Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Auuu, ala ga Howard Stern izvredja, juuuuu, ono nije realno.Crni Novace, ceo svet ga prezire sada, sta uradi covek sebi.
    ко је сад па тај стерн?

    Comment


    • Meni se čini da su Srkiša i Žile90 jedan isti čovek. Ispravite me ako grešim.
      Last edited by dekkard; 12-01-22, 11:30.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by gandra View Post

        ко је сад па тај стерн?
        Najpoznatiji radio host u Americi.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post

          Najpoznatiji radio host u Americi.
          нешто као си ђи у кини?

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post

            Ma jasno da mnoge stvari ne stimaju ovde. Ne znam kako je NI optimista. Bas me interesuje za koga to navijas u ovom slucaju? Odnosno da li da se sve zataska( pozitivno za Srbiju) ili da Novak prodje lose( negativno za Srbiju, ali eto za goat debatu Rodzera pozitivno)? Deportacija bez zabrane ulaska I bez provere dokumenata je najbolja opcija za Novaka Koju ja vidim.
            Mi smo i kriznoj situaciji. U svom profesionalnom zivotu sam cesto bio u kriznoj situaciji. Pravu prekretnicu za moje sahvacanje krize je dala knjiga Roberata Meknamare koji je opisaivao jednu od najtezih kriznih situacija u istoriji covjecanstva. Zakljucak Meknamere je: "Imali smo srece! Krizom se ne moze upravljati!" Krizom se ne moze upravljati jer razvoj dogadjaja stalno donosi nove faktore koji potpuno mijenjaju sliku, Zaparavo, izlaz iz krize je moguc teka kada prestanu da dolaze nova iznenadjenja. Cini mi se da smo se primakli tom trenutku. To je razlog za moj umjereni optimizam.

            Brnabic je engleski djak i sigurno je ucila o "crisis management" iz slicnih ili istih knjiga kao Morison. Oni pricaju isti jezik, oni imaju isti cilj. To je jako velik napredak. Sjeti se pozicije Vucica na dan kada je Novak zadrzan. Drugo, vec dva dana sve sluzbene izjave daju akcenat na besmislicu tj lapsus u formularu a ne falsifikovanje dokumenta. Trece, advokati su dali izjavu za Novaka. To efektivno znaci da se Novak malo pita, samim tim ce malo da pogrijesi. Brnabic-Morison-advokati su idelni tim da ugrabe trenutak izlaska iz krize.

            Naravno postoji i rizik. Rizik je intrenet. Ljudi kao onaj Milovan koji je poslao grafove. Problem s grafovima da oni pojedaostavljeno objasnjavaju sve i citaoci Rotemberga ce da shvate o cemu se radi. Moja je nada, pa i ocekivanje, da ce ipak uspjeti da ugase tu liniju. I to ne zbog Novaka, nego zbog Srbije. Ako nastavis tim putem, Srbija neminovno dolazi na optuzenicku klupu. Boze zabrani!

            Da mi je neko rekao u nedjelju 2. janura da Novak nece igrati AO bio bih jako razocaran. Sad bih bio presretan kad bi se moglo zavrsiti time. Da mi je neko rekao u nedjelju 9. da ce sudija potvrditi deportaciju, bio bih nesto manje razocaran, sad bih bio prezadovoljan sa time. Moje se ocekivanje smanjuje. Sad sam prezadovoljan sa skoro bilo cime sto ne vodi u istargu o falsifikovanom testu. I opet je Bog tu pomogao. Hakeri su reagovali prebrzo! Mnogo bi gore bilo da je sve doslo odjednom, u sudnici.

            To je moj "optimizam".




            Last edited by NI; 12-01-22, 12:00.

            Comment


            • Originally posted by gandra View Post

              можда неки од нас више волимо кад га запад презире, него ли кад га воли (ус опен)... њихова је љубав хладнија од смрти...не дао бог да ме такви воле...
              Upravo je startegija da ljudima u Srbiji koji su neprijateljski prema Zapadu ne da hrana. Pogledaj jos jednom Ninu Kovacevci.

              Comment


              • Sve ovo deluje prično gadno, slažem se da je napravio veliku grešku što nije otkazao intervju sa Lequipom a dan pre dobio rezultat (kako sam reče). Nije isto da ja zaražena, jednostavno moram da skoknem do apoteke, sve sa maskom do ušiju i postaram se da me niko iz komšiluka ne vidi, krišom, zato što moram. Ebg, on da intervju. Slažem se da najverovatnije nikoga nije ugrozio, osim samoga sebe, kad je odlučio da putuje u Australiju oslanjajući se baš na taj pozitivan test, 16.12

                Ovo za neispravnost u formularima mi ne deluje toliko ozbiljno i mislim da mu advokatski tim već radi na tome da se nekako ispravi.

                Pa onda priče o falsifikaciji PCRa i dalje piju vodu? U tom slučaju, ako dobro kapiram, uopšte nije bio pozitivan tokom intervjua sa Lequipom? To se već pogubim i teško mi je za poverovati da su tako nešto pokušali da podmetnu Australiji, sam Djoković a i država Srbija u očekivanju da ne ispiliva?

                Nema mnogo veze sa Djokovićem. A možda i ima , u svakom slučaju nije mu od koristi ali samo naglas razmišljam, kad bi sad krenuli da preturaju po putnim papirima svih tenisera i osoblja koje je doputovalo u Australiju ovih dana, koliko bi nepravilnosti u njima isplivalo? Da li je stvarno istinito da je Nadal
                bio pozitvan 20.og pa ipak ušao u Australiju pre nego što je prošlo 14 dana karantina što je zahtev australijske vlade? Stvarno, briga me, nije mi u interesu da se hajka okrene na nekog drugog, zato što je jasno da pomoći nema, samo se pitam kako bi to izgledalo i šta bi sve isplivalo da se tako okome na bilo koga drugog.

                Sad šta je tu je, i iz ove kože se ne može. Ne znam da li smo ikada prolazili kroz težu situaciju od ove u kojoj se sada nalazimo uz Noleta, znam da ga Olja brani i čuva gde god da je, da ga tera u peršun zbog čitave situacije ali da će izdejstvovati nešto probati neki recept.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Kad izađe sutra žreb, možemo konačno da se okrenemo sportu.
                  Ovo se završilo sa odlukom suda i izjavom Krega Tajlija da želi Novaka da vidi na turniru.
                  Sve ostalo je zamlaćivanje hejtera koji su ga izduvali još jednom.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Larisa
                    Kod Nadala nema problema jer to za 14 dana vazi samo ako je osoba i dalje pozitivna, ali ako dostavi negativan test, onda ne vazi.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment



                    • Kako to može biti dobar znak??
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Neko radi DOS napade na sistem

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post

                          Mi smo i kriznoj situaciji. U svom profesionalnom zivotu sam cesto bio u kriznoj situaciji. Pravu prekretnicu za moje sahvacanje krize je dala knjiga Roberata Meknamare koji je opisaivao jednu od najtezih kriznih situacija u istoriji covjecanstva. Zakljucak Meknamere je: "Imali smo srece! Krizom se ne moze upravljati!" Krizom se ne moze upravljati jer razvoj dogadjaja stalno donosi nove faktore koji potpuno mijenjaju sliku, Zaparavo, izlaz iz krize je moguc teka kada prestanu da dolaze nova iznenadjenja. Cini mi se da smo se primakli tom trenutku. To je razlog za moj umjereni optimizam.

                          Brnabic je engleski djak i sigurno je ucila o "crisis management" iz slicnih ili istih knjiga kao Morison. Oni pricaju isti jezik, oni imaju isti cilj. To je jako velik napredak. Sjeti se pozicije Vucica na dan kada je Novak zadrzan. Drugo, vec dva dana sve sluzbene izjave daju akcenat na besmislicu tj lapsus u formularu a ne falsifikovanje dokumenta. Trece, advokati su dali izjavu za Novaka. To efektivno znaci da se Novak malo pita, samim tim ce malo da pogrijesi. Brnabic-Morison-advokati su idelni tim da ugrabe trenutak izlaska iz krize.

                          Naravno postoji i rizik. Rizik je intrenet. Ljudi kao onaj Milovan koji je poslao grafove. Problem s grafovima da oni pojedaostavljeno objasnjavaju sve i citaoci Rotemberga ce da shvate o cemu se radi. Moja je nada, pa i ocekivanje, da ce ipak uspjeti da ugase tu liniju. I to ne zbog Novaka, nego zbog Srbije. Ako nastavis tim putem, Srbija neminovno dolazi na optuzenicku klupu. Boze zabrani!

                          Da mi je neko rekao u nedjelju 2. janura da Novak nece igrati AO bio bih jako razocaran. Sad bih bio presretan kad bi se moglo zavrsiti time. Da mi je neko rekao u nedjelju 9. da ce sudija potvrditi deportaciju, bio bih nesto manje razocaran, sad bih bio prezadovoljan sa time. Moje se ocekivanje smanjuje. Sad sam prezadovoljan sa skoro bilo cime sto ne vodi u istargu o falsifikovanom testu. I opet je Bog tu pomogao. Hakeri su reagovali prebrzo! Mnogo bi gore bilo da je sve doslo odjednom, u sudnici.

                          To je moj "optimizam".



                          Novak je nastavio da greši, slika se sa teniserom, umesto da bude manji od makovog zrna. Novaka iz ovoga može da izvuče samo PR svetske klase. Ili smo se mi previše udubili pa ne vidimo jednostavnija rešenja.

                          Trenutno izgleda kao da zaista samo Bog može da mu pokloni malo sreće i da se provuče nekako kroz ovo.


                          EDIT: Nemojte se udubljivati. Nema ni potrebe za tim. Oni njemu mogu da nađu grešku i da ga reše sa pola snage. Novak je veliki ali spram države, vlasti i političara on je sitna riba.

                          Bolje mu je da ćuti i bude manji od makovog zrna i da priča na terenu. Da oni žele da ga reše, rešili bi ga.

                          Stanje Novakove porodice pokazuje da su svi u strahu. A sada vlast demonstrira silu i uteruje strah u kosti.

                          NI ima odličan ugao gledanja. On pokriva samo ono što je najgore što može da se desi. A to je u ovom trenutku falsifikat, muljanje i bruka. Ako se to pokrije ili nikad ne dođe u obzir. Sve ostale varijante su odlične.

                          Ako je Novak muljao, on zna razmere ovoga i neka moli Boga da ga ostave na miru da ne pukne bruka. A to što će da ga deportuju i zabrane, zbog toga što nije ispunio uslove za ulazak će biti pomilovanje.
                          Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-22, 12:48.

                          Comment

                          Working...
                          X