Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Siguran sam da se Novak ziv jede zbog onoga sto se desilo u Australiji I sada na RGu. Pitanje da li ce dobiti sansu u zivotu to da ispravi.
    Da, živ se pojeo

    Eno ga u pozorištu sa Jecom, raspevali se i razdjuskali u dobrotvorne svrhe

    https://www.blic.rs/zabava/video-lom...pevala/lc5eq4h


    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Stići će Nadala i prestići, i sa svim ovim preprekama.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Stići će Nadala i prestići, i sa svim ovim preprekama.
        Ja bih volio ali nakon svega ovoga plus sto ce biti pod pritiskom da osvoji Wimbledon jer ne znas kad ce igrati sljedeci slem. Ako Wimbli ne osvoji onda ce tek biti katastrofa. Mentalno stanje mu je naruseno poslije Australije, ni sa publikom se ne moze boriti kao prije uzimaju mu previse energije i onda ima padove iste sto protivnici koriste. Nabija sebi neki nenormalni pritiska i tenziju sto mu se obija o glavu. Ako osvoji Wimbledon dosta ce stete biti popravljeno ali ako ne...
        Last edited by DinoFC; 06-06-22, 08:38.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post

          Ja bih volio ali nakon svega ovoga plus sto ce biti pod pritiskom da osvoji Wimbledon jer ne znas kad ce igrati sljedeci slem. Ako Wimbli ne osvoji onda ce tek biti katastrofa. Mentalno stanje mu je naruseno poslije Australije, ni sa publikom se ne moze boriti kao prije uzimaju mu previse energije i onda ima padove iste sto protivnici koriste. Nabija sebi neki nenormalni pritiska i tenziju sto mu se obija o glavu. Ako osvoji Wimbledon dosta ce stete biti popravljeno ali ako ne...
          Ovo će biti jedan od Wimbledona gde on neće igrati na rezultat. Nadam se da će biti lepog tenisa. Bar do polufinala.

          Pogledaće i njega Bog. Okrenuće se kolo sreće i na njegovu stranu.

          Comment


          • Ne znam, ne volim da furam neku patetiku, ali ove godine deluje veoma teško, što se slemova a i br.1 tiče

            Po meni čak i da se otvori ulaz u USA, kakve su mu na USO realne šanse, kad mu je taj turnir još baksuzniji od RG? Setite se grčeva, pa loptice, pa prošlogodišnjeg kiksa u samom finalu, kad je “ispisivao” istoriju?

            Ove godine mu je od slemova (po meni) izvodljiv samo W, a znamo kako je ponekad u stanju da pukne pod pritiskom kad nešto baš mora sad ili nikad, kao neki inat u njemu da se probudi koji mu baš ne da…Ne znam, nisam pametna

            Bila bi naravno mnoooogo mirnija da mu je Vajda u ekipi, ali to su samo pusti snovi… Ovaj Goran ne zna da ćuti, nervira me sa svojim (javnim) kukumakanjem, neprofesionalan je. Novak ga je ispalio u smislu da nije sa njim ni prokomentarisao meč Ne valja to….Deluje mi kao da mu je funkcija pridržavanje peškira tokom treninga, nema on nikakav uticaj na Novaka, kapiram da ga je teško uzeti “pod svoje” verovatno nemoguće….
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Pogledaće i njega Bog. Okrenuće se kolo sreće i na njegovu stranu.
              Iz tvojih usta u božije uši

              Od prošlogodišnijih OI pa sve do sada, kao da je neko bacio kletvu

              Krajnje je vreme da se ova crna epizoda okonča

              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Puno sreće i za Nadala, prvo u Australiji, a zatim i sa povredom Saše. Ne znam da li bi on dobio Sašu do kraja. Još nije bio kraj drugog seta a već se igralo 3 sata i 7 minuta.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Puno sreće i za Nadala, prvo u Australiji, a zatim i sa povredom Saše. Ne znam da li bi on dobio Sašu do kraja. Još nije bio kraj drugog seta a već se igralo 3 sata i 7 minuta.
                  Jao, ljudi, ne tražite više izgovore, kakav crni Saša. Taj je čouker neviđeni. Dajte da vidimo kako da uzme Uimbldon...

                  Comment


                  • Neizvesno je šta bi bilo da se Zverev nije povredio, dobio je već gancija u nastajanju Alkaraza i odlično je generalno igrao ceo turnir.
                    On je prikazao najviši nivo tenisa na turniru.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • да видимо прво костур на Вимблдону...па да бајемо даље...
                      sigpic

                      Comment


                      • Nole ima i dva Life Slema, sina i ćerku. Džaba Rafi 22 Slema ako su spermići spori...

                        Comment


                        • Ameri ukinuli obavezan Covid test na ukrcavanju za avion. Da li će stići da se ukine kako bi bilo USO i za Noleta.

                          Comment


                          • Ne vjerujem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Nole ima i dva Life Slema, sina i ćerku. Džaba Rafi 22 Slema ako su spermići spori...
                              Ma sigurno su zaleđeni i čekaju

                              Comment


                              • Ej, kako bi vas Olja postrojila…

                                Za opširniju diskusiju o Ćiskinoj plodnosti i kvalitetu Rafine sperme, imate Nadalovu fan temu.

                                Aman!





                                ….
                                Ako ste vi normalni….
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X