Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja mislim da Ferer nije u stanju da tako kalkuliše,ne kazem ovo u negativnom kontekstu..
    on je ultimativni borac i jedino tako zna da igra..
    a videćemo šta će na kraju biti..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Sve to stoji, ali naredni petak je DC. Čekaju ga napaljeni Argentinci koji će igrati tenis na najvišem nivou, i svako bespotrebno trošenje snage može ga koštati i ovog turnira i DC. Ako Novak dobije, Berdych dobija meč u to sam siguran, preslikaće se situacija iz 2009.

      Comment


      • u tom slučaju navijamo da Ferer osvoji set?
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Ali i Nole u tom slučaju mora 2:0
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • A u cemu je tu problem?? Mislis kao Janko ce da dobije Novaka danas?! Get real, people.

            Comment


            • Tipsarević nosi 200 poena, 120 milja, Novak nosi za prolaz u 1/2, Tsonga čeka umornog Ferrer-a i svi sretni i zadovoljni

              Comment


              • Ja se jedino bojim da ne postoji neki pretjerani interes da Federer ne bude pospremljen vec u polufinalu, pa zbog toga ne mogu tvrditi da Novak ide dalje. Ali u svakom slucaju Berdih je taj kome se danas tresu gace.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Bilo koji poraz Čeha stavlja Novaka na 2 mjesto. Jedini način da Berdych izgubi je da Novak izgubi, jer onda Ferrer-u neće biti svejedno, i moraće u kasne sate da grize, kako bi sledeći dan bio ravnopravan u borbi za finale. Ako Novak dobije, Ferrer je automatski prvi, i nije lud da ide do kraja i do ponoći, pa makar se radilo i o takvom fajteru.

                  Razumem ja to da ako Novak izgubi David ce vise zapeti da bi bio prvi u grupi, ali nznm koliko su za to mnogo vece sanse nego da samo osvoji set ako Novak pobedi sa 2:0 i uzme dodatnih 200 bodova. To su vec racunice sta je njima bitnije... Ako je samo prosta racunica, onda ima vise sanse ako pobedi, ali samo sa 2:0; ako pobedi sa 2:1 onda ima vise sanse ako izgubi

                  Edit: pročitala sam prolaz umesto poraz? Rano mi je, sorry
                  Last edited by altlosta; 25-11-11, 08:59.

                  Comment


                  • Uopste ne vjerujem u Noletov uspjeh na ovom turniru,nema tu nista,bojim se.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Opet komplikuješ ovako jednostavnu situaciju Napisao poraz a ti pročitala prolaz, zezaš ti mene. Ide dalje u tom slučaju, ali neće Ferrer ni do seta ako se to desi. Sigurnija je varijanta da izgubi, matematika sa ovim nema veze

                      Comment


                      • Nznm ja sta je vama tu sigurnije i sta se Fereru mota po glavi Mozda danas pojede pokvarenu ribu, i dobije prvi set kao od sale i krene da mu radi stomak u drugom? I sta smo onda uradili? Bezze namerno izgubili, i bodove i pare i prolaz Mozda coveku bitniji bodovi nego to da ce da bude prvi u grupi, mozda voli da pobedjuje u nizu da digne sebi samopouzdanje, da udje u winning mode, mozda mu treba pare da kupi detetu neku igracku , sta ga ja znam... mozda mu se svidi neko u publici pa bude zeleo svejedno da ga/je zadivi...? I mozda opusteno dobije prvi set, a onda Berdih zapne, pa ovaj onda odluci da nije vredno da se muci, ili samo i izgubi? Svasta je moguce Nista nije sigurno iliti sigurnije

                        Comment


                        • Ovaj post ne uzimam za ozbiljno, vjerujem da u ovom trenutku mjesečariš.

                          Comment


                          • Mene si ubedila tako da Nole svakako pobeđuje sa 2:0, a Ferer uzima sigurno jedan set, prvi svakako
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • David gubi prvo mesto jedino ako izgubi od Berdiha sa bilo kakvim rezultatom a i Novak izgubi , ako Novak dobije a Berdih dobije Davida 2-0 onda se pravi trougao u kom Ferer ima +2 set kolicnik , Berdih takodje , a Novak stoji najgore (u najboljem slucaju +1) i nazalost ispada . E onda ce o prvom mestu odlucivati gem kolicnik i jedino ako Berdih bas razbije Davida ovaj gubi prvo mesto jer je trenutno u dosta dobroj poziciji sto se tice gemova (onih 6-1 protiv nola mu je bas vredelo)
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ako tako bude David ima 4:2, Berdih 5:3, a Novak npr 4:3 (nebitno, on ispada). Ali David ima bolji procenat koji je 66,67 a Berdih 62,5 (msm da sam dobro sracunala, ali ko zna ) , tako da je David prvi, ne gledaju se gemovi.

                                Comment

                                Working...
                                X