Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gandra View Post
    сад је на цнн-у у директном преносу био један старији човек, који је радио у области емиграционог права у аустралији, он сматра да новак има добре шансе да добије пресуду у своју корист, на велико чуђење новинарке...

    на питање да ли је у том случају правно ствар завршена, он је одговорио да није, али да не очекује да влада крене са жалбама...
    https://edition.cnn.com/videos/sport...sports-tennis/

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post

      Znaci, bole te dupe za njega kao za coveka, bitno ti je samo da je GOAT...sve mi je jasno
      Nemoj mi trpati svoje rijeci u usta, da te najljepse zamolim. Skalaj malo sa tom otrovnom navikom.

      Ne "boli me dupe" za njega, vec naprotiv, razmisljam KAO ON!

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Nemoj mi trpati svoje rijeci u usta, da te najljepse zamolim. Skalaj malo sa tom otrovnom navikom.

        Ne "boli me dupe" za njega, vec naprotiv, razmisljam KAO ON!
        I sta cemo ako ne osvoji, ako izgubi negde na pola, da ne pircam da sa ovakvom "pripremom" opasnost od povreda ekstremno raste.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Hajde NI ako si lepo razumeo šta ovaj priča, nabaci nekoliko rečenica

          Comment


          • Ne znam o čemu vi, Nole je već GOAT.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Inace koliko sam razumeo Novak nece ici u onaj isti hotel Park gde je pre bio. Video sam da su postigli neko dogovor sa advokatom koji zastupa ministra migracije. Misim da je ostao u kuci gde ima teren. Tako da nije bas isto kao pre.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post

                I sta cemo ako ne osvoji, ako izgubi negde na pola, da ne pircam da sa ovakvom "pripremom" opasnost od povreda ekstremno raste.
                Ako bude igrao, ja i ne ocekujem da ce osvojiti. Navijam za to, nadam se, ali ne ocekujem. Isuvise je ojadjen dosadasnjim tretmanom... Ali takvi se izazovi stavljaju pred najvece, uprotivnom ne bi bili najveci.

                Comment


                • On kaze:
                  *nije iznenadjen da je ministar ponovo ponistio vizu
                  *nije iznanadje da mu je trebalo toliko dugo da je napise
                  *nije mu mu potpuno jasna osnova jer ministra nije dovoljno napisao u izjavi
                  *dva su puta oddavde
                  *Novak gubi u nedjelju i biva deportovan
                  *Novaku se dozvoljava da igra dok proces ide u pozadini
                  *On misli da su vece sanse da ce dati Novaku da igra od sansi da ga deportuju

                  Comment


                  • Ovo se više ne može ni ispratiti, a kamoli učestvovati u svemu...

                    Australijska pravnica Sangita Pilaj objašnjava zašto su Novaku male šanse.

                    Ona je objasnila da je odluka doneta po sekciji iz zakona "133C(3)", ali čak i da je Novakovi advokati obore tokom suđenja koje sledi ovog vikenda, ministar Aleks Houk će još jednom moći da mu ukine vizu - po sasvim drugom osnovu. Pilaj je navela da je u pravnom smislu sada irelevantno to da li je Đoković dao tačnu ili netačnu informaciju o zemljama u kojima je bio u poslednjih 14 dana pre ulaska u Australiju, što mu se u prethodnim danima spočitavalo kao veliki problem.

                    Međutim, ako Novakov tim pobedi na sudu i povrati njegovu vizu, ministar Houk bi onda upravo po sekciji 109, koja se tiče detalja o Đokovićevim kretanjima pre ulaska u zemlju, mogao da ponovo ukine njegovu vizu.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Inace koliko sam razumeo Novak nece ici u onaj isti hotel Park gde je pre bio. Video sam da su postigli neko dogovor sa advokatom koji zastupa ministra migracije. Misim da je ostao u kuci gde ima teren. Tako da nije bas isto kao pre.
                      To je ostalo da ce Novak ici u park ili tamo gdje se strane dogovore.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Inace koliko sam razumeo Novak nece ici u onaj isti hotel Park gde je pre bio. Video sam da su postigli neko dogovor sa advokatom koji zastupa ministra migracije. Misim da je ostao u kuci gde ima teren. Tako da nije bas isto kao pre.
                        NE znam tacno gde ce biti u pritvoru u subotu na nedelju, ali to sto nije sve vreme u pritvoru je protumaceno kao dobra volja vlasti.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment



                        • није то тај прилог - ово је било из лондонског студија цнн-а

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            On kaze:
                            *nije iznenadjen da je ministar ponovo ponistio vizu
                            *nije iznanadje da mu je trebalo toliko dugo da je napise
                            *nije mu mu potpuno jasna osnova jer ministra nije dovoljno napisao u izjavi
                            *dva su puta oddavde
                            *Novak gubi u nedjelju i biva deportovan
                            *Novaku se dozvoljava da igra dok proces ide u pozadini
                            *On misli da su vece sanse da ce dati Novaku da igra od sansi da ga deportuju
                            Da i meni se cini da ce ga pustiti da igra ali ako mu krene dobro ponovo ce zamutiti corbu,ovo je prevazislo Holivud odavno,izgleda da su se uziveli u uloge i oni i on

                            Comment


                            • Šta kaže Bonđorno?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • https://twitter.com/RizviAbul/status...ifk3PHBrg&s=19
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X