Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je pre stigao da dobije kompleks...

    Comment


    • Kompleks nije, ali igru za Novaka prosto nema.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kompleks nije, ali igru za Novaka prosto nema.
        Kako nije kompleks Olja. Nije to cudno. U Australiji je Puj ostvario rezultat karijere a u polufinalu je pometen. Naostrio se za Sinsinati, igrao, kako Goran Ivanisevic kaze, najbolji set ove godine i izgubio. Goran, koji je u osnovi njezna dusa dodaje: "Bilo mi ga je za! (zalio sam ga)"

        Danas se vidjelo da Puj ne vjeruje da moze ista da napravi. To ga psihicki ubija, pa igra losije nego moze.

        Comment


        • Puj inace ima malo vere, gubi on precesto i od mnogi slabijih od sebe, ima prosto taj psiholiski problem koji ne deluje da ce ikada da savlada, bar iz ove perspektive.
          Mada danas je delovao da nije ni pokusao nista. To posebno mislim, posti vise niko ne skida donji ves pred Novakom, jer znaju da je pobediv. Da je Francuz usao borbeno u mec, pa pao kasnije, ok, ovako mlitav i porazen pre pocetka, ali, po mom skromnom misljenju, samo od sebe, ne protivnika. Protivnik ga dokusurio na terenu.
          Naravno malo karikiram, sigurno da mu nije bilo svejedno protiv No1, ali do danas je izgubio tek dva puta od Novaka, a nije pokusao bas nista. Iako su oba poraza bila za i posle AO, blizu sve to.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • To što je Pui bio pometen se zove iskustvo a ne kompleks. Čovek je prvi put u polufinalu. Isto je bilo i sa Bautistom. Australija i Istok su Novakovi tereni, tamo deklasira i Rogera i Rafu a kamoli slabiće. Nema tu nikakvog kompleksa, bolji je mnogo i na svom je terenu. A i Pui nije neki fajter. David Ferer je bio vreća isto ali bar se kidao... Ta francuska plaćenička škola je gomila neznalica ali se parama gura zbog tradicije.

            Comment


            • Dajte neku anaketu, mislim predloge.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja nemam ideju, odnosno imam neku ali neću da malerišem [emoji38].

                Volim da učestvujem u anketama [emoji1]




                https://www.instagram.com/p/B3MchgJn...d=mlajx5inx00y

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ceo video...
                  Iori Yosida, Pancevac lud ko struja raspametio se sto Novak prihvatio njegovu ponudu [emoji173]

                  Novak: ali ja ne jedem cevape
                  Iori: izvini

                  Haha

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Najbolji video ove godine
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • -.-

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Djokovic je danas bio izvanredan. Gofan je bolji igrac od Puja. Uz to se Gofan nije predao, igrao je odlicno. Doduse, mucio se sa servisom u kljucnim gemovima. Djokovic je bio u kontroli. Odlicno je igrao gemove kada je trebao da spasi brejk lopte. Perfektan kad je servirao za oba seta. Bio je zacudjujuce siguran da moze da drzi servis u drugom setu poslije 3:1. Nije se uopste trudio na Gofanov servis. Belgijanac je osvojio 14 servis poena za redom.

                        Ima sam osjecaj da geldam Samprasa. Napravi brejk a onda planduje na returnu.

                        Comment


                        • Opet setnjica od zreba,a nisu morali ali ajde

                          Finale Tokija umesto prve runde Shangaja

                          Comment


                          • Dakle suma sumarum Novak mora da osvoji sva 3 turnira da bi bio prvi na kraju. Vrlo je zanimljivo što u Aziji igrači poput Zvereva i Thiema vataju neku formu. Bice ovo ozbiljna završnica.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Dakle suma sumarum Novak mora da osvoji sva 3 turnira da bi bio prvi na kraju. Vrlo je zanimljivo što u Aziji igrači poput Zvereva i Thiema vataju neku formu. Bice ovo ozbiljna završnica.
                              Mislim da će opet Rafa biti prvi ako dodje do finala Pariza i Londona, pod uslovom da dodje do finala bez poraza u grupi.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                -.-

                                Ovo postaje smešno zaista.

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X