Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Pričah već.. Ne bi me čudilo da Novak iskulira celu sezonu..
    Neka lepo iskulira SVE, on, njemu se bar može, može sebi ostrvo da kupi i na njemu se izgubi dok svo ovo sranje ne prodje. Eh, kad bi ja mogla Znaš koliko bih se zamajavala sa svim ovim krvopiijama?

    Svet je totalno pomahnitao sa tim vakcinama
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Vakcinacija obavezna i za Roland Garros.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Vakcinacija obavezna i za Roland Garros.
        Sve je jednostavno. Ili reket o klin ili vakcinacija. Ponekad je bolje imati jednostavan izbor, mako bio tezak.

        Comment


        • Lakost se javio

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Djoković bar može do neke mere da bira... Mi obični smrtnici više nećemo moći, ako hoćeš da radiš, da živiš, da se hraniš i plaćaš račune, ili uopšte mrdneš od kuće, vakcina će biti obavezna I to ne samo jedna, niti bilo koja... A uopšte nema veze da li si i koliko puta preležao kovid.

            Ovo već danima uopšte više nije izključivo teniska tema
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Djoković bar može do neke mere da bira... Mi obični smrtnici više nećemo moći, ako hoćeš da radiš, da živiš, da se hraniš i plaćaš račune, ili uopšte mrdneš od kuće, vakcina će biti obavezna I to ne samo jedna, niti bilo koja... A uopšte nema veze da li si i koliko puta preležao kovid.

              Ovo već danima uopšte više nije izključivo teniska tema
              Nazalost,ne moze ni on da bira sad ce morati da sa vakcinise ili nista od ove sezone kako sad stvari stoje

              I da nadje alternativni put(ne bih mu preporucivao),javno mnjenje ce ga ponovo olesiti a to je veci problem kad stanes narodu na *****
              Last edited by Srkisa; 17-01-22, 10:31.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post

                Sve je jednostavno. Ili reket o klin ili vakcinacija. Ponekad je bolje imati jednostavan izbor, mako bio tezak.
                Sve se svodi na to. Ovo je klasična direktiva iz političkog sveta. Iako naravno mnogo gotivim Novaka i nije on kriv za ovo, sramnom je ipak kako je takvo dostignuće čovečanstva srozano očas posla.

                Očekivana je direktiva za vakcinaciju jer je ovo bila velika prilika da se stane na put toj priči da li je obavezno ili nije, trte mrte. Ovo će ispratiti svi turniri.

                E sad, Novak nije ovo očekivao. Sad je veliki žal nama što nije vakcinisan i što ovako propušta Australiju.

                Ili vakcinacija ili kraj karijere.

                Mislim da će se vakcinisati jer nije lud.

                Comment


                • Nije on stao narodu na zulj nego oligarhiji koja se jos vise bogati na prodaji tih vakcina.

                  Comment


                  • вратиће се кад прође пандемија, до тада ће да игра турнире у земљама које не захтевају вакцинацију

                    Comment


                    • Originally posted by gandra View Post
                      вратиће се кад прође пандемија, до тада ће да игра турнире у земљама које не захтевају вакцинацију
                      Pa nece valjda igrati celendzer u Rumuniji...

                      Vecina turnira ako ne i svi zahtevaju vec sada,ako ne sami turniri onda za ulaz u drzavu(Sad i Britanija)

                      Comment


                      • Oborio je sve rekorde osim Slemova. Interesuju ga samo Slemovi, i po malo Masters 1000. Tu nece moci da igra.

                        Comment


                        • Ili ce da se vakcinise ili kraj, nema sad tu vise puno mudrovanja.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • тренутно се у британију може без вакцине, видећемо... рано је за коначне закључке...овај омикрон је можда крај пандемије, веома је благ... у сваком случају мора да игра да би одржао форму... где год буде играо, биће то тениско средиште света...

                            Comment


                            • Originally posted by gandra View Post
                              тренутно се у британију може без вакцине, видећемо... рано је за коначне закључке...овај омикрон је можда крај пандемије, веома је благ... у сваком случају мора да игра да би одржао форму... где год буде играо, биће то тениско средиште света...
                              Ne moze se u Britaniju bez vakcine,koliko sam ja proverio,a psotoji nada da se ukine do leta ali su vece sanse da ce bar tokom ove godine ostati

                              Comment


                              • провери - мислим да још увек може уз карантин, што не значи да и то неће променити

                                Comment

                                Working...
                                X