Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post

    Ne mozes biti tako izricit i siguran u tome jer mnoge stvari koje je govorio su na granici teorija zavjere ili to jesu. Pa Jelena je na pocetku pandemije podijelila video gdje se govori u povezanosti 5G mreze i korone, pa otrovna voda u ljekovitu, vibracije planete, piramide i to ti je taj niz kojim dodjes do DNK izmjena. Ja to pretpostavljam, moguce da grijesim al sve govori tome u prilog.
    On je alternativac i mnogo puta je rekao da sve istrazuje i ne uzima zdravo za gotovo sto mu se kaze makar dolazilo od konzilijuma najvecih strucnjaka.
    Jelena jeste debelo zalutala ali mislim da Novak nije toliko sada. Ranije je odlazio predaleko. Sećam se one kritike Srđana njemu da se drži pravoslavlja i da ne luta. Na to je Novak izvadio krst koji nosi oko vrata i odgovorio da on nikad neće poći pogrešnim putem.

    I šta je sad uradio kad je bilo teško? Nije išao da grli drveće. Došao je u svoju zemlju, u Manastir Svetog Vasilija Ostroškog. U Srbiju i Crnu Goru. Pa čak i ovo sa predsednikom, kako god se on zvao, za mene je dobar znak. Došao je po podršku i ljubav i to u svoju zemlju, kod svoje porodice i svojih roditelja i svog naroda. To nije alternativni pristup, to je vraćanje u kolekvku, u svoj koren. Gde si ponikao. Novak nije bio na prijemu kod Aleksandra Vučića, on je bio na prijemu kod predsednika države. Za mene u ovoj situaciji, takav je red.

    Mislim da je on na pravom putu. Uskoro će mu se završiti karijera i sve manje pažnje je oko njega. Ovo sad je bila ekstremna situacija.

    Očekujem da će igrati u Americi jer ne vidim poentu da igra u Dubaiu a da ne ode u Ameriku. Neko samopouzdanje mora da se izgradi na terenu pred sezonu šljake.
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 05-02-22, 12:02.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

      Očekujem da će igrati u Americi jer ne vidim poentu da igra u Dubaiu a da ne ode u Ameriku. Neko samopouzdanje mora da se izgradi na terenu pred sezonu šljake.
      To znaci da vjerujes da je vakcinisan, barem prvom dozom. U protivnom ne moze igrati u AMerici.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post

        To znaci da vjerujes da je vakcinisan, barem prvom dozom. U protivnom ne moze igrati u AMerici.
        Pretpostavljam da u Americi dolaze u obzir samo Fajzer i Moderna.

        Želim da verujem da jeste vakcinisan. Čekam da vidim raspored posle Dubaia.

        Za Ameriku piše "izuzev za putnike da diplomatskom vizom". Novak ima diplomatski pasoš. Ne znam šta je diplomatska viza ali sigurno ima veze sa diplomatskim pasošem + nemaju sve savezne države istu politiku. Sigurno ima tu rupa raznih.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 05-02-22, 14:25.

        Comment


        • Neki detalji u vezi u RG-a. Opet vrišti rijec "izuzece" cijelim obavjestenjem. hahahah Moglo bise neko izuzece namontirat i na Rogi.

          Comment


          • Kontrolirano okruzenje za nevakcinisane sa svakodnevnim testiranjem bez mogucnosti hodanja bilo gdje osim kompleksa turnira i hotela mi djeluje obecavajuce i primamljivo. Sad ne znam samo da li ce biti rigorozni po pitanju davanja izuzeca hihi. Mozda i nece jer ih se svakako nece vise od 10 ni prijavit za takvo nesto.
            Jer cim oni detaljno objasnjavaju sta znace kontrolirani uvjeti implicira mi da su otvoreni prema izuzecima hehe Ali lako se to promjeni ako Francuzi dignu bunu protiv izuzetih
            Last edited by DinoFC; 05-02-22, 15:52.

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Kontrolirano okruzenje za nevakcinisane sa svakodnevnim testiranjem bez mogucnosti hodanja bilo gdje osim kompleksa turnira i hotela mi djeluje obecavajuce i primamljivo. Sad ne znam samo da li ce biti rigorozni po pitanju davanja izuzeca hihi. Mozda i nece jer ih se svakako nece vise od 10 ni prijavit za takvo nesto.
              Jer cim oni detaljno objasnjavaju sta znace kontrolirani uvjeti implicira mi da su otvoreni prema izuzecima hehe Ali lako se to promjeni ako Francuzi dignu bunu protiv izuzetih
              100% se slazem. Ovo lici na otvaranje vrata za Novaka. Mozda upravo ovo i ceka Novak u narednih 7-10 dana. Medjutim, problem pobune naroda nije ovim pokriven.

              Comment


              • Jer stvarno kako se moze protumacit ovaj dopis po meni cak ide u pravcu nekog izuzeca radi obavljanja posla tj. igranja tenisa a koji moze biti u javnom interesu Francuske. Da se mozda cak moze i pod to podvest. Mada ima jos stranica ovog dopisa u kojem je vjerovatno objasnjeno kako se dobija izuzece i da li je moguce dobiti ga na ovaj nacin sto sam ja naveo

                Gdje oni koji su se vakcinisali imati potpunu slobodu dok ovi drugi ce biti ograniceni u kretanju sto znaci da ce vakcinisani imati korist i beneficije tog cina. Ta buducnost mi djeluje realno. Australija je provodila drakonsku i umobolnu zero covid politiku od pocetka pandemije i nije parametar za ostale drzave koje ce biti sigurno fleksibilnije po tom pitanju.
                Last edited by DinoFC; 05-02-22, 16:11.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Jer stvarno kako se moze protumacit ovaj dopis po meni cak ide u pravcu nekog izuzeca radi obavljanja posla tj. igranja tenisa a koji moze biti u javnom interesu Francuske. Da se mozda cak moze i pod to podvest. Mada ima jos stranica ovog dopisa u kojem je vjerovatno objasnjeno kako se dobija izuzece i da li je moguce dobiti ga na ovaj nacin sto sam ja naveo

                  Gdje oni koji su se vakcinisali imati potpunu slobodu dok ovi drugi ce biti ograniceni u kretanju sto znaci da ce vakcinisani imati korist i beneficije tog cina. Ta buducnost mi djeluje realno. Australija je provodila drakonsku i umobolnu zero covid politiku od pocetka pandemije i nije parametar za ostale drzave koje ce biti sigurno fleksibilnije po tom pitanju.
                  Naravno da je u interesu Francuske. Zmisli eventualno finale Novak-Rafa, sto je i te kako moguce. Pa to je sportski dogadjaj decenije. Koja budala moze da se odrekne toga?

                  Vidim da Novak ima otvor u Madridu. Ako dobije MC ili Rim,ne mora da se vakcinise do ljeta. Kalendar Dubai, MC, Beograd, Madrid, RG i Uimbldon je dovoljan.

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post

                    Novinarstvo u Srbiji i ozbiljnost ne idu u istu rečenicu nikako, ni ovi državni ni ovi: opozicioni, nezavisni (od koga li su nezavisni)...isttraživačko novinarstvo i Birn ne idu u istu rečenicu.
                    Nezavisni od režima, to je bar jasno.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Neće se vakcinisati i igraće sve turnire. Eto, i to sam vam rešio.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nezavisni od režima, to je bar jasno.
                        To nije nezavisno novinarstvo, samo su gazde druge politi;ke orijentacije. Nezavisno novinarstvo je davno umr(e)lo, sigurno ima više od trideset godina.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ne, svaka novinarska kuća ima svog finansijera. Kada se ne finansira od države onda je nezavisno.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Di ste vakseri i antivakseri? U sta se pretvori ovaj svet

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ne, svaka novinarska kuća ima svog finansijera. Kada se ne finansira od države onda je nezavisno.
                              Jedini slobodni i nezavisni su samostalni novinari "frilenseri" koji iznose svoja viđenja a ne viđenja svojih gazda.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • E, Nole Đoko, baš si seronja ispao :-/

                                Comment

                                Working...
                                X