Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandgren opet
    https://news.sky.com/story/novak-djo...dgren-12510456

    Comment


    • Jos mi ne izlazi iz glave kako je ona masna vrana od australske ministrice sporta zacinila svu pricu sa rijecima: "Nadam se da ce Rafa osvojiti AO." Sta reci na tako otvoreno licemjerje i diskriminaciju.. sve je jasno...

      Comment


      • Sandgren me odusevio, bas je osvjezenje procitati tako nekog iskrenog i otvorenog, bez palamudjenja direktno u metu.

        Comment


        • Novaka ne mogu ranije pustiti, ne pre ponedeljka. Sud se uopšte neće sastati ranije.

          Novak je otkazao Australiju. Obrisao je iz svog rasporeda što znači da neće igrati. Zvanično neće odustati do odluke suda jer bi time uticao na proces. Samo bi ga oslobodili i otišao bi sam kući.

          Odavde postoje samo dva pitanja:

          1. Da li se vakciniše i nastavlja sezonu?
          2. Da li je ovo kraj karijere?

          Iskreno se nadam da on tera silu sa ovom vakcinom, dokle god ne mora, neće se vakcinisati. Ali nadam se da jednom hoće. I to ove godine. I da će doći na šljaku.


          Comment


          • Vec je morao koliko vidimo,znaci da tera silu dokle su mu granice to niko ne zna

            Comment


            • Apsolutno navijam za to da ako ovo ispadne kako treba, da ide na turnir, odigra i napadne titulu. Imao bi 7 dana za trening i prvu nedelju da uhvati neku formu. U drugoj nedelji je sve na život i smrt. Igrao bi dok ne pogine na mestu. Kao da je sudnji dan. Pitanje je samo da li je mentalno spreman. Zato ako to uopšte kod njega u glavi dolazi u obzir, mnogo će da znači podrška svih, pre svega njegovog naroda. Porfirije ga je već podržao a njemu je to značajno.

              Comment


              • Mada, ne znamo na kojim je on frekvencijama. Zamisljam da je njemu u glavi ovo neka borba za vise ciljeve, sveti rat za slobodu, duhovnost, prepreke na koje nailazi, jacanje duha, bozija pomoc, meditacija, kurci-palci a na kraju se sebi u zivot useres. On ako nastavi sirit ljubav, zavrsit ce u Panamskom zatvoru ko Ronaldino
                Last edited by DinoFC; 06-01-22, 21:46.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Mada, ne znamo na kojim je on frekvencijama. Zamisljam da je njemu u glavi ovo neka borba za vise ciljeve, sveti rat za slobodu, duhovnost, prepreke na koje nailazi, jacanje duha, bozija pomoc, meditacija, kurci-palci a na kraju se sebi u zivot useres. On ako nastavi sirit ljubav, zavrsit ce u Panamskog zatvoru ko Ronaldino
                  Hahahahaha. Ne zezaj. Ronaldinjo je ozbiljna dileja. Ni blizu profesionalac kao Đoković. Da je Ronaldinja zanimao fudbal ko Novaka tenis, pfff...

                  Situacija je luda ali sve dolazi u obzir. Nek mu Bog da snagu i strpljenje.

                  Comment


                  • Ne može kao Ronaldinjo.. Ima ženu(zmiju u džepu; novčaniku)...

                    Comment


                    • Bogami ima jednu diskvalifikaciju i jedan pritvor na slemovima,tesko da se neki teniser moze time pohvaliti,Kirdzi je postao idol

                      Comment


                      • Moram da primetim da forum šljaka ko zmaj

                        Kakav tajming... tačno bi po****ila da ne mogu da podelim utiske sa vama i pročitam vaše komentare

                        Olja, tako si prisutna... Sad bi spominjala beneficirani radni staž zbog nerviranja...

                        Ako nam sad definitivno nije iskidao živce, ja stvarno ne znam kad će
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Može on mnogo da podnese. Ne brinite se. Bog je sa njim. Lud je, jedinstven. Srbin je. Gazi ih Nole, kao stoku.

                          Comment


                          • Nezgodno je malo to sto, u slucaju da ga ugase u ponedeljak, moze dobiti trogodisnju suspenziju po pitanju krocenja na australijsko tle. A i taj "deported" pecat u pasosu zna da pravi sranja...

                            Comment


                            • Ljudi jel vi stvarno mislite da postiji 1% šanse da njemu ne kraju dozvole da igra
                              ja to uošte ne vidim kao opciju al čitajući ovdje vidim da ima onih koji očekuju čak i taj scenario
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Ljudi jel vi stvarno mislite da postiji 1% šanse da njemu ne kraju dozvole da igra
                                ja to uošte ne vidim kao opciju al čitajući ovdje vidim da ima onih koji očekuju čak i taj scenario
                                Ja isto kao i ti
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X