Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće ogroman pritisak na vlasti narednih sati. Može svašta da se desi. Sve je prenategnuto, sklono pucanju!

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      Na globanom nivo je dosao u zizu price o vakcinaciji. To nije pametno. To je glupost,
      Slazem se ali jednostavno covek ne podnosi vakcinu i izgleda da hoce da se inati vakcini i da to svi znaju,njegov izbor sad trpi posledice

      Ali kako god okrenes bi dosao u tu pricu ako nije vakcinisan kad tad

      Comment


      • Nije glupost to što čovjek ne želi da se vakciniše, svako ima slobodu da radi i živi kako želi on je izabrao da gura svoje pod svaku cijenu.
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Nadam se samo da Novak neće da da neku izjavu preko socijalnih mreža kako je on dao sve od sebe da bude tamo ali nije uspeo. Da izigrava neku političku korektnost.
          Ne bih da te razočaram, ali koliko ga poznajemo, jedino tako neku izjavu možemo očekivati od njega.
          Ma znaš i sam
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Novak je glavna vijest u Engleskoj. Pojedini traze da se zabrani nevakcionisanim fudbalerima da igraju. Djokovic je povod.

            Pricaju da sada treba vidjeti da li je neki australski ministar pomogao Djokovicu da dodje do vize. (U Engleskoj)

            Comment


            • Ujutru očekujte zanimljive vesti..
              Laku noć

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Izjave o vakcini, Adria tour, PTPA, diskvalifikacija, obracun sa javnoscu prosle godine na AO zbog mjera i sad ovo. Pa ne znam sta da kazem, previse ga gotivim da bih ga kritikovao ali da mu ide od ruke da zasere ide, nema sta. Ziv ti meni bio Novace, nadam se da ces igrat jos slemova
                Stalno u centru paznje. Godi mu!

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Na globanom nivo je dosao u zizu price o vakcinaciji. To nije pametno. To je glupost,
                  Šta da se radi. To je trenutno sporedni efekat. Svako pravilo mora imati izuzetak i uvek ga i ima. Vlada je postavila komisije koje su odobrile Novaku izuzeće i onda ga je ista ta Vlada ponizila.

                  Meni je zaista teško da poverujem da je naivan da je to sve regularno i da ništa neće biti ako javno napiše da je dobio izuzeće. Isto tako teško mi je da poverujem da je ujedno toliko i glup. I treće, čovek koji izjavi da je vakcinacija njegova privatnost koju ne želi da deli, uzme i objavi da je dobio izuzeće i time javno podeli sa svima svoj status...

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post

                    Stalno u centru paznje. Godi mu!
                    Dospio je u headline CNN i BBC, to ne bi uspio da osvoji 29 slemova. I to je nesto

                    Comment


                    • Ukoliko Novaka odbiju za žalbu a odbiće ga sigurno to šalje poruku celom svetu za sve sportove. Prilično sam siguran da ga niko nigde neće pustiti da igra. Kako li će izgledati taj razgovor između njih u timu? Ko će smeti da ga pita, Nole, da li je ovo kraj karijere? Da li će progutati principe i vakcinisati se da bi mogao da igra. Mislim da je odavno trebao da primi tu vakcinu jebenu. Ali neka je primi i sada. Mada i kraj karijere me ne bi iznenadio.

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Biće ogroman pritisak na vlasti narednih sati. Može svašta da se desi. Sve je prenategnuto, sklono pucanju!

                        Ma da, pašće vlada

                        Boli ih tuki, Djokovića sutra trpaju u avion kao otpad, a život teče dalje bez njega.

                        Naučna fantastika
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post

                          Dospio je u headline CNN i BBC, to ne bi uspio da osvoji 29 slemova. I to je nesto
                          Svaka mu čast! Da vidimo kako se snalazi u ulozi klovna
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Svega ovoga ne bi billo da se vakciniisao.
                            Kakav lik ne verujem
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Svega ovoga ne bi billo da se vakciniisao.
                              Kakav lik ne verujem
                              Mnogo lud lik... Preterano lud.

                              Comment


                              • Ni meni to nije jasno ako su vec pravila da mora da bi igrao a vecina se vec tenisera vakcinisala zasto on tupi kontru i zavrsi ovde...stvarno je jedinstven

                                Comment

                                Working...
                                X