Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma naravno da ovo nije ništa uznemiravajuće, mnogo je gore što je on na nekim plažama i odmara -.- i što njegov PR tim, koga očigledno da def nema (to smo na kraju odavno konstatovali), opet ne radi svoj posao ili Novak sam nema pojma da ga radi, čak ni posle svega što jeste-nije izrekao za svo ovo vreme bavljenja profesionalnim sportom, jer zašto je i kako dozvolio da Agasi prvi izađe sa ovakvom izjavom i to preko svojih prijatelja sa ESPNa...? Baš neozbiljno, jedino ako se polako ili sigurno približava kraj bavljenja tenisom, pa mu je tako sve ravno i svejedno. Drugi odgovor nemam.
    Agasi niti je bio u pravom smislu trener, niti to želi, a telefonski savetodavac mu je sigurno namanje sada potreban, tako da ovo nije iznenađenje, ali Novakovi potezi, jesu... opet.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • To je to. Eto, još malo pa ceo dan prošao od Agasijeve izjave a od Noleta ni traga ni glasa, ok, odmara na nakoj plaži, nisam videla slike, a pravo da ti kažem, baš me nešto ni ne interesuju mnogo
      Sve nešto u fazonu “al me zabole” pa ono, što bi se mi nešto cimali
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ne znam šta da kažem, stvarno, ali valjda ne možeš protiv sebe.. i to je to.

        No, dok nada još uvek postoji, neka barem, da se hvatamo za slamke... ovaj slamcice..

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mislim da ce se na narednim turnirima videti da li napreduje, zeli ili ne, posto javno gleda da nista ne kaze, teren ce ocigledno pokazati gde stoji, ja samo mogu da vam pozelim sve naj, jer definitivno je tesko vreme za Novakove fanove.

          Comment


          • Na sve ovo oko Novaka sam poprilično ravnodušan. Nervira me samo kad izađe na teren i ponaša se onako kako se ponašao. Podsjeća me to na jednu pričicu - čovjek se non-stop šišao se na ćelavo, palo mu na pamet u jednom momentu da pusti kosu. Na njegovo iznenađenje shvatio je da je oćelavio.

            Comment


            • Ma lako mi za vas, problem je sto ima i nas kojima je stalo.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Najgore što se srpsko življe deli na Novakove i protivničke fanove.
                Made in Serbia

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • 5. Maja ce biti godinu dana kako je raspusti trenerski tim Vajda, Gebhard, Amanović
                  Njegova je bila odluka, znao je šta radi i kakvi su mu planovi, toliko je mogao da isplanira do AO, ali ovo posle mislim da nema kontrolu

                  Ali kako i ko će da isplanira njegov povratak? Štepanek? Hmmmm...
                  Na Agasija se nije ni moglo računati da će da čuči u boxu i da se roštilja.

                  Ajde Nole koji je tvoj sledeći potez


                  Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by 7eleven View Post

                    Ajde Nole koji je tvoj sledeći potez


                    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
                    Penzija.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Po svemu sudeći od ozbiljnog tenisa nema ništa.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Comment


                        • City na Gudisonu bez Aguera.
                          Napadački tandem Građanima činiće "laka konjica" Žesus i Sterling.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            City na Gudisonu bez Aguera.
                            Napadački tandem Građanima činiće "laka konjica" Žesus i Sterling.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                            Je l' Nole u sastavu? [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Je l' Nole u sastavu? [emoji41]
                              Ahahahahahaha.
                              Sorry u brzini pomešao temu
                              [emoji23]

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Hmmmm... Novak i Agasi prekinuli saradnju.

                                Ako Olja, ne treba ovo da nas "gadja" ni malo. Agasi nije trener, nije bio trener vec bivsi igrac koji je par puta sedeo kod Novaka u boksu.

                                Novak bio sa drugarima iz Srbije malo na skijanju.
                                Ja ocekujem jednog naseg momka u timu ako se to dogodi taj ce da ga spremi kao pustinjsku lisicu.
                                Originally posted by miloolja View Post
                                Ma lako mi za vas, problem je sto ima i nas kojima je stalo.

                                tt
                                Me toooo.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X