Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nada poslednja umire. Od prevelikog i nerealnog očekivanja.


    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Intervju Brnabicke daje ideju kuda to ide. Australci mogu da terete Novaka za dvije stvari - falsifikovani test, sto je strasno teska optuzba i neprijavljivanje da je bio u Spaniji sto je trivijalna optuzba.

      Iz Spanije je slao snimke kako trenira sa lopticama sa AO itd. Osim toga, pitanje je kada je formular ispunjen, Taj dio je mogao biti ispunjen mjesec dana ranije.

      Krivotvorenje testa od strane Batuta bi mogla da povuce zabranu Novaku na 3 godine a Srbija bi mogla da prodje kao Rusije kod dopinga. Ako drzavna ustanova falsifikuje testove onda cijela drzava treba biti kaznjena.

      Medjutim, Brnabicka sekoncetrisala na Novakovo kretanje 17. i 18. decembra i imamo tri indikativne izjave:

      *to nije u redu
      *Novak treba da dodatne informacije (sto ceka, sto ih ne trazi)
      *to je srpska stvar

      To ja vidim kao pogdbu. Ne pominje ni falsifikovani dokument, ne pominje ni Rio Tinto.

      Comment


      • NI, da se kladimo ti i ja da Djokovic ovde nikad nece biti pitan za te datume, a posebno ne od aktuelne vlasti.
        A ovo za Spaniju uopste nije trivijalno, to moze da bude poprilicno ozbiljno.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Trenutno jedini problem sa testom je "ID broj". Postoji teorija da se taj broj uvek povecava (ddnosno da je ukupan broj svih testova do tog trenutka u Srbiji) , ali sumnjam da to moze da se dokaze. Takodje postoji mogucnost da su rezultati testa 16.12 kasnije uneseni u sistem.
          Verujem da je sam algoritam kako se tj "ID broj" generise tajna. Sto se toga tice, mislim da je Novak poprlicni bezbedan ( mada nista nije sigurno). Ne verujem da ce Australija to moci da iskotrolise.

          Ovo za Spaniju moze da bude ozbiljno, ali i ne mora. Nekako mi deluje da su se Novaku povecale sanse da igra AO i da mu se stalno povecavaju kako vreme prolazi. Ako hoce da ga deportuju, to ce da urade sto pre.

          Comment


          • Nije poenta da igra AO nego da ga osvoji a tu sam prilicno skeptican. Antivakser da podigne pehar dok vlade sirom sveta pozivaju na vakcinaciju, restrikcije, lokdaune... nadam se da zna Novak sa cim se susrece. Ovo je vise od tenisa.
            Last edited by skeptik; 11-01-22, 22:08.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              NI, da se kladimo ti i ja da Djokovic ovde nikad nece biti pitan za te datume, a posebno ne od aktuelne vlasti.
              Gdje sam ja rekao suprotno? Brnabic je dala izajavu za ostatak svijeta.

              B: Novak treba da objasni.
              N: Sto ce te napraviti?
              B: Vidjecemo kad dodje vrijeme.

              Za mene je to savrseno jasno da ne namjerava nista napraviti, ali eto treba reci za Zapad da joj nije sve jedno. Najbleze moguce distanciranje od Novaka.


              Originally posted by bojanaBG View Post
              A ovo za Spaniju uopste nije trivijalno, to moze da bude poprilicno ozbiljno.
              To je kao da te pitam da li si ti Bojana, a ti mi odgovoris: "Ne ja sam Milica!" Na sto ja kazem: "Htjela si da me prevaris."

              Ispunjajuci slicni formular prije tri mjeseca, meni je nestalo kucica da kazem gdje sam sve bio. Hrvatska, Srbija i CG.

              Naravno, ako neko hoce da naparvi problem naravice. Ne vidim da su Australci previse navalili da prave probleme. Oni su mogli od Brnabicke ultimativno traziti da potvrdi da je test ispravan!

              Comment


              • Originally posted by NI View Post


                To je kao da te pitam da li si ti Bojana, a ti mi odgovoris: "Ne ja sam Milica!" Na sto ja kazem: "Htjela si da me prevaris."

                Ispunjajuci slicni formular prije tri mjeseca, meni je nestalo kucica da kazem gdje sam sve bio. Hrvatska, Srbija i CG.

                Naravno, ako neko hoce da naparvi problem naravice. Ne vidim da su Australci previse navalili da prave probleme. Oni su mogli od Brnabicke ultimativno traziti da potvrdi da je test ispravan!
                On je morao da uradi update tog formulara onda, nije to bas tako jednostavno kako ti zelis da predstavis.
                Ne sumnjam da pratis medije, to je jedno od najvecih pitanja, pa onda zasto je bio u javnosti posle tog 16.12., pa tek danas ovo sto su Nemci iskopali, ali sreca, tu na kraju nema nelogicnosti.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Majka Dijana je na australijskom tvu i moli ljude da ga ne deportuju,al na pitanje sta je sa testom i izolacijom to pitajte njega ne znam ja to,samo ga nemojte deportovati

                  Jbt ko da covek ima 10 godina tako je ovih 7 dana,jel Novak toliko razmazen??Mislio sam da nije

                  Sto skeptik kaze ako Novak osvoji Ao bice haosa,doduse to niko nece objaviti bice ko da niko nije osvojio zataskace maksimalno

                  Comment


                  • Neumorni su. Srecom Srdjan ne govori engleski:

                    https://youtu.be/3-Soe99w80o

                    Comment


                    • Jedini hepi end bi bio da osvoji turnir i vakcinise se na dodeli pehara,onom jednodoznom vakcinom

                      Ako zaigra imace losu sliku(katastrofalnu) u medijima,ako pak ga deportuju(a nece),onda nece igrati Ao

                      A najgore bi bilo da izgubi na turniru,onda je samo izgubio sve

                      Comment


                      • A u stvari je pobedio sve, već sada.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post

                          Gdje sam ja rekao suprotno? Brnabic je dala izajavu za ostatak svijeta.

                          B: Novak treba da objasni.
                          N: Sto ce te napraviti?
                          B: Vidjecemo kad dodje vrijeme.

                          Za mene je to savrseno jasno da ne namjerava nista napraviti, ali eto treba reci za Zapad da joj nije sve jedno. Najbleze moguce distanciranje od Novaka.




                          To je kao da te pitam da li si ti Bojana, a ti mi odgovoris: "Ne ja sam Milica!" Na sto ja kazem: "Htjela si da me prevaris."

                          Ispunjajuci slicni formular prije tri mjeseca, meni je nestalo kucica da kazem gdje sam sve bio. Hrvatska, Srbija i CG.

                          Naravno, ako neko hoce da naparvi problem naravice. Ne vidim da su Australci previse navalili da prave probleme. Oni su mogli od Brnabicke ultimativno traziti da potvrdi da je test ispravan!
                          Bio si u jednoj u najslobodnijih država Evrope i nisi se javio.. Ne družiš se sa nevakcinisanima?
                          Sada sam 99% siguran da Novak brani titulu.. I odbraniće je..
                          Samo je pitanje šta će mu australijski fašisti napakovati.. Moraju za nešto da se uhvate.. Meni je prosto neverovatno koliko je ovaj svet postao sranje.. Ne mogu da verujem da se nijedan teniser nije javio i rekao : ne želim da igram dok se ne pozitivno reši situacije sa Novakom.. Niko nema muda.. Današnji sportisti nemaju pozitivni bezobrazluk, nemaju svoje ja.. Ovi uspešniji su "projekat".. Dobar si u tome što radiš i ima da ćutiš.. Svi su u strahu od kazne, od provakcinaškog lobija, uskraćivnju sponzora.. Kao da će to neko pamtiti za 20-30 godina.. Setite se samo slučaja Nikole Pilića i Vimbldona.. Iz sadašnje prizme to izgleda neverovatno..
                          Last edited by Panchev9; 11-01-22, 23:16.

                          Comment


                          • Kaze Majka Dijana da Noki ima pravo da ne bude vakcinisan zasto bi to bilo teranje(u pozadini Australijanci koji ne mogu da izadju iz kuce bez primljene vakcine)

                            Al neverovatno koliko je ovo jednostavno resiti da Novak hoce da se vakcinise

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Bio si u jednoj u najslobodnijih država Evrope i nisi se javio.. Ne družiš se sa nevakcinisanima?
                              Sada sam 99% siguran da Novak brani titulu.. I odbraniće je..
                              Ma druzim se sa vakcinisanim. U Beogradu sam bio 7. novembra. Bili smo u jednom jako finom restoranu, ali su nas izabacili u 22:00. Jedan moj prijatelj nije bio vakcinisan. Po mom misljenju su pravilno postupili. Sutradan nismo isli u restoran. Izbacivanje pocinjalo u 20:00.

                              Prije nego sto su nas izbacili ja sam dokazivao da ljudi treba da se vakcinisu on da ne trebaju i svak je ostao pri svome. Ja mu nisam prigovarao a tako sam htio jos jedno pivo da popijem.

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Jedini hepi end bi bio da osvoji turnir i vakcinise se na dodeli pehara,onom jednodoznom vakcinom

                                Ako zaigra imace losu sliku(katastrofalnu) u medijima,ako pak ga deportuju(a nece),onda nece igrati Ao

                                A najgore bi bilo da izgubi na turniru,onda je samo izgubio sve
                                Ma da, najbolje bi bilo da se ubije, ili da nestane, da ga nema
                                Čuj, da se vakciniše na dodeli pehara, pred svima, sve uz apalauze hahaha

                                Komplikujete jako, ako ostaje - igra, ide na titulu, grize, ali smatram da su mu šanse 50-50, ako ne, pakuje se i vraća kući.
                                Vakcina je i dalje samo njegova privatna odluka i tu boga nema. Katastrofalna slika? Jel nekoga ubio, nekome naudio? Nije - molim lepo.
                                Nigde ja ne vidim katastrofu u toj priči, naprotiv, vidim je u govnima koja iz dana u dan vrše teror na medijima i pokušavaju debelo da mu smeste samo zato što je drugačiji.

                                Čujem bila Dijana na TVu i moli da ga ne deportuju? Neću ni da gledam to sranje, ne treba tako da se ponižava, već mi i ona ide na živce, postaje baba narikača, stvarno su prevršili svaku meru.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X