Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Briranci nisu prinudjivali svoje gradjane da se vakcinisu(jedni od retkih na zapadu) a opet je 90% vakcinisano dobrovoljno,tako da su oni imali pravo izbora to niko ne spori,najvise spore to sto on nije vakcinisan

    Tesko da moze sto se tice javnosti na zapadu da mu bude dobro ako nije vakcinisan,treba da se nada da ce uskoro svaka prica o vakcini nestati

    Oni to gledaju kao da je nenormalan i lud sto je opet bolje nego da je sebican i antivasker ali opet nije dobro tj svi ce biti protiv njega jos i vise nego pre ali dobro njegov izbor je to

    Gledace ga kao sarlatana u najboljem slucaju,nece biti priznati Goat

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Cini mi se na prvu da ide situacija na bolje. Nekako mi je Bojana parametar cim ga ona mora napadat (ne zeli da da se izvuce)nekako znam da se situacija popravlja u njegovu korist

      Ali vidjecemo, tipujem na povoljan razvoj po njega i sto se tice igranja turnira i javnosti
      Bojana kao barometar. Ima istine u tome. Vazno je da se stvar pokrenula na bolje.

      Originally posted by Maxx-a View Post
      Svesna sam ja toga kako radi štampa-mediji, šta je propaganda .. ali ovo baš ide u potpunu krajnost .

      Puritanci kao Shriver npr zapomažu ,kako je loše za tenis , potpalili lomaču, okupljaju se oko. Ona čak traži da neko iz Srbije urazumi Novaka

      Deluje izvesnije popuštanje mera za ulazak u zemlje, neki čak i lagano priznaju imunitet krda, pitanje je da li ce i da li ATP ima mehanizam da uvede obaveznu vakcinaciju kao uslov za učešče na turnirima.
      Pam Shrajver pratim vise od 40 godina. To je jedna draga zena koja nikada nije pokazala malicioznost. Svejedno, ona gleda svijet kroz naocare americkih progresista (ljudi koji vjeruju u progres). Uz to ovdje ima licni interes. Dva americka turnira IW i Miami ostaju bez Novaka. Mozad se to prenosi na Sinsinati i USO. To nije dobro za (americki)tenis. Shodno tome, njen komentar mi se vise svidja od onih koji kazu da surniri veci od bilo kojeg igraca.
      Last edited by NI; 15-02-22, 18:53.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Rekao bih da je ovde reč o diskriminaciji.
        Ma jok, otkud to...
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Intervju je bio izrazito prjateljski i dobronamjeran. Skoro da mislim da je bio planirana rehabilitacija. Prosli su sva kriticna pitanja od 16. decembra na ovamo.Novinar ge ni jednom nije pritisnuo, osim kad ga je pitao zasto mu je toliko vazno da se ne vakcinise. Dozvoljavao mu je da ne odgovori na pitanje. Cilj je bio da ga prikazu kao libertarijanca.

          Dva najinterasantnija detalja iz intervjua:
          Novak:

          -Jelena je navijla za Medvedeva a Stefan za Nadala, ali se nadam da ce stefan navijeti za mene kada budem igrao sledeci put sa Nadalom
          -Stefan je pitao kada sledeci put igram sa Nadalom jer zeli da se slika sa njime

          novinar:
          -Mozes doci do 30 slemova, a zbog kovida mozes ostai na 21,22,23. Zasto ti je to toliko vazno?
          Last edited by NI; 15-02-22, 21:11.

          Comment


          • Ako neko nadje kompletan interviju neka ga proslijedi

            Comment


            • Dva komentora, bivsi PR specijalista Hilari Klinton i PR specijalista za konzervativno partiju su jednodusno rekli da je Novak bio ODLICAN. Skolski primjer kao treba odraditi takav intervju. Idemo Nole !!!

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Intervju je bio izrazito prjateljski i dobronamjeran. Skoro da mislim da je bio planirana rehabilitacija. Prosli su sva kriticna pitanja od 16. decembra na ovamo.Novinar ge ni jednom nije pritisnuo, osim kad ga je pitao zasto mu je toliko vazno da se ne vakcinise. Dozvoljavao mu je da ne odgovori na pitanje. Cilj je bio da ga prikazu kao libertarijanca.

                Dva najinterasantnija detalja iz intervjua:
                Novak:

                -Jelena je navijla za Medvedeva a Stefan za Nadala, ali se nadam da ce stefan navijeti za mene kada budem igrao sledeci put sa Nadalom
                -Stefan je pitao kada sledeci put igram sa Nadalom jer zeli da se slika sa njime

                novinar:
                -Mozes doci do 30 slemova, a zbog kovida mozes ostai na 21,22,23. Zasto ti je to toliko vazno?
                Ovaj deo o Sfefanu govori mnogo . Ljiigavi beskičmenjak Nadal bi imao šta da nauči.

                Mene je jako dojmio deo o kolegama, njihovim pogledima , helikopteru iznad RA iz kog prate njegov trening, ponašanje, kretanje

                Similis simili gaudet

                Comment


                • Moram priznati da je Novak odlican za psiholoske analize njegova licnost je jako jako teska za dokuciti,5 licnosti u jednoj

                  Svejedno cini mi se da je odlican intervju,maksimalno se pokusava izvuci a da sacuva svoje antivakserstvo,sad dal je dovoljno videcemo

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post

                    Ovaj deo o Sfefanu govori mnogo . Ljiigavi beskičmenjak Nadal bi imao šta da nauči.

                    Mene je jako dojmio deo o kolegama, njihovim pogledima , helikopteru iznad RA iz kog prate njegov trening, ponašanje, kretanje
                    Finale u RG-u, Novak-Nadal, ako se desi naravno, bio bi najveci blokbaster ikada. Mislim da je cijeli intervju bio usmjeravan u tom smjeru, Inace miniztar zdravlja Engleske je pozvao Novaka da promijeni misljenje.Fokus ostaje na pravu da se ne vakcionise! Novinar je postavio ppitanje: "Vjecito pitanje licne slobode i potrebe zajednice." Novak je zaobisao pitanje, ali mu odgovara da se o tome privca, a ne o falsifikovanom testu.

                    Comment


                    • Stuart Fraser (@stu_fraser) / Twitter

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post

                        Finale u RG-u, Novak-Nadal, ako se desi naravno, bio bi najveci blokbaster ikada. Mislim da je cijeli intervju bio usmjeravan u tom smjeru, Inace miniztar zdravlja Engleske je pozvao Novaka da promijeni misljenje.Fokus ostaje na pravu da se ne vakcionise! Novinar je postavio ppitanje: "Vjecito pitanje licne slobode i potrebe zajednice." Novak je zaobisao pitanje, ali mu odgovara da se o tome privca, a ne o falsifikovanom testu.
                        I sta mislis da ce biti,ne moze se oprati skroz dok god je nevakcinisan,oprao je sve ostalo

                        Comment


                        • Opaaaa, to mi se vec svidja. Mislim Novak ne bi ni prihvatio da su mu poslali neku budalu da ga napada u interviju. Ovako sam i zamisljao ovaj interviju samo se moralo dogovarati i raditi behind the scenes da ovo ispadne ovako pomirujuce.
                          BBC dobio svjetsku ekskluzivu a Novak normalnog novinara bez dodatnih podpitanja i napadanja a i zasluzio je malo da ga popuste na miru. Valjda su ga dovoljno šikanirali
                          Last edited by DinoFC; 15-02-22, 21:59.

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post

                            Opaaaa, to mi se vec svidja. Mislim Novak ne bi ni prihvatio da su mu poslali neku budalu da ga napada u interviju. Ovako sam i zamisljao ovaj interviju samo se moralo dogovarati i raditi behind the scenes da ovo ispadne ovako pomirujuce.
                            BBC dobio svjetsku ekskluzivu a Novak normalnog novinara bez dodatnih podpitanja i napadanja a i zasluzio je malo da ga popuste na miru. Valjda su ga dovoljno šikanirali
                            Sad znamo sto je znacilo 7-10 dana.

                            Normalnog novinara? Amol mu je pomagao koliko je mogao!

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post

                              I sta mislis da ce biti,ne moze se oprati skroz dok god je nevakcinisan,oprao je sve ostalo
                              Ako dodje do sudara Nadala i Novaka, Novak ce biti negativac a Nadal pozitivac,

                              Omikron radi punom parom za Novaka. Do RG stvari biti mnogo povoljnije.

                              Comment

                              Working...
                              X