Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    To ukidaju samo za zatvoren prostor, nisam sigurna da ukidaju uslov za ulazak u zemlju.
    Do septembra ce ukinut kao uslov za ulazak u zemlju. Ne mogu preko noci se ukinut sve mjere. No sikiriki, ubjedjen sam da ce igrati bez problema RG,W I USO

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post

      Do septembra ce ukinut kao uslov za ulazak u zemlju. Ne mogu preko noci se ukinut sve mjere. No sikiriki, ubjedjen sam da ce igrati bez problema RG,W I USO
      Videcemo, to je bas optimisticno gledanje na pandemiju...a na stranu sto ja mislim da ce uslov za putovanje jos dugo biti vakcinacija, jer ogromne pare su ulozene, mora to da se vrati
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post

        Videcemo, to je bas optimisticno gledanje na pandemiju...a na stranu sto ja mislim da ce uslov za putovanje jos dugo biti vakcinacija, jer ogromne pare su ulozene, mora to da se vrati
        Kakve to veze ima? Država plaća vakcinu i to je investitorima dovoljno. Da li će neko da je primi ili ne to ništa ne menja.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

          Kakve to veze ima? Država plaća vakcinu i to je investitorima dovoljno. Da li će neko da je primi ili ne to ništa ne menja.
          Menja, ako se stavi kao uslov za putovanje mnogo veci broj ljudi ce da primi vakcinu nego da bude opciono.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Što se rasporeda tiče situacija Novakova nakon Australije je dobro poznata svima koji pomno prate, čekaju.
            Dok na svom sajtu ne izbaci raspored ili objavi povlačenje sa turnira na kom se našao na provizornoj Entry listi pravljenoj za Masterse i GS na osnovu rankinga a koja za njega ne znači praktično ništa.
            IW već odavno nije na njegovoj listi prioriteta, niti mu spori hard više odgovara, naprotiv.Ne verujem ni da je imao plan da igra IW, možda Miami, bliži je sezoni šljake , sada su i uslovi za igru drugačiji a i Florida ima nešto liberalniji politički pristup
            Čak mu i šljaka leži više nego spori hard.
            A oko šljake će se i vrteti nakon Dubai-a njegova sezona do daljnjeg tj. Wimbledon-a itd. Mnogo je bitnije da li će moći da igra RG i pripremni Masters na šljaci pored Beograda pretpostavljam


            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              Menja, ako se stavi kao uslov za putovanje mnogo veci broj ljudi ce da primi vakcinu nego da bude opciono.
              Ne menja. Kakve to veze ima ako je uslov za putovanje? Vakcina je plaćena, uzeo je ti ili ne.

              Comment


              • Pljuvanje zaslužuju samo izrodi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                  Ne menja. Kakve to veze ima ako je uslov za putovanje? Vakcina je plaćena, uzeo je ti ili ne.
                  Neće države uzimati vakcine ako niko neće da se vakciniše, a ako to ne bude uslov za putovanje, mnogo će se manje ljudi vakcinisati.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Što se rasporeda tiče situacija Novakova nakon Australije je dobro poznata svima koji pomno prate, čekaju.
                    Dok na svom sajtu ne izbaci raspored ili objavi povlačenje sa turnira na kom se našao na provizornoj Entry listi pravljenoj za Masterse i GS na osnovu rankinga a koja za njega ne znači praktično ništa.
                    IW već odavno nije na njegovoj listi prioriteta, niti mu spori hard više odgovara, naprotiv.Ne verujem ni da je imao plan da igra IW, možda Miami, bliži je sezoni šljake , sada su i uslovi za igru drugačiji a i Florida ima nešto liberalniji politički pristup
                    Čak mu i šljaka leži više nego spori hard.
                    A oko šljake će se i vrteti nakon Dubai-a njegova sezona do daljnjeg tj. Wimbledon-a itd. Mnogo je bitnije da li će moći da igra RG i pripremni Masters na šljaci pored Beograda pretpostavljam

                    Pozdrav za tebe Maxx-o.

                    Potpuno se slazem sa tobom. Puno toga nije jasno. Vrlo moguce da ce Novak igrati Maimi ako moze uci u Ameriku. Stvri bi trebale biti jasnije za 0-3 dana. Od susreta sa Vucicem je proslo 7 dana.


                    PS
                    Taman kad je sve izgledalo jasno za IW:

                    https://www.dailymail.co.uk/sport/sp...Australia.html
                    https://www.mirror.co.uk/sport/tenni...wells-26188675
                    https://www.express.co.uk/news/world...id-vaccine-ont
                    https://www.skysports.com/tennis/new...cameron-norrie
                    Last edited by NI; 10-02-22, 09:45.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      Neće države uzimati vakcine ako niko neće da se vakciniše, a ako to ne bude uslov za putovanje, mnogo će se manje ljudi vakcinisati.
                      Države su već kupile vakcine.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                        Države su već kupile vakcine.
                        Ja sam pricala o buducnosti...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          Ja sam pricala o buducnosti...
                          Po mom mišljenju, nema budućnosti, bar ne za Evropu. Vakcinacija je dostigla svoj maksimum.

                          Comment


                          • Već je potrošeno preko 11 milijardi doza vakcina širom sveta. Sve države su se odavno opskrbile dovoljnom količinom vakcina i nema naznaka da će im trebati još, od prvih booster doza prošlo je više od 9 meseci.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Proslo je 8 Dana od sastanak sa Vucicem. Dakle jos 2 dana da Novak odrzi obecanje i kaze nesto vise o svemu. Videcemo da li ce tako biti.

                              Comment


                              • Biće mrka kapa.

                                Comment

                                Working...
                                X