Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post

    Nije ti Australija Srbija,ziveli su 2 godine pod strahovitim merama da bi se na kraju svi vakcinisali i onda dodje Novak i kaze ee ja imam izuzece ahhahah iskreno svaka mu cast neko bi rekao da se sprda dobro

    Izolovan je od sveta ne prati medije i to je u ovoj situaciji mana nije ocekivao ovo a svi su znali kakve su mere u Melburnu 2 godine
    испоштовао је правила са захтевом за изузеће, добио дозволу, допутовао - а онда су му рекли пуј пике не важи - није аустралија србија - тачно - више ми личи на једну другу установу која почиње истим словом ... (да помогнем: није аушвиц)...

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Čitam da se odluka donosi u ponedjeljak, jel realno to
      Šta će on sad do ponedeljka biti zatvoren u hotelu, Božić tako da proslavi jel
      On ima opciju da se pokupi i ode kuci prvim avionom, ne mora da ceka ponedeljak i saslusanje.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Lol... da ga puste?! Nema sanse, to bi bas bilo bozicno cudo. On je izabran kao pokusni kunic da se pokaze obicnom svetu da nema izuzetaka. Dosao im je kec na deset. Naivan do bola. U Nemackoj otpustaju zdravstvene radnike koji nece da se vakcinisu, u Italiji obavezna vakcina za starije od 50 godina... to je svet u kome trenutno zivimo. Prilagodi se ili si marginama drustva.
        Slušaj, jebeš ti takav svet, sve to se pretvara u fašizam, više ni pandemija nije izgovor za takvo mrcvarenje populacije, bukvalno nas teraju jedni na druge u sukob dok su sloboda i ljudska prava postala vic.
        Boli me dupe više i za tenis a kamoli za ovaj slem, ovo je sve veći horor, najgore je što gledamo i trpimo kao normalno svako novo gaženje osnovnih ljudskih prava, prihvatamo sve kao ovce.

        Sve sam rekla što sam imala, na Noletovom mestu ni u snu se ne bih tamo pojavila nevakcinisana, ali bože ima li te... Ovo je sve previše, apsolutno ima moju podršku da ih pošalje u tri lepe i okači reket o klin, neka ostane do ponedeljka i ebava i diže prašinu kako god stigne, ima moju punu podršku, sve su to neopevana govna u politici, ne obaziru se ni na ljude ni na nauku kad ih ne interesuje, samo kenjaju i kradu, napraviće antivaksera od mene na kraju, toliko su mi se zgadili i pun mi kufer lažnog morala
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post

          Ma super. Ali u tom slucaju ne treba ni da pokusava da igra u bilo kojoj zemlji gde je obavezna vakcinacija da bi se uopste uslo u istu. Imas uverenja - postujem, ali takodje i ti moras da postujes pravila. Ovako samo ispada maliciozan. A znamo svi da to nije. Nece da se vakcinise - neka snosi posledice. Svako ima odgovornost i svako treba da snosi posledic za sopstvene odluke. Niko ne sme da napadne Djokovica jer se nije vakcinisao. To je njegov izbor. Ali svako ima pravo da kritikuje njegovu odluku da pokusava da igra tenis tamo gde je vakcinacija obavezna dok u isto vreme ne zeli da se bocne.
          испоштовао је правила о изузећу и добио изузеће, ало!!! - логика ?!! (помоћ: 1 + 1 једнако 2)

          Comment


          • Originally posted by gandra View Post

            испоштовао је правила са захтевом за изузеће, добио дозволу, допутовао - а онда су му рекли пуј пике не важи - није аустралија србија - тачно - више ми личи на једну другу установу која почиње истим словом ... (да помогнем: није аушвиц)...
            Mozda jeste Ausvic ali takva su pravila i dolazi u drugu drzavu mora da ih postuje,ako je izuzece validno onda ni ja ne vidim problem ali ocigledno nije

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post

              Mozda jeste Ausvic ali takva su pravila i dolazi u drugu drzavu mora da ih postuje,ako je izuzece validno onda ni ja ne vidim problem ali ocigledno nije
              испоштовао је правила о изузећу и добио дозволу, да ли сте сви ви учили логику од аристотела или од аустралопитекуса...?

              није валидно једног дана сутрадан је валидно и обрнуто - боже, свашта ћу још овде да прочитам...
              Last edited by gandra; 06-01-22, 09:24.

              Comment


              • Jutros Novak ne samo da je glavna vijest, nego je uzeo 10 prvih minuta na TV programima. Sad su razgovarali sa top australskim novinarom i on kaze:

                *sa svojim tvitom je Novak izazvao nevidjenu buku, socijalni mreze su bile poludile u Australiji
                *to je razlog zasto su reagovali (to je ono Larisino k******)
                *on smatra da Novak ne bi mogao da igra da su pustili unutra jer bi bio takav odium publike na svaki njegov potez
                *rekao je da postoje najmanje dva slucaja gdje su ljudi usli u Australiju po istom osnovu po kojem je usao Novak
                *ako Novak bude deportovan i oni ce biti deportovani
                *Beretini i Medvedev su mu rekli da smatraju da se Novak trebao vakcinisati (isto je rekao Nadal)
                *Beretini je rekao da je ridikulozno sto ga nisu pustili kad je doletio, nisu mu trebali davati vizu
                *on smatra da je premijer vidio da je popularno sto su Novaka zaustavili, a kako su blizu izbori, iskoristio je da malo vrsi agitaciju

                Comment


                • Originally posted by gandra View Post

                  испоштовао је правила о изузећу и добио дозволу, да ли сте сви ви учили логику од аристотела или од аустралопитекуса...?
                  Da li ti mozda imas uvid u njegove dokumente i australijske zakone??

                  I da je validna nije smeo da sa osmehom govori kako je ima iznervirao je narod

                  Comment


                  • A i sam je kriv što će se sada vratiti ko popišan i dozvoliti mnogima da likuju.

                    Imaš svoj stav, u redu, zadrži ga i nema tenisa.

                    Idi u penziju kao najbolji svih vremena u ovom sportu i uživaj.

                    Comment


                    • Kvotujem upis, pišem i neće da učita.. Bem to forum..

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Kvotujem upis, pišem i neće da učita.. Bem to forum..
                        Da nije do tebe, prethodnih dana forum radi savršeno.

                        Brz ko munja.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post

                          Da nije do tebe, prethodnih dana forum radi savršeno.

                          Brz ko munja.
                          Sto je bio problem?

                          Comment


                          • Originally posted by gandra View Post

                            испоштовао је правила о изузећу и добио дозволу, да ли сте сви ви учили логику од аристотела или од аустралопитекуса...?

                            није валидно једног дана сутрадан је валидно и обрнуто - боже, свашта ћу још овде да прочитам...
                            Ne znam sta da ti kazem Gandra brate .... Ta logika mi nesto nije u redu koliko svi mogu da primete. Ocigledno da ni ovi u Australiji ne mogu da se opasulje sta hoce a sta nece, tacnije sta dozvoljavaju a sta ne. E onda tu dolazimo do onog mog prethodnog "kada god im se ukaze prilika da ga prcaju - prcace ga". Samo sto on mucenik (a izgleda i ti sa njim) to ne moze da shvati. Tu se svaka prica o logici zavrsava.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post

                              Slušaj, jebeš ti takav svet, sve to se pretvara u fašizam, više ni pandemija nije izgovor za takvo mrcvarenje populacije, bukvalno nas teraju jedni na druge u sukob dok su sloboda i ljudska prava postala vic.
                              Boli me dupe više i za tenis a kamoli za ovaj slem, ovo je sve veći horor, najgore je što gledamo i trpimo kao normalno svako novo gaženje osnovnih ljudskih prava, prihvatamo sve kao ovce.

                              Pazi, mozes da jebes takav svet do mile volje i da ga psujes ali kakva korist od toga sem da ispraznis bes.
                              Ovakvim stvarima se pristupa racionalno. Ili se povinuj ili se povuci. Svaka borba je iluzorna i donkihotovska.
                              Cekam reakciju Kona i Darije povodom ovog slucaja.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post

                                Sto je bio problem?
                                Problem je bio admin.

                                Skoro se pojavio i rešio problem oko brzine, šta je bio problem pa je forum bio onako spor, stvarno ne znam.

                                Comment

                                Working...
                                X