Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman kad pomisliš da ne može gore-ispliva gore. Evo sad će kvantna medicina da pobedi koronu. Vakcine su nebezbedne ali najnovija SiFi istraživanja su bezbedna.

    Comment


    • Kakva kvantna medicina?
      Pa evo i Fajzer eksperimentiše sa nekim lekom za teže oblike kovida (sad da li im je lek toliko isplativ kao vakcine...) pokazaće se samo.

      Veliki broj farmaceutskih komanija istražuje u tom pravcu, nemam pojma koliko se uopšte ulaže u ta istraživanja naspram uloženih para u vakcine

      Sad ebg to što je namešteno tako da ništa drugo osim sezonskog Fajzera ili eventualno Moderne, ne valja i da smo svi poludeli....

      Jeste da je svet danas takav, ali ajde ostanimo bar do neke mere svoji i kritični
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ponovo neka bioenergija, neka cuda

        "U kompaniji QuantBioRes A/S radimo na korišćenju jedinstvenog i novog modela rezonantnog prepoznavanja (RRM)."

        "RRM je biofizički model zasnovan na otkrićima da su određene periodičnosti/frekvencije unutar distribucije energija slobodnih elektrona duž proteina kritične za biološku funkciju proteina i interakciju sa proteinskim receptorima i drugim ciljevima."
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jos da im FBI isporuci konfiskovane Tesline dokumente. Kakav dobitni kombo za pronalazak lijeka. hihi

          EDIT: By the way, ja sam trenutno pozitivan, nemam culo mirisa. Pa moze li Nole nesto i na tom polju
          Last edited by DinoFC; 19-01-22, 19:10.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Jos da im FBI isporuci konfiskovane Tesline dokumente. Kakav dobitni kombo za pronalazak lijeka. hihi

            EDIT: By the way, ja sam trenutno pozitivan, nemam culo mirisa. Pa moze li Nole nesto i na tom polju
            Brz oporavak ti želim i što blaži oblik. A moram da te pitam, koliko ti je vakcina pomogla da se ne zaraziš? I da eventualno ne zaraziš druge?

            Ovde kod mene smo svi preležali, vakcinisani po dvaput i triput i opet ništa od normalnog života, sve uz maske i socijalnu distancu... pa opet omikron hara. Ništa od života. Fajzerova vakcina je naučno “dokazana” uz ARNm tehnologiju (?) Pa eto pokazalo se a opet niko ne stavlja pod znak pitanja da ćemo MORATI ponovo (i ponovo) da se vakcinišemo (čemu?) A sve ostalo nam je ono, smešno....

            Ne kažem da je ova danska firma prava stvar, (nemam pojma) ali očigledno da nisu ni vakcine, mnogo je tu nedoslednosti.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Nisam ja vakcinisan. Imao dvije noci prosle sedmice blagu temperaturu i grlo me malo bolilo i hop ode culo mirisa, bukvalno najjaci parfem ne osjetim apsolutno nista. A pored toga sam dobar

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ponovo neka bioenergija, neka cuda

                Nemoj biti maliciozna.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Nisam ja vakcinisan. Imao dvije noci prosle sedmice blagu temperaturu i grlo me malo bolilo i hop ode culo mirisa mada sam dobar ko lampa sad.
                  Za popravku čula možeš da piješ alfalipoin forte tj. Alfalipoinska kiselina. To je meni pomoglo. Za 10 dana dobio sam čulo mirisa nazad. Ukus nisam gubio.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ponovo neka bioenergija, neka cuda

                    Ne komentariši nešto o čemu nemaš pojma, eno ti ga onaj švajcarski klimoglavac kome glava služi samo za frizuru pa njega komentariši.
                    Zanimljivo je da su Novak i Jelena vlasnici 80% firme još od 3-eg juna 2020-te.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Za popravku čula možeš da piješ alfalipoin forte tj. Alfalipoinska kiselina. To je meni pomoglo. Za 10 dana dobio sam čulo mirisa nazad. Ukus nisam gubio.
                      Rodica mi doktorica, pa mi rece da ce mi propisat nesto ako mi se ne vrati u roku par dana. Moguce da ce tome slicno, pa cu vidjet.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                        Nemoj biti maliciozna.
                        Nisam maliciozna, samo sam ih citirala.
                        A klinicka ispitivanja tek treba da pocnu na leto, daleko je sve to...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Nisam ja vakcinisan. Imao dvije noci prosle sedmice blagu temperaturu i grlo me malo bolilo i hop ode culo mirisa, bukvalno najjaci parfem ne osjetim apsolutno nista. A pored toga sam dobar
                          Ah ok. U svakom slučaju, brzo se oporavi

                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Kvantna medicina je priznata u svetu,mnogi lekari se njome bave i ovde a i na zapadu,daleko je to od nadrilekarstva

                            Comment


                            • Jel to nešto čačkaju zajedno sa Nestorom? Čuo sam da je ovaj na sva usta da kreće nešto sa Noletom, samo nije hteo valjda reći šta je u pitanju.

                              Comment


                              • Ali kako se trude da ga opanjkaju šta god da uradio, više uopšte nema veze da li dobro ili zlo, samo da naprave budalu od njega po svaku cenu, već postaje krajnje sumnjivo da ulažu toliko energije i vremena

                                Šta to žele tako očajnički da dokažu, da nas uvere...? Ako je sve tako crno na belo, pa pusti ga onda neka se sam “bruka”... Tako su mi sumnjivi svi ovi iz stablishmenta, da počinje da me hvata blaga jeza od onoga što nas čeka, jel meni’s čini da ni samima sebi ne veruju
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X