Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • значи Ноле насео на патетику?
    sigpic

    Comment


    • Ne verujem…čisto sumnjam, verovatno mi jesmo i to po hiljaditi put, ali Novak nije toliko blesav, jednostavno je prso u 1. i 4. a za to mu niko, osim njega samog nije kriv
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Larisa View Post


        Definitivno zezaš se
        Nije to zezanje nego trolovanje prožeto mržnjom. Matori isprdak.
        Last edited by dekkard; 03-06-22, 15:14.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nemoj tako
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Dovoljno si dugo na forumu da znaš opus i kada piše a kada ne. Razmisli.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Obožavam Novaka.Vratiće se kao i uvijek.Teška je ovo godina za Noleta i za nas njegove iskrene navijače.
              Stalno vas čitam,ali rijetko kad pišem.Obožavam Dekartov optimizam kroz zajebanciju.Na žalost pojedini ne razumiju njegove postove.
              Uz Novaka uvijek i u porazu i pobjedi.Čovjek je imao najteži put,uvijek spotican,nepriznat.Utoliko su mi njegove titule i sve što je postigao draže.Za mene će uvijek biti najbolji s obzirom na sve okolnosti.
              Što se tiče vakcinacije apsolutno ga podržavam.Čovjek treba da ima pravo izbora i to mora da se poštuje.
              I da pojedini ne zaslužuju da budu njegovi navijači.Poslije svakog poraza ista priča.
              Novak je jedan car koji nas je usrećio toliko puta(doduše i ukanalio),ali ovog prvogje bilo mnogo više.Neki imaju baš kratko pamćenje i poslije svakog poraza njihove frustracije dolaze do izražaja.
              Pozdrav društvo i čujemo se kad Novak osvoji Vimbldon i izvinite na dužini posta. ​​​​​​

              Comment


              • https://sportklub.rs/blog/sasa-ozmo/...i-za-vimbldon/

                Na našu veliku žalost, Novak još uvek nije seo da pretrese meč sa svojom ekipom. Vratio se pravo u Beograd. Trebala mu je podrška koja je izostala na turniru.

                Neviđen propust da posle Australije, u najvažnijem meču, nema porodice u boksu...
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 04-06-22, 13:22.

                Comment


                • Kako nema porodice u boksu, a šta mu je Jelena pobogu?
                  Valjda mu je supruga neki rod, a i prijateljica, oslonac u životu….Ko mu je potrebniji od nje? Da njaka decu? Pa valjda su bili sa bakom i dedom u Bg, u čemu problem, daj ne davite ljude.

                  A što se tiče Gorana - lupa gluposti, još se vidi da je pod utiskom a on bi u ovim trenucima morao biti oslonac i neko ko zna da priča za javnost. Čuj, on krivi publiku, noćni termin, govor tela, ovo, ono…Sere. A da nisi možda sam kriv, bratac, možda niste taktički dobro pripremili meč…? #samokažem Jer posle Rafinog jučerašnjeg izdanja, još mi je jasnije da je Novak mogao (i morao) da ga počisti sa terena i osvoji 21GS, a zašto nije nego je čoknuo kao amater, sve mi se čini da nije kriv niko drugi osim njih dvojice, tako da bolje da ćuti i da se baci na posao.

                  Stvarno, žalosno, kakva propuštena prilika!
                  Last edited by Larisa; 04-06-22, 14:52.
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Kako nema porodice u boksu, a šta mu je Jelena pobogu?
                    Valjda mu je supruga neki rod, a i prijateljica, oslonac u životu….Ko mu je potrebniji od nje? Da njaka decu? Pa valjda su bili sa bakom i dedom u Bg, u čemu problem, daj ne davite ljude.

                    A što se tiče Gorana - lupa gluposti, još se vidi da je pod utiskom a on bi u ovim trenucima morao biti oslonac i neko ko zna da priča za javnost. Čuj, on krivi publiku, noćni termin, govor tela, ovo, ono…Sere. A da nisi možda sam kriv, bratac, možda niste taktički dobro pripremili meč…? #samokažem Jer posle Rafinog jučerašnjeg izdanja, još mi je jasnije da je Novak mogao (i morao) da ga počisti sa terena i osvoji 21GS, a zašto nije nego je čoknuo kao amater, sve mi se čini da nije kriv niko drugi osim njih dvojice, tako da bolje da ćuti i da se baci na posao.

                    Stvarno, žalosno, kakva propuštena prilika!
                    Zato su Nadalu bili tu i sestra, žena, otac, stric, trener svi.


                    ​​

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Zato su Nadalu bili tu i sestra, žena, otac, stric, trener svi.


                      ​​

                      Nadal nema decu koju treba da zbrine i ostavi baki i dedi na čuvanje, sestra ionako nema druga posla nego da se šepuri, otac ne mora da pazi na unučiće (a ni na “baku” pošto su razvedeni - kad smo već kod toga, razvod roditelja je Rafu strašno pogodio, a mama nije bila, dok su Noletovi i dalje u ljubavi. ) A i nije loše da se malo sklone nakon eksponiranja tokom Australije.

                      Mladji Djokovići imaju svoj biznis, ne mogu niti moraju u stopu da prate brata, trener? Možda nisi video ni Gorana ni Ulija….? Pa taštu i tasta…

                      “Nidje” veze, teorija koja ne pije vodu.
                      Last edited by Larisa; 04-06-22, 15:38.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Kad Jelene nema, katastrofa, kad je prisutna pa dovede i mamu i tatu, ne valja (ili je možda providna), kad je Srki prisutan, onda bolje da nije pošto se blamira, kad mu dodju Marko i Imaz ijuuuuuuuu ne možete da ih podnesete…

                        Kad ih nema, zašto ih nema a kad dodju, koji djavo su dolazili?

                        Daj ne budi sojka
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Vreme je da Novak nađe neku normalnu ženu, a i lepšu. Ima da mu produži karijeru za još 5 godina vrhunskog tenisa.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nekako se slažem sa Zecom. Uveren sam da je Novak sve zasrao, van svih dogovora.

                            Comment


                            • Meni se čini da je malo manje trenirao a i da je potcenio lažljivog dopingovanog gancija.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nije sigurno manje trenirao zbog lažljivog Nadala kako ga ti zoveš. A ako jeste sam je kriv. Ako je tako kao što ti kažeš onda ne želi dovoljno GS titulu.

                                Comment

                                Working...
                                X