Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki diplomatski pasoš, pa i Srbije pruža neki minimalni imunitet i ubrzava procedure prolaska. Nema pretresanja itd.

    Bojim se da nas ujutru čekaju loše vesti.

    Prava je šteta što Novak nema trunku ponosa. Za divljenje je koliko on voli da se takmiči. Trebao je kad je sud presudio u njegovu korist da im kaže doviđenja stoko seljačka.

    Pitanje je samo kakvu štetu će mu naneti.

    Nadam se da ovo neće ostaviti posledice na čitavu karijeru.

    Sve i da se neslavno završi. Najveći je
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-22, 21:35.

    Comment


    • Na putu su da zajebu i Hitlera,pre bih pristao da se zarazim koronom nego da imam posla sa politicarima sa Zapada,za ovo treba imati zivaca,ja se iznerviram kad citam o koroni i kako je koriste politicari a Djokovic mora s tim da se nosi svaki dan.

      Comment


      • Ako ga deportuju, svi su već obavešteni. Novak to zna. Porodica njegova zna. Advokati znaju.

        Ostaje samo još mi da saznamo.

        Comment


        • Jedino što će se ujutro znati je sa kim je u polovini žreba, sa Zverevim ili Cicipasom.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Jedino što će se ujutro znati je sa kim je u polovini žreba, sa Zverevim ili Cicipasom.
            Daće Bog
            Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-22, 22:08.

            Comment


            • Update:

              https://twitter.com/theage/status/14...770251780?s=20

              Comment


              • Svaka podrška je kao melem na ranu :-)

                -Radi se o Dominiku Hrbatiju, penzionisanom slovenačkom teniseru, koji je istakao da se teniseri uvek trebaju boriti jedni za druge.Na pitanje zašto se teniseri ne oglase i stanu na Novakovu stranu, Hrbati je imao jasan odgovor
                - Sa Đokovićem imam samo lepa iskustva. Među onima iz Velike trojke, on je ubedljivo najpopularniji među igračima, jer je uvek radio mnogo za druge. Kada neko treba da ustane i podigne glas, on je u prvim redovima, rekao je Slovak. Ne žele sebi da stvaraju probleme. Tako to ide sa tim formularima za ulazak u Australiju – u 95 posto njih biste nešto pronašli. Niko ne kaže gde je bio u poslednjih 14 dana, samo se napiše mesto polaska i to je to. Sve ostalo je bespotrebna komplikacija, neko bi mogao da istraži koji region ima koliko slučajeva itd.

                Takođe, istakao je Slovak da ne očekuje da će deportovati prvog tenisera sveta.

                - Mislim da se to neće dogoditi posle sudske odluke. Neka mala neslaganja u papirima i dalje su nevažna rekao je Hrbati i dodao svoje mišljenje u vezi potencijalnog kršenja pravila Novaka u Srbiji vezanih za korona virus:

                - To je pitanje za Srbiju, ne za australijski zakon. Proveo sam dve nedelje u srpskom delu BiH tokom leta. Tamo kao da virus korona ne postoji, tako se ponašaju, a Melburn je imao najduža zatvaranja na svetu. To je sudar dva sveta koja ne mogu da se razumeju. Zato ima i toliko političke tenzije. Nadam se da će Novaka pustiti da igra Australijan open.

                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Mislim da Nole treba da ode sam sa turnira, ovo je tortura za sve nas, a kamoli za njega. Sta ce on da napravi kad ga ovoliko atakuju sa svih strana, sport nema veze sa ovim ovo je krsenje ljudskih prava novog doba pod izgovorom pandemija.

                  Comment


                  • Beretini, Zverev/Nadal, Medvedev...

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Jedino što će se ujutro znati je sa kim je u polovini žreba, sa Zverevim ili Cicipasom.
                      Sa Zverevim. Teži protivnik od Medvedeva na betonu, ali što kažu moraš sve pobediti da bi došao do titule.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Beretini, Zverev/Nadal, Medvedev...
                        Neće Nadal stići do druge nedelje turnira.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Neće Nadal stići do druge nedelje turnira.
                          Dekkarde amajlijo Da Bog da ostane ovako da ga ne diraju

                          Smanjuje se kapacitet na 50%. Novak izgleda ima srece sto broj zarazenih tamo divlja.

                          Nije dobar zreb za Novaka. Opet Beretin, Zverev, Medvedev. Opet se Medvedevu otvorio put u finale.

                          Za Novaka će biti idealno da Nadal dođe u polufinale. Nemojte otpisivati Rafu. Nije dobar ali može da dogura do druge nedelje.

                          Comment


                          • Legenda kaže da mu Bojana još uvek proučava karakter, zajedno sa starim teniskim fanom.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • U normalnim okolnostima, ovo bi bio dobar zrijeb. Medjutim, Novaku je trebao laksi zrijeb da se ne potrosi. Osim toga, Zverev u polufinalu je teski zrijeb.
                              Last edited by NI; 13-01-22, 06:50.

                              Comment


                              • Nema nikog teškog do polufinala. Odličan žreb.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X