Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može bez adrenalina, hrana za dušu........

    Comment


    • Bravo.

      Comment


      • Bravo Nole, not to bad
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • To mačko
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • заборанио сам за нолетово тајно оружије: "НОВАКОВАЊЕ"

            који је ово број мастерса? 38?
            Last edited by Žika; 15-05-22, 17:12.
            sigpic

            Comment


            • Bravo mačko. Sad lagane pripreme za RG

              Comment


              • Kaže, mali igra svoj prvi meč danas?

                Oćemo uskoro otvarati temu Stefan Djoković?
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  биће муке са трећим сетом....?
                  Kakav si ti gavran

                  Comment


                  • Potpuno zadovoljavajuće pripreme za RG. Jaki dueli protiv ozbiljnih igrača. Poraz samo od Alkaraza koji je u najboljoj formi. Nadam se malo lakše žrebu. Može Rafa u QF mada mislim da on neće ni igrati. Može Zverev u polufinalu. Ima tu prostora za iznenađenja. Mislim da je žreb u četvrtak

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Potpuno zadovoljavajuće pripreme za RG. Jaki dueli protiv ozbiljnih igrača. Poraz samo od Alkaraza koji je u najboljoj formi. Nadam se malo lakše žrebu. Može Rafa u QF mada mislim da on neće ni igrati. Može Zverev u polufinalu. Ima tu prostora za iznenađenja. Mislim da je žreb u četvrtak
                      Ne verujem Nadalu ništa, pred svaki veći turnir u poslednij par godina, koji je osvojio, kukao je da je povredjen
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Originally posted by Dekson View Post

                        Ne verujem Nadalu ništa, pred svaki veći turnir u poslednij par godina, koji je osvojio, kukao je da je povredjen
                        Ne sekiraj se. Nema razloga za brigu kad je Nadal u pitanju. Moguće je da je video koliko je sati, ako dodje na megdan Noletu biće belaj. Pa je utekao.

                        Comment


                        • Originally posted by Žika View Post
                          биће муке са трећим сетом....?
                          O čemu ti to? Mora da gledaš neki potpuno drugi meč.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post
                            A ja baš mislim da ga je to sprečilo da bude ubedljivo najbolji svih vremena, a ne samo najbolji.
                            Grešiš. Pročitaj malo knjiga o sportskoj psihologiji i o nečemu što se zove "killer instinct" što svaki veliki šampion ima.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              To mačko
                              Olja se negde raduje sa nama. A i moj burazer. ♥️♥️
                              Last edited by dekkard; 16-05-22, 21:46.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ono što sam uspeo da zapazim u Rimu su bili loši voleji Đokovića. I drop shot nije uvežban a mislim da će to biti ključan udarac za njega na ovogodišnjem Rolan Garosu.

                                Očekujem da na ovome radi na treninzima i u prvoj nedelji Slema. Zavisno od žreba uvežbavaće se nove varijante riterna, tu pre svega mislim na balone. Kao i baloni iz igre.

                                U mogućem duelu sa Alkarazom treba izbegavati odlučujuće setove jer je mali izuzetno hrabar. Dakle mora se ići veoma jako, na ubedljivu pobedu.

                                Comment

                                Working...
                                X