Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post

    Onda neka traže promenu u zakonu, ako mora obavezna vakcina, ne mogu da postoje izuzeća i još manje u fazonu, ajde ok, dodji pa da “vidimo”. To su teška, teška govna i stvarno bi bilo najbolje da se tamo nikada ne vrati.

    Za svo ovo cimanje u nekoj iole pravnoj državi, imao bi prava na ogromnu odštetu.
    Pa uzeo im je vec 500 ljada - pola milke. Mozda ce im uzeti jos nakon ove zalbe. Sta ces vise?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sudija će biti isti, ako je nekome to bitno
      https://rs.n1info.com/posts/koji-su-...vaka-djokovica

      Mislim da je ministar čekao sa odlukom da bi tužilaštvo imalo vremena da bolje spreme slučaj, jer im je to, po njihovom mišljenju, trebalo i prošli put kad su tražili dodatna dva dana i odbijeni.
      A Novakov advokatski tim i Novak svakako da se nisu opustili posle prve presude u njihovu korist i imaju spremljenu odbranu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • ако кецмановић преда меч - новак добија више времена за судски поступак

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Koja je to drzava? Ko postuje svoje gradjane vise od Australije? To da su politicki poeni pada u vodu jer ce izgubiti glasove ovih Balkanoida..Znam da ti je zao,ali moras gledati to na razuman nacin. Cvek je trebao samo da se vakcinise kao i ostali i to je to.
          Uopšte nije trebao ići što mu je bila prvobitna namera, na njegovu veliku žalost, ali jasno mi je da je bio spreman da propsuti AO. Ipak navukli su ga, svojim rupama u zakonu, ne interesuje me koja država bolje primenjuje zakone i poštuje gradjane, ovde je reč o Australiji.

          Da li će se vakcinisati ili ne namerno skreće pažnju sa osnovnih činjenica a to je da su duboko zasrali, naaaaravnoo može im se ali zasrali jesu. A ti ako oćeš o vakcinama.... pa nastavi, nigde veze

          On treba da radi i dalje po svojim principima, skroz mi je glupo da uzimamo za pravo da nekome kažemo da li treba ili ne da se vakciniše ili primi bilo koji lekarski tretman, zamisli da stvarno neko to ne može?

          A zamisli sad da neko primi rusku vakcinu pa iz tog razloga bude odbijen? Oh wait...

          Ne samo krećemo sa uzimamo za pravo da savetujemo ostale šta treba da rade sa sobom, nego čak i kako i čime

          Problem je ovde mnogo, mnogo veći od tenisa
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post

            Pa uzeo im je vec 500 ljada - pola milke. Mozda ce im uzeti jos nakon ove zalbe. Sta ces vise?
            Sve što može, po zakonu
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post

              Uopšte nije trebao ići što mu je bila prvobitna namera, na njegovu veliku žalost, ali jasno mi je da je bio spreman da propsuti AO. Ipak navukli su ga, svojim rupama u zakonu, ne interesuje me koja država bolje primenjuje zakone i poštuje gradjane, ovde je reč o Australiji.

              Da li će se vakcinisati ili ne namerno skreće pažnju sa osnovnih činjenica a to je da su duboko zasrali, naaaaravnoo može im se ali zasrali jesu. A ti ako oćeš o vakcinama.... pa nastavi, nigde veze

              On treba da radi i dalje po svojim principima, skroz mi je glupo da uzimamo za pravo da nekome kažemo da li treba ili ne da se vakciniše ili primi bilo koji lekarski tretman, zamisli da stvarno neko to ne može?

              A zamisli sad da neko primi rusku vakcinu pa iz tog razloga bude odbijen? Oh wait...

              Ne samo krećemo sa uzimamo za pravo da savetujemo ostale šta treba da rade sa sobom, nego čak i kako i čime

              Problem je ovde mnogo, mnogo veći od tenisa
              Please don't feed the trolls. 😊
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post

                Sve što može, po zakonu
                Znaci jesu pravna zemlja. Vidis da ima odstetu.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post

                  Znaci jesu pravna zemlja. Vidis da ima odstetu.
                  Ako smatraš da je 500k njemu neka odšteta, naravno
                  ajde nemoj me zaebavati

                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Nisam ispratio to da je dobio odštetu?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post

                      Ako smatraš da je 500k njemu neka odšteta, naravno
                      ajde nemoj me zaebavati
                      Lol Larisa ne gleda se odsteta naspram onoga ko je dobije, vec naspram situacije za koju se isplaciuje.
                      Pet stotina hiljada su OGROMNE pare.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Pet stotina hiljada ti je cetvrtina sume koju osvaja pobednik AO. Toliko mislim ni polufinalisti AO ne dobiju ... A ti pricas kako je to malo za Novaka .... Uporedi sa cime hoces to su veliki novci.
                          A mozda ce ih biti jos nakon sledece zalbe.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post

                            Lol Larisa ne gleda se odsteta naspram onoga ko je dobije, vec naspram situacije za koju se isplaciuje.
                            Pet stotina hiljada su OGROMNE pare.
                            Druže, ogromne pare tebi i meni i ostalim anonimnim smrtnicima, Djokoviću za sav narušen imidž i eksponiranje na planetarnom nivou, taj novac apsolutno ništa ne znači.

                            E da oni nesrećnici iz hotela što čame godinama, imaju za advokate, pa iskamče - nek je deset puta manje, moglo bi se reći da je neka pravda zadovoljena. Tako da će njima dati OGROMNO govno, tako nekako mu dodje ova odšteta.

                            Ja više ciljam, na neko javno izvinjenje, objašnjenje, kompromis.... Ne mora odšteta u svakom slučaju da bude ista, čak ni ne mora da bude novčane prirode, ponekad je besmisleno
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pet stotina hiljada ti je cetvrtina sume koju osvaja pobednik AO. Toliko mislim ni polufinalisti AO ne dobiju ... A ti pricas kako je to malo za Novaka .... Uporedi sa cime hoces to su veliki novci.
                              A mozda ce ih biti jos nakon sledece zalbe.

                              Aha, a on i ostali na njegovom nivou (Rafa, Role) idu na GS titule zbog novčane nagrade


                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Koliko sam video, nigde nije zvanično potvrđeno kolika je odšteta, nego je sve na nivou spekulacije, i u tu odštetu ulaze troškovi Novakovog advokatskog tima, tako da ne ide sve to njemu.
                                Last edited by dekkard; 14-01-22, 08:48.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X