Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

    Comment


    • Nema potrebe za mistifikacijom.
      Skenirajte oba testa i rezultat će uvek biti isti.
      Pozitivan za pozitivan, a negativan za negativan.
      Ništa ne baguje. Nije to sajt sport klub foruma
      Svaki drugi rezultat isključivo je posledica nesposobnosti korisnika.

      Comment


      • Sve je OK. Eno ga na terenu... Igraće dakle. Nadamo se. Ovo je svakako manje bolno od puknutog mišića.

        Sledećih par dana će biti neizvesno, a onda smiraj.
        Last edited by Nesic; 10-01-22, 13:34.

        Comment


        • Originally posted by Babke View Post
          Nema potrebe za mistifikacijom.
          Skenirajte oba testa i rezultat će uvek biti isti.
          Pozitivan za pozitivan, a negativan za negativan.
          Ništa ne baguje. Nije to sajt sport klub foruma
          Svaki drugi rezultat isključivo je posledica nesposobnosti korisnika.
          Da, posto treba diploma fakulteta da bi se skenirao qr kod
          NE vidim zasto bih izmisljala, uosltaom nisam jedina koja sam dobila takav rezultat.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne treba nama Ben Rothenberg, imamo ih mi ovde na forumu dovoljno

            Comment


            • Nisam zadovoljan pres konferencijom. Razocaran sam. Nisu odgovorili na najbitnije pitanje za Novakov karantin 17. i 18. decembra. Bolje da nisi ni odrzali istu. Nisu smanjili sanse za deportaciju! Eventualno su je povecali. PR tim ne da je 0, nego ide u negativ.
              Last edited by 147; 10-01-22, 13:39.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Nisam zadovoljan pres konferencijom. Nisu odgovorili na najbitnije pitanje za Novakov karantin 17. i 18. decembar. Bolje da nisi ni odrzali istu. Nisu smanjili sanse za deportaciju! Eventualno su je povecali. PR tim ne da je 0, nego ide u negativ.
                O tome ja pricam, PR tim je Srdjan na lekovima
                Jos prekinuli konferenciju kad je bilo pitanje za 17.,18.12, jos ova zbrka sa qr kodovima
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Press porodice? Zašto se uopšte javljaju.......................................... .................
                  Last edited by Nesic; 10-01-22, 13:43.

                  Comment


                  • Ljudi ja sam propustio deo, o kojoj konferenciji pričate?

                    Jel su Novak i njegov tim držali konferenciju u Australiji, ili ovo što je porodica Đoković u Beogradu pričala, tačnije Đorđe?

                    Comment


                    • Ih da je samo Djordje to bi bilo i pristojno, nego je Srdjan dominirao
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zašto? Srki je bio skroz umeren, ali istina da je Djole bio u raskoraku kad su ga pitali za karantin, trebalo je da odgovori ili bar da ih preusmeri na Novaka, da on to sam objasni, ali ebg nije strašno, bili su skroz umereni.

                        po Srdjanu, Nole nema nameru da se predaje i da će apelovati opet i opet i oper koliko god puta bude trebalo... da je jači nego ikada i željan da počne, da se trenutno nalazi na RL areni na treningu i da ne znaju šta su uradili jer će sad da osvoji još 200 komada




                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Kule View Post
                          Ljudi ja sam propustio deo, o kojoj konferenciji pričate?

                          Jel su Novak i njegov tim držali konferenciju u Australiji, ili ovo što je porodica Đoković u Beogradu pričala, tačnije Đorđe?
                          porodica
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Izvinite ako sam glupa ali može li neko da mi objasni šta se sad pobogu dešava, vidim članke kako je pušten al mogu ga deportovati kroz par dana, onda vidim on objavljuje slike sa terena, ovi ovamo drže neke sulude konferencije mlate praznu slamu ja sad ništa ne kontam
                            Last edited by proudNolee; 10-01-22, 13:49.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Nisam zadovoljan pres konferencijom. Razocaran sam. Nisu odgovorili na najbitnije pitanje za Novakov karantin 17. i 18. decembra. Bolje da nisi ni odrzali istu. Nisu smanjili sanse za deportaciju! Eventualno su je povecali. PR tim ne da je 0, nego ide u negativ.
                              Zašto smatraš da su uvećali šanse?
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Izvinite ako sam glupa ali može li neko da mi objasni šta se sad pobogu dešava, vidim članke kako je pušten al mogu ga deportovati kroz par dana, onda vidim on objavljuje slike sa terena, ovi ovamo drže neke škude konferencije mlate praznu slamu ja sad ništa ne kontam
                                Problem je u tome što može da bude deportovan u svakom trenutku o 1 sat po ponoći ako sam dobro razumela, anyway, Novak je rešio da ne gubi vreme i počne sa treninzima.
                                U suštini niko ne zna šta će biti, eventualno samo znaju strane koje su sklopile “neki” dogovor jutros pre nego što se sudija definitivno izjasnio. Ili igraju neke mindgames, ili su izrežirali neki dostojanstven scenario za sve skupa pa se sad nešto prave ovo ono....
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X