Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Navodno je Novak imao sansu da svjedoci i odbio je. Vrlo moguce da bi sa izjavom da je antivakser ostao u Australiji! Znaci da je vakser. !
    Ne vidim smisao...

    Pa upravo su ga oterali baš zato što smatraju da je antivakser, kako bi mu pomoglo da to i izjavi?? Videćemo jednog dana ako bude hteo da razjasni zašto su mu advokati savetovali da ne svedoči, verovatno da bi uvećao neku ionako premalu šansu da se apel okonča povoljno.

    A da nije hteo da svedoči zato što je vakser, ne razumem kako si došao do tog zaključka

    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      On je odbio da svedoci jer su mu advokati tako savetovali. Jer je po njima tako bolje za njega. Prosto ko pasulj.
      I ja isto tako mislim

      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Na kraju su ga dobro izmrcvarili i poput gangstera ga oterati iz Australije.

        Kao da su planski sve uradili.

        Trebao je da prepozna igru odmah na startu i sam ode, a on im se sam natrtio što su oni iskoristili da ga natrte.

        Moraće da odluči, ili da se vakciniše i nastavi da dominira ili da zadrži svoj stav, ode u penziju i uživa.

        Comment


        • Nebitno da li su mu to rekli advokati ili je sam odlucio ali to je dobra odluka. Sve u vezi njegovog dolaska je na klimavim nogama i veoma nategnuto. Svojim izjavama bi sebe mogao jos vise da zakopa.

          Comment




          • Originally posted by skeptik View Post

            Nije 3 godine nego dozivotna od strane Novaka.
            Novak je zavrsio sa AO za sva vremena, teniser koji je osvojio 9 titula na AO docekao je eto da ga deportuju kao klosara i kriminalca.
            Kao klošara i krimanalca, a on to nije. Njihova sramota je to, a ne njegova.

            I sad neki random lik treba da se vakciniše posle ovoga, ne znam kom filmu.

            Nezavisno sudstvo, kako da ne. Evo i kod nas hoće da ga uvedu. Ko god veruje u bajke neka danas zaokruži DA.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Na kraju su ga dobro izmrcvarili i poput gangstera ga oterati iz Australije.

              Kao da su planski sve uradili.

              Trebao je da prepozna igru odmah na startu i sam ode, a on im se sam natrtio što su oni iskoristili da ga natrte.

              Moraće da odluči, ili da se vakciniše i nastavi da dominira ili da zadrži svoj stav, ode u penziju i uživa.
              Nije planski, nego Novakov inat i tvrdoglovast su dovele do toga da vlast odigra kako je odigrala jer ovaj nas ne cita izmedju redova. Ne zele me, ok vracam se.
              Ne idi i ne ostaj tamo gde te domacin kuce ne zeli. Prosta stvar.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Nebitno da li su mu to rekli advokati ili je sam odlucio ali to je dobra odluka. Sve u vezi njegovog dolaska je na klimavim nogama i veoma nategnuto. Svojim izjavama bi sebe mogao jos vise da zakopa.
                Naravno. Ljudi naivno misle da je Djokovic svetac. A videli smo kako se neodgovorno ponasao u decembru na primer. Meni je ono neshvatljivo. Meni je ono na nivou retarda.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  On je odbio da svedoci jer su mu advokati tako savetovali. Jer je po njima tako bolje za njega. Prosto ko pasulj.
                  Vjerovatno. Nisu bili sigurni da ce reci sto treba:

                  1.
                  Nisam antivakser, nikada nisam bio antivakser.

                  2.
                  Izjava za BBC je data kad vakcina nije postojala i odnosila se na mene.

                  3.
                  Vakscinisacu se ako, uz konsultaciju sa doktorima, zakljucim da je to povoljno za mene.

                  Njegovi advokati su se bojali da bi negdje odstupio.

                  Comment


                  • Pozvali ga i dali zeleno svetlo. Ovo je začarani krug. Verovatno sve planski odrađeno.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post



                      Kao klošara i krimanalca, a on to nije. Njihova sramota je to, a ne njegova.

                      I sad neki random lik treba da se vakciniše posle ovoga, ne znam kom filmu.

                      Nezavisno sudstvo, kako da ne. Evo i kod nas hoće da ga uvedu. Ko god veruje u bajke neka danas zaokruži DA.
                      Slazem se nije njegova sramota. On se borio svim silama da igra taj turnir i tako pokazao koliko mu je stalo do rekorda i goat titule.
                      Sa druge strane ovo obicnom gradjaninu dodje kao idealan primer. Sta ce on da pomisli:
                      Jbt kada jedan Djokovic bez vaakcine ne moze na tturnir koji je osvajao 9 puta do sada kako cu ja bez iste bilo gde!?!?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Veliki poraz sporta i iz vizure ljudskih prava civilizacijski korak unazad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post



                          Kao klošara i krimanalca, a on to nije. Njihova sramota je to, a ne njegova.

                          I sad neki random lik treba da se vakciniše posle ovoga, ne znam kom filmu.

                          Nezavisno sudstvo, kako da ne. Evo i kod nas hoće da ga uvedu. Ko god veruje u bajke neka danas zaokruži DA.
                          Naravno da nije klosar i kriminalac, on je teniski sampion i upravo zato nije smeo da dozvoli ovakav scenario koji je lako bio predvidljiv.
                          Trebao je posle prve sudske presude da kaze j*bite se i vrati se kuci kao pobednik a ne ovako popisan i popljuvan pognute glave.


                          Comment


                          • Da u ovoj nassoj zemlji ima trunke prave vlasti, Djokovic je trebao biti kaznjen za ono ponasanje dok je bio pozitivan. I dok je cekao test. Od momenta testiranja pa sve do dve nedelje nakon utvrdjivanja korone, on je bio duzan da se izoluje. Znamo svi da to nije uradio.
                            Ne znam koja je kazna propisana zakonom za taj prekrsaj. Verujem da je neka novcana. I da ima neke pravde u ovoj zemlji i sprovodjenja zakona Djokovic bi trebalo da bude rebnut. Zakon mora da bude isti za sve bez obzira ko su.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Da u ovoj nassoj zemlji ima trunke prave vlasti, Djokovic je trebao biti kaznjen za ono ponasanje dok je bio pozitivan. I dok je cekao test. Od momenta testiranja pa sve do dve nedelje nakon utvrdjivanja korone, on je bio duzan da se izoluje. Znamo svi da to nije uradio.
                              Ne znam koja je kazna propisana zakonom za taj prekrsaj. Verujem da je neka novcana. I da ima neke pravde u ovoj zemlji i sprovodjenja zakona Djokovic bi trebalo da bude rebnut. Zakon mora da bude isti za sve bez obzira ko su.
                              To je najveci problem, PCR test. Mislim, naravno nemam dokaza, ali sve indicije ukazuje je na to da je bilo muljanja.
                              To sto se nije vakcinisani mene je najmanji problem jer i vakcinisani prenose COVID.
                              Mislim da je ovo prvi put u istoriji medicine da vakcina stiti bolje nekog od onog koji je prelezao virus.



                              Comment


                              • To je trebalo da se desi i da bude javno opomenut. Sumnjam nakon svega da je bio pozitivan. Da jeste, njegovo poimanje života ne bi mu dozvolilo da eventualno širi zarazu i ugrožava tuđe živote. Kontradiktorno je sve što se izdešavalo.

                                AUS je pokusni kunić u celoj ovoj priči. Sada sledi talas ka svim zemljama zapada, a nakon toga verovatno i ostatku sveta.
                                Last edited by Nesic; 16-01-22, 09:20.

                                Comment

                                Working...
                                X