Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post

    Pa nece valjda igrati celendzer u Rumuniji...

    Vecina turnira ako ne i svi zahtevaju vec sada,ako ne sami turniri onda za ulaz u drzavu(Sad i Britanija)
    Neka organizuje neke manje turnire po Srbiji ono nešto, rekreativno, za decu... Neka se preusmeri na nešto drugo vezano za sport (još uvek on može da mlati veliku lovu od svog imidža, ne mora uopšte da igra) da postane influenser, radi za neke medije kao sportski ekspert ili slično. Ja i dalje insistiram na profesionalnom PR timu koji bi mnogo toga preokrenuo u njegovu korist.

    Za vakcinu je sada kasno, ispao bi veći ljigavac od Australije da sad uradi korak unazad. Ne treba to da radi, neka ostane dosledan samom sebi i pokaže kako se može dalje, drugačije ali ide dalje u drugom pravcu.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by gandra View Post
      провери - мислим да још увек може уз карантин, што не значи да и то неће променити
      Promeniće, ne brini biće samo Fajzer i to 4. ili 5. doza najmanje, kad i kako moćnici odluče. Pazi nisam antivakser, ali mi neke stvari postaju jasne
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by gandra View Post
        провери - мислим да још увек може уз карантин, што не значи да и то неће променити
        Tako je moze ali uz karantin 10 dana(eto nama nove trilogije ako tako bude),u Sad ne moze ni uz karantin

        Comment


        • Puno mu je lakse bilo da se vakciniše prije ovog cirkusa u Australiji a znalo se u kojem pravcu se ide sto se tice obavezne vakcinacije. To sto se on nadao da nece ici, to je njegova losa procjena.
          Ja mislim da se nece vakcinisati, da li ce pauzirati ovu godinu pa cekati razvoj sa kovidom i vakcinama jer sumnjam da oni planiraju da se bodu sa 23 doze i da ce to ljudi prihvatiti. Nekad se mora zavrsiti sa ovim ali sve i da ide na tu kartu, kakav docek moze ocekivati. Da ga ziva spale.

          Haj sto bi morao ta svoja uvjerenja pogazit nego bi mu Morison likovao da je on zasluzan sto se Novak vakcinisao.
          Ja ako bi morao glasat za neku opciju, rekao bih privremena pauza pa penzija.
          Last edited by DinoFC; 17-01-22, 11:14.

          Comment


          • Novak se sigurno nece vakcinisati, svi znamo kakav je, pogotovo nece posle ovoga.Ako kojim slucajem zamoli Wimbledon da igra uz izuzece jer ce se oprostiti od tenisa tamo, mislim da ce mu dati uz karantin.Ne znam sta ce da radi sa sponzorima, verovatno mora da im plati desetine miliona odsstete, jedino ako zbog toga izabere vakcinu, inace to je to, reket o klin.Bilo je zadovoljstvo gledati ga, steta sto nije trajalo malo duze, barem da otkine jos dva slema.Rafa ce osvojiti jos dva, tri slema max i postace GOAT.

            Comment


            • Problem je sto vimbldon kao turnir moze doneti odluku da ne prima nevakcinisane pa i uz karantin,a tamo i bez vakcine nije bas dobrodosao,sve u svemu i tamo ce postati drzavni neprijatelj jer su i oni svi vakcinisani(90%)

              Comment


              • Ma nema teorije za W, kako danas stvari stoje, a čisto sumnjam da će do leta nešto da se promeni, epidemiološka situacija će sigurno biti bolja, ali ipak, Fajzer rules i to ti je to, niko više ne sme ni da pisne, čak ni da se izjasni kao neutralan po pitanju vakcina a kamoli da brane tamo nekog Djokovića antivaksera...
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • у француској су избори у априлу - након тога може да се деси да олабаве са прописима

                  Comment


                  • Ta ne može da se desi ne računajte na to
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by gandra View Post
                      у француској су избори у априлу - након тога може да се деси да олабаве са прописима
                      Mislim da Makrona podrzavaju zbog vakcinacije,to sto ti vidis na tv to je sacica ljudi koi su protiv svi ostali su za,ali ajde videcemo

                      Comment


                      • аца и емануел(а) су ка браћа рођена, има наш владар да ги зврцне и среди ствари док кажеш кекс

                        Comment


                        • Originally posted by gandra View Post
                          у француској су избори у априлу - након тога може да се деси да олабаве са прописима
                          Ma i sta mu znaci ako ako nece znati dal igra ili ne do posljednjeg momenta. Jebo takav zivot i pripreme za turnire. I sad kad su ga pitali na WTF da li ces igrati AO, reko je vidjecemo. To stvarno nema smisla i sebi ce olaksat nekom konkretnijom odlukom a ne da ceka naka cuda, milosti i izuzeca.

                          Comment


                          • Originally posted by gandra View Post
                            аца и емануел(а) су ка браћа рођена, има наш владар да ги зврцне и среди ствари док кажеш кекс
                            Nije problem to ne shvatas nego narod,njima je svima obavezna vakcina da odu u Wc i onda ce oterati Novaka jer njemu njije

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post

                              Mislim da Makrona podrzavaju zbog vakcinacije,to sto ti vidis na tv to je sacica ljudi koi su protiv svi ostali su za,ali ajde videcemo
                              њихова министарка здравља и председник рг турнира су давали до пре неки дан изјаве да ће моћи да се игра уз карантин, сад причају другу причу, кроз који месец нешто опет супротно - није то толико заковано као што нам се чини - зависи и од развоја пандемије...итд.

                              Comment


                              • Originally posted by gandra View Post

                                њихова министарка здравља и председник рг турнира су давали до пре неки дан изјаве да ће моћи да се игра уз карантин, сад причају другу причу, кроз који месец нешто опет супротно - није то толико заковано као што нам се чини - зависи и од развоја пандемије...итд.
                                Jeste moze da se promeni,ali su svi Feancuzi i Englezi vec vakcinisani i ocekuju da i Novak to isto bude,dal ce pandemija nestati do jula,moguce ali to je optimisticno

                                Comment

                                Working...
                                X