Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad ovako, mi smo možda banana, ali ni Australija ni mnoge evropske zemlje nisu ništa manja banana od nas . Ponavljam, Tomic je igrao zaražen, to javno napomenuo tokom meča, požalio se da ih niko ne testira i nije bio jedini, Muguruza na primer je izjavila isto, ah da, ok vakcinisani ljudi pa kao ne šire zarazu. Pa ebg sa medicinskog stanovišta Novak još manje, pošto je tek sveže prirodno “vakcinisan” u decembru. Postoje zemlje evropske zemlje koje zarazu računaju kao dozu. Elem, svi su se oni bez ikakve kontrole, šetali kompleksom i slobodno širii zarazu, medju igračima, tribinama na kojima pola njih sedelo bez maske... who cares? Samo je Novak govno...

    Da nastavimo, pošto je omikron “blaža” sorta, a u Evropi svima na nos izašle mere a ni finansijski bolovanja ne mogu više da se isprate, ona su skraćena na 7 dana, 8. se vraćaš na posao mili, bio ti dalje zarazan ili ne, opet who cares? Jedino važno i veoma bitno je da si primio prvu, drugu i treću dozu, pa ako treba da primiš i četvrtu, petu ili šestu, ima da je primiš, to je jedino bitno, iako sad već i lekari počinju da sumnjaju u efikasnost i bezazlenost takvog medicinskog pristupa.
    Danska, najavljuje ukidanje svih mera, a stopa zaraze im je danas otišlapreko 10.000, ali nema veze... Ajde da nastavimo da mlatimo praznu slamu sa Djokovićem, a nosio je masku i nije prišao dotičnom čoveku tokom intervijua.
    Ne poznajem osobu koja u jednom trenutku nije preskočila neku od kovid mera, svesno ili nepromišljeno, ajde da se ne pravimo mnogo pametni, da nije smeo sebi to da dozvoli (baš zbog ovoga) to je tačno zato što nije anonimna osoba, ali ajde malo smanjimo strasti, nikoga nije ubio - pobogu, a ko zna da li neko od nas nesvesno i jeste
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Čoveče, Nikad Niko Nigde nije kažnjen za taj "prekršaj".
      Ne pricaj gluposti .... Koliko je ljudi samo u nasoj drzavi kaznjeno jer su prekrsili izolaciju. Zamisli onda na globalnom nivou. Najvise 2020, vec sada u 2021 kod nas se pozitivni setkaju levo i desno i skoro niko i ne obraca paznju na to ..... Sto nam govori koliko su svi oguglali na Koronu. Posmatrajuci iz tog ugla onda mozemo i Novaku da oprostimo tu glupost. Medjutim njegov problem je sto je vidjen. I trebalo di da bude nekakav vid kazne, novcano verovatno - neka suma koja je za njega simboilicna ali opet pokazali bi tim postupkom svima da Novak Djokovic nije iznad obicnih ljudi kada se radi o sprovodjenju zakona.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A sta ako nije bio zarazen??To je najgora opcija...ipak verujem da jeste

        Na zapadu si jako diskriminisan ako nisi vakcinisan,a to dal postujes mere striktno manje vise,medjutim ako nisi vakcinisan i ne postujes mere uopste e to je vec problem

        Novaku na papiru pise da su rezultati izdati istog dana,nadam se da ga nece tolko bas ispitivati

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          A sta ako nije bio zarazen??To je najgora opcija...ipak verujem da jeste

          Na zapadu si jako diskriminisan ako nisi vakcinisan,a to dal postujes mere striktno manje vise,medjutim ako nisi vakcinisan i ne postujes mere uopste e to je vec problem

          Novaku na papiru pise da su rezultati izdati istog dana,nadam se da ga nece tolko bas ispitivati
          Nece to vise niko ispitivati, ali ce mediji koristi svako malo da to provlace, jer: setao se zarazen.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post

            A sta su oni trebali da urade majke ti? Ajde kada volis toliko da pametujes, reci sta bi po tebi trebali da urade???
            Da ne zele da im Novak bude ucesnik slema?
            Ajde molim te pokusaj da se saberes pa da malo razmislis o svemu i onda da probas da nam predstavis sta po tebi organizator jednog slema u ovakvoj situaciji moze da uradi.
            Ili jos bolje sta po tebi organizator slema radi kada zeli da dovede nekog igraca na isti. Znas li uopste??? Kolike su njihove ingerencije i kolika ja njihova moc na nivou drzave??? Kolika su im prava i a kakve obaveze?
            Mnogo, ali mnogo glupavih postova sam video na ovom forumu od kada se sve ovo izdesavalo. I ne samo ovde. Ljudi pricaju i pisu svasta, a da prethodno o tome ne znaju nista ....

            Ma zato ti sve znaš i mnogo si pametan

            Ako je to izuzeće tako usrano i problematično da ne sme da se spominje i možeš ga mačku o rep, onda ne bi trebalo da postoji, to kao prvo, nije Nole jedini zbog tog izuzeća nagrabusio, a sad mi kaži, da li su jedno tako problematično pravilo, kao što se pokazalo, možda ukinuli, da ne bi ponovo došlo do sličnog sranja??? NISU i boli ih patka.

            A ako Tenis Australija i AO nisu znali da do tako nečega može da dodje i prirede igranku ovakvih razmera devetostrukom šampionu turnira, br. 1, Novaku Djokovicu lično, dozvole da bude deportovan i ispljuvan kao kriminalac i ološ a da mu ni jedno najobičnije izvinjenje ne bude upućeno... mene pitaš šta treba da rade? Neka se vrate u školu, ebg, nesposobni su do bola!
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post

              Ne pricaj gluposti .... Koliko je ljudi samo u nasoj drzavi kaznjeno jer su prekrsili izolaciju. Zamisli onda na globalnom nivou. Najvise 2020, vec sada u 2021 kod nas se pozitivni setkaju levo i desno i skoro niko i ne obraca paznju na to ..... Sto nam govori koliko su svi oguglali na Koronu. Posmatrajuci iz tog ugla onda mozemo i Novaku da oprostimo tu glupost. Medjutim njegov problem je sto je vidjen. I trebalo di da bude nekakav vid kazne, novcano verovatno - neka suma koja je za njega simboilicna ali opet pokazali bi tim postupkom svima da Novak Djokovic nije iznad obicnih ljudi kada se radi o sprovodjenju zakona.
              Ne znam nijednog da je kažnjen. Bilo je priče o tome na samom početku pandemije ali nije zaživelo jer je nepopulistička mera sa neizmerljivim efektom. Pa se odustalo od toga vrlo brzo, i kod nas i u svetu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ali, ovo je fan tema.
                Neka se napravi druga tema o političkim igrama u koje je uključen najbolji sportista sveta, a ova treba da služi za sportska dostignuća i eventualno da se kače neke porodične stvari koje porodica Đoković odluči da javno izloži, stvari koje je Olja volela, na primer.
                Ovo nije tema za politička prepucavanja tipa ko je veći Vučić, Australijanci ili... Australijanci.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post


                  Ma zato ti sve znaš i mnogo si pametan

                  Ako je to izuzeće tako usrano i problematično da ne sme da se spominje i možeš ga mačku o rep, onda ne bi trebalo da postoji, to kao prvo, nije Nole jedini zbog tog izuzeća nagrabusio, a sad mi kaži, da li su jedno tako problematično pravilo, kao što se pokazalo, možda ukinuli, da ne bi ponovo došlo do sličnog sranja??? NISU i boli ih patka.

                  A ako Tenis Australija i AO nisu znali da do tako nečega može da dodje i prirede igranku ovakvih razmera devetostrukom šampionu turnira, br. 1, Novaku Djokovicu lično, dozvole da bude deportovan i ispljuvan kao kriminalac i ološ a da mu ni jedno najobičnije izvinjenje ne bude upućeno... mene pitaš šta treba da rade? Neka se vrate u školu, ebg, nesposobni su do bola!
                  Naravno da nisu znali. I naravno da su ocekivali da ce Djokovic igrati na AO. Medjutim Djokovic je svojim nesmotrenim potezima sam sebe doveo u zajebanu situaciju. Nisu oni krivi sto je drzava odlucila da se izdrkava na Novaku.
                  I naravno da ja ne znam sve, medjutim ne dozvoljavam sebi da poput tebe postanem antivakser zbog svega sto se desilo sa Novakom u Australiji. Nadam se da si to samo onako u afektu rekla, da nisi zaista mislila. Nemoj pogresno da me shvatis, ni ti niti bilo ko. Svako ima pravo na sopstveni stav, svako odlucuje da li ce se vakcinisati ili ne, nije cak ni nemoguce da zbog odredjenih stvari covek promeni misljenje, ali zbog situacije sa Novakom u Australiji - ipak je to suvise.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post

                    Po njemu, on je znao 17.12. posle vidjanja sa decom, iako nema logike da nije pogledao da li mu je stigao test koji je radio dan ranije, a zna da treba da ide u javnost.
                    18.12 je znao i rekao je da nije hteo da izneveri novinara, pa je zato odradio taj intervju...
                    A sta ce drugo da kaze kad se jadan pogubio.
                    14.12 ide na utakmicu. Sutradan saznaje da je bilo kovid pozitivnih. Ne radi brzi test 15.12 nego 16.12 iako nema simptome. Test je negativan, ipak odlazi da radi PCR test kao zlatni standard za kovid. PCR test je uradio u 13h, rezultate testa je dobio putem mail-a u 20h, to je potvrdjeno iz Batuta. E sad sledi najveca enigma.
                    On ne gleda mail 16.12 uvece, ne gleda mail 17.12 nego ponovo radi brzi test?! Cekaj, radio si PCR test juce i umesto da pogledas mail kao sigurniju i brzu opciju on ponovi radi brzi test?! Totalno nelogicno sto baca sumnju da se nesto muvalo sa PCR testom kako bi dobio medicinsko izuzece.

                    Comment


                    • Sansuovi komentari su 100% na mjestu, ali to je vecim dijelom proslost.

                      Fakti:

                      1.
                      Australska vlada je napravila svinjariju protijerivanjem Novaka po politickoj osnovi! Prirodno je da se Novak i ljuti i protestuje zbog toga.

                      2.
                      Novak nije postovao epidemioloske mjere. To je ozbiljan prekrsaj. Pravno moze samo Srbija da ga kazni zbog toga. Medjutim, mnogi na Zapadu, s parvom, vide to kao moralni prekrsaj i los primjer. I to ce Novaku da podmecu. Osim toga, bilo kakvo protestovanje protiv deportacije gubi na tezini ako neko moze da ti izvuce da si krsio epidemioloseke mjere. Prosjecan covjek ne gleda da to name veze sa Australijom. On vidi krivca Novaka koji je pravilno kaznjen. To je percepcija sa kojom Novak mora da se suoci.

                      Kad se uzmu 1. i 2. skupa, Novaku je najbolje da se sve zaboravi.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post

                        Naravno da nisu znali. I naravno da su ocekivali da ce Djokovic igrati na AO. Medjutim Djokovic je svojim nesmotrenim potezima sam sebe doveo u zajebanu situaciju. Nisu oni krivi sto je drzava odlucila da se izdrkava na Novaku.
                        I naravno da ja ne znam sve, medjutim ne dozvoljavam sebi da poput tebe postanem antivakser zbog svega sto se desilo sa Novakom u Australiji. Nadam se da si to samo onako u afektu rekla, da nisi zaista mislila. Nemoj pogresno da me shvatis, ni ti niti bilo ko. Svako ima pravo na sopstveni stav, svako odlucuje da li ce se vakcinisati ili ne, nije cak ni nemoguce da zbog odredjenih stvari covek promeni misljenje, ali zbog situacije sa Novakom u Australiji - ipak je to suvise.
                        Kao prvo, nemaš pojma šta ja dozvoljavam sebi a šta ne; ali jedno mi je posle svog ovog sranja postalo jasno-apsolutno je nebitno tvoje ponašanje, tvoji stavovi ni širenje zaraze uopšteno, ni pandemija, to su jedino i isključivo vakcine, i to ne bilo koja vakcina, nego one “prave”, a zna se šta je ono “pravo” na ovom svetu i tu boga nema. I meni je bilo teško da poverujem i prihvatim, ali ovo što su priredili Novaku mi jeste otvorilo oči i nemam problem sa time. A o svom vakcinalnom statusu nemam nameru da razgovaram.

                        Djokovićev jedini nesmotren potez je bio taj intervju kad je znao da je +, odmah sam rekla da je zaebo sve i da to nije smeo sebi da dozvoli, ali organizacija Australija Opena je napravila mnogo veće greške, pa niko neće odgovarati za njih. Mogli su na primer na vreme da ga savetuju da ipak ne dolazi, da shvati da može da mu se odbije viza (sam Tilly je objasnio da je non-stop bio u kontaktu sa federalnom vladom oko korona mera i tenisera koji dolaze sa svih strana globusa) i da će se to vrlo verovatno desiti, da se stvar opasno zakuvala, a počelo je nekoliko dana pre nego što je Novak seo u avion. A ako nije “znao” onda je nesposoban, brate, kako god okreneš. Znali su garant da će biti gadno, ipak su oni bili na licu mesta, Novak nije, samo je bio u pregovorima se njima. Možda su ga i upozorili a on ipak rešio da rizikuje? Ko će ga sad znati, ali čisto sumnjam, moj hint je da su želeli da ga dovuku po svaku cenu pa kako mu bude.

                        Da se ponovo nadju u sličnoj situaciji, da li bi opet posegli za medicinskim izuzećem? Onda bi dobili realan odgovor.

                        Sad je već kasno za nagadjanje.

                        U svakom slučaju, gde je izvinjenje, neka, kakva takva podrška, nešto, bilo šta? Nikom ništa, je li... Fantastičan, turnir, ekstra organizacija... Novak nije trebao da objavi takvu poruku nikako, kakve čestitke i hvalospevi...Tako stvarno ispada da je on jedini krivac za sve.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Novak nije postovao epidemioloske mjere. To je ozbiljan prekrsaj. Pravno moze samo Srbija da ga kazni zbog toga. Medjutim, mnogi na Zapadu, s parvom, vide to kao moralni prekrsaj i los primjer.
                          Evropa od pojave omikron soja ne poštuje sopstvene epidemiološke mere Kakav moralni prekršaj? Kakvo licemerje

                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Ja sam sad u januaru imao COVID i kad sam se testirao nezamislivo mi je bilo da idem vani ali to sam ja koji sam se testirao prvi put u zivotu a Novak je sigurno prosle godine testiran barem 100 puta negativno i nikad se nije izolovao cekajuci rezulate i taj 101 put su mu dosli pozitivni i ponasao se kao prethodnih 100 puta kada se testirao prosle godine. Mada opet zasto raditi brzi antigenski 17.12 a ne provjeriti je li ti stigao pcr. Ko ce znati, sta se tu desilo ali sumnjam tj. apsolutno ne vjerujem da je test laziran. Neodgovoreno ponasanje mogu prihvatit i lakomisleno vjerovao da nije pozitivan zbog brzih antigenski testova.
                            Last edited by DinoFC; 30-01-22, 20:22.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Ja sad sad u januaru imao COVID i kad sam se testirao nezamislivo mi je bilo da idem vani ali to sam ja koji sam se testirao prvi put u zivotu a Novak je sigurno prosle godine testiran barem 100 puta negativno i nikad se nije izolovao cekajuci rezulate i taj 101 put su mu dosli pozitivni i ponasao se kao prethodnih 100 puta kada se testirao prosle godine. Mada opet zasto raditi brzi antigenski 17.12 a ne provjeriti je li ti stigao pcr. Ko ce znati, sta se tu desilo ali sumnjam tj. apsolutno ne vjerujem da je test laziran. Neodgovoreno ponasanje mogu prihvatit i lakomisleno vjerovao da nije pozitivan zbog brzih antigenski testova.
                              Obrni. okreni, Novak je napravio glupost koju ce mu nabijati na nos. Zato je najbolje da se zaboravi. Sto god je ucinio, dovljno je kaznjen - Rafa 21, Novak 20, umjesto obrnuto!

                              Comment


                              • Kažnjeni su oni što postoje, i svi hejteri zajedno sa njima.
                                Novak će na kraju karijere imati sve rekorde u svojim rukama.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X