Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nesic View Post
    Ovo se više ne može ni ispratiti, a kamoli učestvovati u svemu...
    Pa šta vam nije jasno Novak i 10 puta da dobije na sudu ministar ima pravo mu obori vizu kad mu se ćefne, 10 ili 20 puta, po osnovi br... oh wait uopšte mu ne treba osnova
    Takav im je zakon. Oko izuzeća za vizu isto čist ko suza, nema šta
    Last edited by Larisa; 14-01-22, 20:33.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Pa jedino da bude takmičarski dan - sudnji dan - takmičarski - sudnji.... Nedelju nek odmore.

      Comment


      • Beži Nole odatle dok nije kasno... Proglasili ga za rizik po gradjanski poredak... Ovo neće dobro da se završi

        Comment


        • Ja u slucajnosti ne verujem,Moniki Seles su isto unistili tenisku karijeru kada je razbijala Stefi Graf gde je stigla i uzimala titule jednu za drugom,navodno slucajan napad nekog bolesnika,prosao obezbedjenje,nacista klasican.
          Grafova je imala status boginje ne samo u Nemackoj nego u svim tim "civilizovanim" zapadnim zemljama kao sad Federer. Isto je Monika napadana u medijim kao Djokovic danas sve dok nije uzela americko drzavljanstvo.

          Comment


          • Monika je bila bolja i Stefi sigurno ne bi nanizala toliko titula pored Monike.

            Neki cak tvrde da su maknuli i Senu radi jednog Nemca.

            Sreca Noletova je sto na vidiku nema ni jednog Nemca u tenisu.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Dokle ovo ide. Po mojim vec sad proverenim informacijama iz vlade Australije, doci ce do sporazuma, Novak ce otici, ali nec dobiti ban od 3godine kao nas forumas Chiwi.

              Sta mislite jel moze Nadal uzeti titulu sad kad Novaka nema vise?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Dokle ovo ide. Po mojim vec sad proverenim informacijama iz vlade Australije, doci ce do sporazuma, Novak ce otici, ali nec dobiti ban od 3godine kao nas forumas Chiwi.

                Sta mislite jel moze Nadal uzeti titulu sad kad Novaka nema vise?
                To bi bila logicna pogodba. Je li prekasno za nju?

                S jedne strane, Novak teniski nema za sto da se bori. U uslovima u kojima bi igrao sanse da osvoji titulu su DRASTICNO smanjene.
                S druge strane, moze da se bori za pravdu. Dobijanje prava da igra makar jedan mec bi bila moralna pobjeda za njega.

                Comment


                • Kakve naslovnice tamošnjih novina..
                  Kovid ih je sjebao definitivno.. Kod njih je bolest metastazirala..

                  Comment


                  • Pogledaj ti to malo bolje koliko je Monika nanizala titula pre tog napada,Stefi je jedino na Vimbldonu pobedjivala. I taj poludela nacista je izjavio da je napao Moniku zato sto je srusila dominaciju Stefi Graf.

                    Comment


                    • Koga boli q za ban na tri godine, mislim kakve veze ima sve ovo sa životom? Da ne misli možda dogodine da se vraća?

                      Na kraju će još on morati nešto da im se izvinjava ili moli?

                      Krajnje je vreme da ih otera u tri lepe

                      A njima... sve najgore želim. Doće maca na vratanca, e, kako će mi biti milo kad ih zadesi neko novo sranje ihaaj

                      A ovaj naš će biti u stanju da im ponovo pomaže. Zato je budala, a ne zbog vakcine. On ne kapira sa kakvim govnima ima posla

                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Kakve naslovnice tamošnjih novina..
                        Kovid ih je sjebao definitivno.. Kod njih je bolest metastazirala..
                        Sva sreća pa su na okupu, na ostrvu. Neka tamo i ostanu
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Za oko 5 minuta počinje
                          https://youtu.be/xQyhi5as4Ko
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • https://sport.blic.rs/tenis/nisam-ve...inskog/jhs4t1f
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment



                            • Maltretiraju sve redom u vezi sa tim izuzećem, jedino Novak ima para da se brani.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Ambijent me odmah poseti na Hag kad im Seselj kaze popusite mi...

                                Comment

                                Working...
                                X