Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Sto se mene tice neka uzme jos par Slamova i ne mora nikad da bude prvi.Eno je Wozniacki prva pa je li joj to donijelo Slam,samo su trofeji bitni *#AI&D
    sigpic

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=D na kvadrat link=topic=478.msg242912#msg242912 date=1296858953]
      [img alt=Nole-67736]http://vukajlija.com/posteri/nole-67736.jpg?1296857215[/img]
      [/quote] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

      Ma isti su. $#^%RT
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=Vladan link=topic=478.msg243258#msg243258 date=1296918799]
        Sto se mene tice neka uzme jos par Slamova i ne mora nikad da bude prvi.Eno je Wozniacki prva pa je li joj to donijelo Slam,samo su trofeji bitni *#AI&D
        [/quote]


        Redovno citam da je no.1 jedan od Novakovi najveci prioriteta u karijeri. @(*6sd$%

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Da,to mu je veliki cilj,ali mislim da bi mu na kraju bilo mnogo bolje da ima sto vise Slamova,a prvo mjesto ako dodje,dodje...
          sigpic

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Pa to ce doci jedno s drugim,ne znam koji je igrac imao najvise slemova a nikad nije bio broj jedan,to treba pitati CW-a $#^%RT a mozda i neko od vas zna
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Pa pitanje je oce li doci,npr. uzme sledece godine jedan Slam,one tamo jos jedan i uopste ne mora da znaci da ce biti prvi,mozda opet kao i sad bude treci $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                U tom slucaju,ja bih zrtvovao jedan Slam,makar za jednu nedelju na ATP vrhu,a verujem da bi i on to uradio...... h5g6k8
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Ja ne bi nikad,a vjerujem ni on @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    a ta povreda ramena,jel to nesto ozbiljno,ili je morao nesto da navede kao razlog odustajanja organizatorima turnira u Rotrdamu?
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • http://www.novakdjokovic.rs/news.php...92&jezik=1
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC



                        Lepa slika %QWT&W

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Bas lepa slika. +*@WT*48*

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=Vladan link=topic=478.msg243674#msg243674 date=1296945360]
                            Ja ne bi nikad,a vjerujem ni on @(*6sd$%
                            [/quote]


                            Ne mozes govriti u njegovo ime.On je fino rekao da mu je od mali nogu zelja da bude no.1 $%&5qw7

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Meni je logicno da svaki teniser izabere Slam nego prvo mjesto na npr. nedelju-dvije,ne znam sta ce mu to.Njemu jeste zelja da bude prvi,ali ne vjerujem da tako bude prvi,vec da se malo zadrzi na tom mejstu,a znamo kako se dolazi do toga.Safina,Wozniacki,Jankovic,garantujem da bi sve tri mijenjale to sto su bile prve za Slam!Mozda i grijesim...
                              Znam da sad sve manje obraca paznju na ranking i dobro je sto je tako @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=Vladan link=topic=478.msg243879#msg243879 date=1296999986]
                                Meni je logicno da svaki teniser izabere Slam nego prvo mjesto na npr. nedelju-dvije,ne znam sta ce mu to.Njemu jeste zelja da bude prvi,ali ne vjerujem da tako bude prvi,vec da se malo zadrzi na tom mejstu,a znamo kako se dolazi do toga.Safina,Wozniacki,Jankovic,garantujem da bi sve tri mijenjale to sto su bile prve za Slam!Mozda i grijesim...
                                Znam da sad sve manje obraca paznju na ranking i dobro je sto je tako @(*6sd$%
                                [/quote]


                                Ali Vladane pa on ima 2 GS,normalno da bi se te koji se naveo mijenjale kada nemaju GS,tako da mi je sasvim logicno da mu je sada cilj da bude no.1 i nevazno da li ce on toga stici ili ne.I naravno da ce pokusavati da osvoji GS @(*6sd$%

                                Comment

                                Working...
                                X