno. Pola pola je. I ostalo bi pola pola da nisu forsirali sa iznudom i merama. Tu se još 30% vakcinisalo svuda osim u Srbiji. Tako da...

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Generalno među narodom je nerešeno. Pola pola je. I ostalo bi pola pola da nisu forsirali sa iznudom i merama. Tu se još 30% vakcinisalo svuda osim u Srbiji. Tako da...
          Vecina je za vakcinaciju na zapadu,i ovi prinudjeni su protiv Novaka jer zasto su oni prinudjeni bili a on nije,na zapadu je to 90% protiv njega nazalost

          Ako je vakcinisao decu onda je samo anticovid vakser sto je daleko bolje nego antivakser treba i to da kaze

          Comment


          • Novak ne promoviše nijednu stranu, ima stav da on ne želi da se vakciniše, ali ne brani ni onima koji žele to da urade, što su već uradili neki članovi njegove porodice. Nije se odrekao njih zbog toga.
            To je skroz u redu, pravilno je procenio da je njegov organizam dovoljno jak da se izbori sa virusom bez pomoći kurative.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Rekao bih da je ovde reč o diskriminaciji.

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                Pravi antivakser, jer niti jedan antivakser ne misli to za sebe, nego da je svet u krivu; i uvek se pozove na "pravo izbora" ili bilo kakvo pravo. Kao da to pravo nije za svakoga. S tom razlikom sto oni koji se vakcinisu i postuju pravila ne ugrozavaju druge svojom odlukom, za razliku od onih koji to ne rade. Jer svet je kolektiv, a on uopste nema tu perspektivu, da ne pricam o odgovornosti kao uticajna licnost, on prica o sebi, kao o izolovanom slucaju.
                Na stranu sto zaista smesno zvuci "zelim da znam sta unosim u telo" .... pa, za toa kao i za mnoge druge stvari treba predznanje, pa znanje, pa specijalizacija ... koje on to znanje ima o konceptu vakcinacije?
                Njegova odluka, ali mislim da je trajno zapecatio stav o njemu. I taj stav nije i nece biti dobar, nazalost. Stav o vakcinaciju je samo na povrsinu iznelo sve druge njegove "stavove" koje granice sa ... pa, necu reci, ipak je fan tema.
                Jako lekoveran, povrsan, a vrhunski sportista.
                Idi gledaj kako se suši boja
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ne znam jel ovi imaju neku foru sa prozivanjem svih javnih licnosti ili im neki Fedtard vodi medije pa su bas Novaka nagazili od AO. Ovo je 4 put da ga smradovi javno sprdaju

                  Comment


                  • Mislim ovi iz Ryanaira su glupaci jer je premisa da svaka osoba koja nije vakcinisana je antivakser.
                    Valjda jebemu mater moras raditi na tome da ubjedis ljude i siriti vijesti koje mogu uticati na svjest ljudi da se ne vakcinsu. A oni racunaju, Novak je javna licnost sa uticajem, bla, bla i samim tim je dovoljno da kaze da nije vakcinisan da on propagira antivakserstvo.

                    Comment


                    • To je kompanija koja očigledno nema novac za reklamu a svaka pa i negativna im je dobrodošla. Ne treba komentarisati to smeće samo zato što je istovareno ovde
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        To je kompanija koja očigledno nema novac za reklamu a svaka pa i negativna im je dobrodošla. Ne treba komentarisati to smeće samo zato što je istovareno ovde
                        Ma ja to krenu napisat. A Novak je dobra i laka meta za skupljanje lajkova na tviteru.

                        Comment


                        • Tu bi baš mogla da padne tužba za neovlašćenu upotrebu imena u reklamne svrhe.

                          Nego NI,

                          Čitam ovo što britanci pišu , izvrću , izvlače iz konteksta da je pomenuo RG I W a nije,.
                          Last edited by Maxx-a; 15-02-22, 17:16.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Tu bi baš mogla da padne tužba za neovlašćenu upotrebu imena u reklamne svrhe.

                            Nego NI,

                            Čitam ovo što britanci pišu , izvrću , izvlače iz konteksta da je pomenuo RG I W a nije,.
                            Takve se stvari rade od kada je stampe. Uzmi u obzir da mi nismo vidjeli cijeli polucasovni intervju, a neki novinari jesu. Gledaj stvari ovako. Do danas je prosjecni britanski komentar bio: "Novak je nesto mutio." Danas je prosjecni komentar: "Novak je libertarijanac." Britanija je majka libertarijanaca. To je uspjeh Novakovog PR-a.

                            Da sacekamo puni intervju pa da onda dalje komentarizemo.
                            Last edited by NI; 15-02-22, 18:18.

                            Comment


                            • Cini mi se na prvu da ide situacija na bolje. Nekako mi je Bojana parametar cim ga ona mora napadat (ne zeli da da se izvuce)nekako znam da se situacija popravlja u njegovu korist

                              Ali vidjecemo, tipujem na povoljan razvoj po njega i sto se tice igranja turnira i javnosti
                              Last edited by DinoFC; 15-02-22, 18:04.

                              Comment


                              • Svesna sam ja toga kako radi štampa-mediji, šta je propaganda .. ali ovo baš ide u potpunu krajnost .



                                Puritanci kao Shriver npr zapomažu ,kako je loše za tenis , potpalili lomaču, okupljaju se oko. Ona čak traži da neko iz Srbije urazumi Novaka

                                Deluje izvesnije popuštanje mera za ulazak u zemlje, neki čak i lagano priznaju imunitet krda, pitanje je da li ce i da li ATP ima mehanizam da uvede obaveznu vakcinaciju kao uslov za učešče na turnirima.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X