Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Evo sami procijenite da li je Novak postupio pametno prilikom davanja interviewa:

    Michael: Novak Great Match. You are back to your second straight US Open semifinal. Way to be. What are your thoughts tonight

    Novak:Thanks for my box and all my fans who were supporting me tonight. I know that there were not more than Roddick's but... I'm really happy playing against Roddick in his court in his city, in his favorite tournament. To win against him is a huge effort.

    Michael: I'm sure it was. The first two sets you came out smoking, and then what happened in the 3rd set there? I thought it might just be 3.

    Novak: Well obviously Andy was saying I have 16 injuries in that last match and obviously I dont Right?

    Michael: Didn't look like it.

    Crowd starts booing

    Novak: Like it or not its like that, so...

    Michael: This crowd loves you, but you can make them turn on you real fast


    Novak: Well I know they are already against me because they think I am faking everything so... (crowd boos more)

    Michael: No one said that. The only one who said that is Andy and Andy said he was kinda joking around. Did that kinda fuel your fire?

    Novak: Well that not nice anyhow to say in front of this crowd that I have 16 injuries and that I'm faking. You know I have nothing against anyone but in the moment its not nice

    crowd booes

    Michael: And is that the reason you came out so strongly? Were you thinking about that?

    Novak: I wasn't thinking about that. I was just trying to get in the match and trying to work on my returns and get in the match.

    Michael: And now you have Federer up next. 2-6 versus him but you showed that you can do it in the semis of Australia. Your thoughts on that?

    Novak: Well he is the absoulte favorite. He beat me in 3 last year. He is the ex-#1 but for him its a big challenge to go back to the number 1 spot so its going to be a nice match.

    Michael: How about some appluase

    some applause but lots of boos mixed in

    Novak: Thats ok

    Michael: I tried. I tried

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      ... a evo i video

      http://www.youtube.com/watch?v=OTPnHN_yJpY

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Kao prvo Novak nije tek onako prozvao publiku jer su mu pojedinci dobacivali VIDNO inspirisani Rodikovim baljezgarijama pa su stoga savrseno razumljivi Noletovi odgovori posle meca.Kao drugo ,publika je bila blagi uzas,onakvu nekulturu i primitivizam publike u zivotu ne videh na teniskim mecevima! I Noletovi navijaci su bili nesnosni u pojedinim momentima (a bilo poprilicno tih momenata).Ma kao da se igralo u nekoj provinciji gde prvi put vide teniski teren,reket i lopticu.
        A sto se tice Robreda i Rodika dovoljno je samo reci : Novak je u polufinalu a njih dvoje u OUT-u! TO je odgovor na sve provokacije!!! ;)

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          I eto, protrca 'jadni' Novak kao zec, rece da mu nije nista i da je zdrav kao dren- bas prema ocekivanjima
          Ipak 4 seta sa sve onakvim kretanjem i udarcima ? :o
          Drago mi je da je sam pojasnio da mu nije nista i to pred publikom na USO, pa sada ne moram vise da objasnjavam zasto mislim da je folirant- sam je priznao da jeste ;D

          Ruzno ponasanje na terenu, los intervju... valjda je navikao da svake godine na USO pravi neku predstavu :-\

          Deo Roddick-ovog presa posle meca :

          Roddick was surprised by Djokovic's on-court reaction, given Djokovic's history as someone who likes to do imitations of other players.

          "I figure it you're going to joke and imitate other people, then you should take it,"
          Roddick said. "By no means am I sitting here trying to be holier than thou, but if someone makes a joke at me, I'll probably laugh. I'm sorry he took it that way. There's nothing else to say."

          "Maybe I did him a favor tonight."

          Fed mu sigurno nece ciniti usluge, a lepo je i sto su i Fed i Murray i Rafa mogli da pogledaju mec i uvere se kakvog je zdravlja Novak

          Videcemo kako ce igrati u SF a izgleda ce imati bas puno vremena da se odmori.
          SF se verovatno zbog kise prebacuju tek za Nedelju... bar CNN tako kaze :-\

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg33844#msg33844 date=1220622288]
            I eto, protrca 'jadni' Novak kao zec, rece da mu nije nista i da je zdrav kao dren- bas prema ocekivanjima
            Ipak 4 seta sa sve onakvim kretanjem i udarcima ? :o
            Drago mi je da je sam pojasnio da mu nije nista i to pred publikom na USO, pa sada ne moram vise da objasnjavam zasto mislim da je folirant- sam je priznao da jeste ;D

            [/quote]

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              ja bi isto odgovorio, ?ak bi dodao mogu samo da ga mrze oni koji ga ne vole.........ide Novak do kraja, ako bude igrao kao sino? me? sa Nadalom je neminovan.

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=Biljana link=topic=478.msg33849#msg33849 date=1220623512]
                [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg33844#msg33844 date=1220622288]
                I eto, protrca 'jadni' Novak kao zec, rece da mu nije nista i da je zdrav kao dren- bas prema ocekivanjima
                Ipak 4 seta sa sve onakvim kretanjem i udarcima ? :o
                Drago mi je da je sam pojasnio da mu nije nista i to pred publikom na USO, pa sada ne moram vise da objasnjavam zasto mislim da je folirant- sam je priznao da jeste ;D

                [/quote][/quote]

                mislim da ?e onda i fed putem roddicka na pauzi izme?u prvog i drugog seta.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg33851#msg33851 date=1220623564]
                  [quote author=Jeremy_Shockey link=topic=478.msg33845#msg33845 date=1220622508]
                  e dobro,dobice i tvog feda i nadala,i to bez mto,pa onda nesto kenjaj
                  [/quote]
                  A Murray-a? ;)

                  Kako lako vi previdjate dobre igrace

                  A ove ruzne reci su zbog pobednicke euforije verovatno


                  [/quote]

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    http://www.youtube.com/watch?v=OTPnHN_yJpY

                    nek ostane takav...........to je taj karakter.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=Biljana link=topic=478.msg33855#msg33855 date=1220623897]
                      [quote author=angelnfs4 link=topic=478.msg33851#msg33851 date=1220623564]
                      A Murray-a? ;)

                      Kako lako vi previdjate dobre igrace

                      [/quote]

                      [/quote]

                      Murray zeli da pobedi jedinog od prve trojice koga jos nije pobedio i zeli da osvoji USO. Tako on kaze.
                      A da odlicno igra to je sigurno, cim je 2 puta za redom pocistio Novaka na HC. Zar ne ???

                      Nisam ironicna- Novaka ne volim zbog ponasanja itd. ali ne poricem njegovu, doduse nekonstantnu, ali dobru igru.

                      Comment


                      • Comment


                        • Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            jos malo zabave i kako je sve pocelo

                            http://uk.youtube.com/watch?v=nXGm2J...eature=related

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              nole kralju,samo tako,ima da federer da se pita sta mu je,kad ga nole pocne rendati,idemo nowace razbijacu nas!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                POSTOVANI FORUMASI,




                                UBUDUCE KADA POSTUJETE NESTO POLUPRIVATNO NEMOJTE TO DA RADITE U TEMAMA TENISERA

                                VEC U TEMAMA KOJE SU PREDVIDJENE ZA TO .



                                TEME O TENISERIMA SU REZERVISANE ISKLJUCIVO ZA FANOVE ISTIH .



                                A " OPSTE " TEME I TEME O TRENUTNIM AKTUELNOSTIMA NPR "US OPEN" SU OTVORENE ZA SVE !!!




                                HVALA

                                BEST

                                Comment

                                Working...
                                X