Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post

    Ha,ha,ha... ako je Vucic rekao to je to. Vidi se da si obozvalac lika i dela doticnog. Sloba pobedio NATO, zivimo u zlatnom dobu, Novak ih je sve zajebao i vraca se kao pobednik. Sizofrenija pro level.
    Novak nema nikakve veze sa Vučićem i Slobom (osim što su svi iz Srbije, sa druge strane istina je ono što je (ako se ne varam) Larisa napisala o tendenciji ponovnog buđenja fašizma. Ograničavanje slobode i ograničavanje ili oduzimanje prava na lečenje. To je danas demokratska evropa i svet (austrija uvodi obaveznu vakcinaciju)...gde je tu sloboda mišljenja? Sloboda govora? Sloboda kretanja (koju inače neoliberali potenciraju kao jednu od biitnih stavki)...
    Verujem i nadam se da je Novak završio sa tim ostrvom i populacijom na tom ostrvu koje je nastalo kako je nastalo. Sada čekam kako će i koju će GB formulu da primeni kako bi Novaka zabranila.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment




    • Originally posted by Panchev9 View Post

      Kakav si ti bre navijač Novaka ako si vakcinisan?!
      Bilo bi zanimljivo videti koji je procenat nevakcinisanih među onima koji su se zalagali za deportaciju. Mislim da bi rezultati bili iznenađujući.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • A vidi sad ovo :
        https://mobile.twitter.com/StevanKop...XaRWsMWnQ&s=09

        Comment


        • Ova jebena korona moze mnogo da ga kosta (Novaka). Mnogi su ovde ve zaboravili, ali ta ista korona ga je kostala nekoliko meseci kao N1 na listi. Ne secam se tacno koliko ali bilo je tu poprilicno nedelja. A te nedelje su veoma bitan faktor kada se uporedjuje GOAT konkurencija.
          Da se ne lazemo, realno kada se sve sabere i oduzme, kada se svi faktori i sva dostignuca svih najboljih tenisera koji su ikada igrali uzmu u obzir Djokovic je vec GOAT. Tako misli svako ko se iole razume u tenisku istoriju i teniska dostignuca. Medjutim takvih nije mnogo. Kod prosecnog coveka najbitnije stvari su slemovi. Zamislite da sada Raf osvoji AO, znam da mnogima zvuci kao naucna fantastika u ovom trenutku, ali ne treba podcenjivati Nadala nikada.... 90% ljudi na ovom svetu ce reci ima najvise slemova on je GOAT. I ako da ima jos dva tri slema vise od Novaka to mu ne bi bilo dovoljno zbog svega ostalog.

          Poenta svega je, da je Djokovicu i te kako bitno da ostane upamcen kao najbolji ikada, ali je u ovom trenutku sa situacijom u svetu sa kojom se suocavamo neophodno da se prilagodi u koliko zeli svoje zelje i da ostvari. Ako to ne bude uradio onda nece samo od njega zavisiti .... Mozda moze da se desi da mu ta jebena vakcina uopste ne bude neophodna. Evo vidimo kako je Francuska ministarka sporta izjavila kako moze u Francusku bez vakcine. Medjutim necemo se zavaravati. I Australija mu je odobrila medicinsko izuzece, pa sta se desilo? licno ne verujem ni u kakve dozvole i odobrenj dok ne vidim Novaka kako igra na najvecim turnirima (mastersima, slemovima), opekli smo se svi ovih dana i duboko razocarali.

          Tako da samo pametno Novace, drugo nemamo sta da ti pozelimo. Puno zdravlja i pamet u glavu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ni ja nešto ne bi verovala u to francusko izuzeće...
            Nema ni desetak dana kako je Makron bez dlake na jeziku izjavio kako će da “j**b antivaksere” upravo tako, tim rečima, pa sad vi vidite
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Kako stvari stoje u Francusku moze ali britaniju i ameriku ne moze bez vakcine,o tome nek razmislja kad odmori malo jer to je najbitnije pitanje koje treba da postavi

              Moze i da se nada da ce se ukinuti sve mere do tada ali sta ako ceka pa zakasni sa vakcinom opet ne valja

              Moze i da odluci da igra samo Rg ove godine(ako i to ne zabrane)

              Ljudi ga posmatraju kao antivaksera velikim delom zbog one izjave na pocetku pandemije i tu je stvorio sliku kod svih i to je tesko obrisati,zato je deportovan,tuzno,zlo,ali vecina nas bi se isto ponela da smo proziveli sta i Australci poslednje 2 godine

              Na kraju nije hteo ni da svedoci da nije antivakser,jbg idemo dalje nije ovo kraj nece to Novak dozvoliti

              Comment


              • viber_image_2022-01-16_20-18-48-408.jpg

                Comment



                • Duša naša samo nek je on nasmejan!!

                  Za ostalo čemo laganica
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Ljudi ga posmatraju kao antivaksera
                    Evo sad i mene posmatraju kao antivaksera na nekim društvenim mrežama , zato što stajem na Djokovićevu stranu, otkačila sam sjaset “prijateljstava”, mnogo seru brate, eto sad mi je fino
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Ovaj Morison i Vučić blizanci

                      https://sportklub.rs/posts/morison-p...se-novak-vrati
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Vidi ovako, ajde Vučića i Skota na stranu, da zamislimo kako bi to bilo u hipotetičkom slučaju, da u Srbiju doputuje tako “neko”, poznat, neka svetska faca, na neko takmičenje ili slično, pa uradimo isto što je Australija sebi dala za pravo.
                        Da vidimo zasta da li je istina da svaka država ima prava na sopstveni suverenitet, da stvara i (ne) primenjuje svoje sopstvene zakone na pravnom nivou, deportuje lica sa ispravnim dokumentima zato što... nam se ne dopada frizura, to što jede za doručak ili njeno seksualno opredeljenje... Jer to bi moglo da izazove nerede kod nas, zbog javnog rizika I onda još odvalimo da je oko 50% ljudi u zemlji iz koje dolazi takvo zato što im je to lice uzor

                        Nešto mi je mnogo teško da poverujem da bi tretman situacije bio isti kao u ovom slučaju
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Ni ja nešto ne bi verovala u to francusko izuzeće...
                          Nema ni desetak dana kako je Makron bez dlake na jeziku izjavio kako će da “j**b antivaksere” upravo tako, tim rečima, pa sad vi vidite

                          Ništa od izuzeća na RG, samo vakcinisani

                          https://www.leparisien.fr/sports/les...=AD-1481423553
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Pričah već.. Ne bi me čudilo da Novak iskulira celu sezonu..

                            Comment


                            • Pazite sad ovo, ruska teniserka odbijena za vizu zbog Sputnika, objavljuje da je ta vakcina eto, danas odobrena.
                              A sutra? Who cares...
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Pazite sad ovo, ruska teniserka odbijena za vizu zbog Sputnika, objavljuje da je ta vakcina eto, danas odobrena.
                                A sutra? Who cares...
                                Auuuuuuuuuuuu Kakvi ljigavci ne mogu da verujem!

                                Comment

                                Working...
                                X