Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, zaista izgleda da rade sve da ga puste u zemlju, samim tim i na AO, jer da nije tako odavno bi ga vratili, tako da to sto je u pritvoru je dobar znak, to govori da pokusavaju da sve nacine da srede vizu i dozvole mu da ipak igra na prvom Slemu sezone.

    Sto se omikrona tice za sad su bas ohrabrujuci znaci, delta je nosila mnogo vecu smrtnost i mnogo tezu klinicku sliku generalno, po ovome sto trenutno mozemo da vidimo omikron dodje kao nesto izmedju gripa i prehlade, izuzetno laka klinicka slika i jedan do tri smrtna slucaja na dvije do tri hiljade zarazenih. Kad Juzna Afrika nema problema, a imala je toliko slucajeva dolazimo do toga da zdravstveni sistem em nije opterecen, em 99,99% prezivi omikron, a kakve su posledice na duze staze i koliko ce stititi od eventualnog povratka delte i eventualnog pojavljivanja nekih drugih sojeva ostaje da vidimo. Ipak ovo moze biti ta mutacija koja se cekala i da se zivot vrati u normalu.
    sigpic

    Comment


    • U takmičarskom smislu i sportskom, Novak je napravio veliku grešku što se nije vakcinisao. Shvatam da želi da proba svojim putem da igra turnir ali siguran sam da je i spreman da završi karijeru ukoliko ne može da se igra bez vakcine. Postavlja se samo pitanje da li on ima kapacitete da osvoji turnir prolazeći kroz ove agonije. Moje mišljenje je da nema.

      Comment


      • Evo ga i Ivanisevic

        sigpic

        Comment


        • Kad ga dobro izmaltretiraju onda će mu dozvoliti ulazak.

          Al utiče ovo sve na njega, biće ogroman pritisak, tako da do titule teško.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Da, zaista izgleda da rade sve da ga puste u zemlju, samim tim i na AO, jer da nije tako odavno bi ga vratili, tako da to sto je u pritvoru je dobar znak, to govori da pokusavaju da sve nacine da srede vizu i dozvole mu da ipak igra na prvom Slemu sezone.

            Sto se omikrona tice za sad su bas ohrabrujuci znaci, delta je nosila mnogo vecu smrtnost i mnogo tezu klinicku sliku generalno, po ovome sto trenutno mozemo da vidimo omikron dodje kao nesto izmedju gripa i prehlade, izuzetno laka klinicka slika i jedan do tri smrtna slucaja na dvije do tri hiljade zarazenih. Kad Juzna Afrika nema problema, a imala je toliko slucajeva dolazimo do toga da zdravstveni sistem em nije opterecen, em 99,99% prezivi omikron, a kakve su posledice na duze staze i koliko ce stititi od eventualnog povratka delte i eventualnog pojavljivanja nekih drugih sojeva ostaje da vidimo. Ipak ovo moze biti ta mutacija koja se cekala i da se zivot vrati u normalu.
            I sama izajava premijera je pomirljiva iako je zvucala ostro, Bice vracen ako nema prava da udje. I to sto je "uhapsen" je namjesteno da se smanji ogorcenje javnosti: "Drzali smo ga u zatvoru jedan dan." Ali name garncija da eksplozija nezadovoljstva nece biti prevelika.

            Karakteristike omikrona su vrlo ohrabrujuci, ali restrikcije mozes dici tek kad si siguran.

            Originally posted by Karamazov View Post
            Kad ga dobro izmaltretiraju onda će mu dozvoliti ulazak.

            Al utiče ovo sve na njega, biće ogroman pritisak, tako da do titule teško.
            Tako je. Mogu reci: "Evo nismo ga mazili, ali ima ciste papire, morama da ga pustimo." Ali javno mnjenje je neprdvidivo, kapriciozno i voli KRV! (metaforicki govoreci)

            Pa jasno da ce tesko do titule. To je samo po sebi kazna.
            Last edited by NI; 05-01-22, 18:37.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post

              I sama izajava premijera je pomirljiva iako je zvucala ostro, Bice vracen ako nema prava da udje. I to sto je "uhapsen" je namjesteno da se smanji ogorcenje javnosti: "Drzali smo ga u zatvoru jedan dan." Ali name garncija da eksplozija nezadovoljstva nece biti prevelika.

              Karakteristike omikrona su vrlo ohrabrujuci, ali restrikcije mozes dici tek kad si siguran.



              Tako je. Mogu reci: "Evo nismo ga mazili, ali ima ciste papire, morama da ga pustimo." Ali javno mnjenje je neprdvidivo, kapriciozno i voli KRV! (metaforicki govoreci)

              Pa jasno da ce tesko do titule. To je samo po sebi kazna.
              Ti to opet svoj nedostatak hrabrosti tražiš u nekim realnim procenama?

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                Ti to opet svoj nedostatak hrabrosti tražiš u nekim realnim procenama?
                Hrabrost nije svakome data. Sto da radim?


                -------------

                Sad je govorio Andrju Kasl bivsi teniser a danas novinar. On jako voli Novaka. Vrlo je korektno prenio situaciju. Svodi se na to da Novak ima ciste papire. Medjtim, kaze da svi njegovi prijetelji u Australiji, teniseri i drugi izto govore: "Ljudi nece prihvatiti Novakov ulazak u Australiju. Viktorija je provela vise vremana u karantinu nego ijedna oblast u svijetu." Prenijo je i izajavu Roda Lejvera: "Bice jako ruzno za Novaka ako izadje na teren."

                Comment


                • I meni je to proslo kroz glavu. Na treninzima ako bi mu zvizdali, ako bi stvarno na mecevima bila ruzna atmosfera onda stvarno bolje ne igrati u takvim uslovima. Moze se situacija smiriti do 17. januara ali ako stvarno istraju u protestu protiv njega, onda je definitivno bolje da ne igra

                  Comment


                  • Jel oni cekaju jutro u Australiji da se neka bitna glava probudi, jel cekaju avion da ga vrate od tamo?! Mislim stvarno, da je ponio sa sobom kofer papira do sad su mogli biti pregledani i donesena odluka. Vratite ga brate mili, pokazite muda i jake institucije, zastite svoj narod od neprijatelja. Olaksajte bivse i buduce lokdaune svom narodu. Sta cekate toliko

                    Comment


                    • To niko ne zna, mozda ceka jutarnju smenu

                      Ovo je najnovije sto se pojavilo

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Jel oni cekaju jutro u Australiji da se neka bitna glava probudi, jel cekaju avion da ga vrate od tamo?! Mislim stvarno, da je ponio sa sobom kofer papira do sad su mogli biti pregledani i donesena odluka. Vratite ga brate mili, pokazite muda i jake institucije, zastite svoj narod od neprijatelja. Olaksajte bivse i buduce lokdaune svom narodu. Sta cekate toliko
                        Mjere javno mnjenje, ali ne izgleda dobro. Kasl je otvoreno rekao da je to politicka a ne medicinska odluka!
                        Last edited by NI; 05-01-22, 19:16.

                        Comment


                        • NI
                          Razočarao si me tom vakserskom propagandom..
                          Sad bi te prebacio u Melburn na višegodišnje zaključavanje..

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post

                            Mjere javno mnjenej, ali ne izgleda dobro. Kasle je otvoreno rekao da je to politicka a ne medicinska odluka!
                            Svakako vecina ljudi spava tamo, tako da je lose vrijeme da se opipava puls naroda i mjeri javno mnijenje hahaha I ovi navodi da se ceslja dokumentacija za izuzece je obicna budalastina. Pa nisu sarlatani u dvjema komisijama bili koji su donijeli odluku da se dozvoli to izuzece. Neki policajac provjerava dokumentaciju koju su vec odobrili doktori. Ili je provjeravaju neki podobni doktori koji ce je osporit

                            Najbrutalnija politicka odluka ce ovo biti ako mu se ne dozvoli ulazak ali sad samo zelim da donesu bilo kakvu odluku jer je ovo mucno. Ogadice i njemu ovaj turnir, mozda se i sam povuce ako im je to mozda cilj
                            Last edited by DinoFC; 05-01-22, 19:17.

                            Comment


                            • Sad se javio Ozmo na engleskom. Odlicno je govorio. Rekao je otprilike:

                              "U redu je da neko ima pravila, ali ako je Novak zadvolji uslove i ako mu je odbrena viza, ovo je neprhvatljhivo. Ovo je ponizavanje koje ce tesko objasnjivo."
                              Last edited by NI; 05-01-22, 20:25.

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                NI
                                Razočarao si me tom vakserskom propagandom..
                                Sad bi te prebacio u Melburn na višegodišnje zaključavanje..
                                Pancev zao mi je.
                                Ja sam vakser, ali umjereni. Vakcinacija je manje zlo. Ako nece neko da se vakcinise i spreman je da trpi posljedice, ne treba ga prisiljavati.

                                Mislim da je nesporazum doveo do ove smijurije. Mene je najvise strah da ce Novak postati ikona antivaksera. Onda nema nazad.

                                Originally posted by DinoFC View Post

                                Svakako vecina ljudi spava tamo, tako da je lose vrijeme da se opipava puls naroda i mjeri javno mnijenje hahaha I ovi navodi da se ceslja dokumentacija za izuzece je obicna budalastina. Pa nisu sarlatani u dvjema komisijama bili koji su donijeli odluku da se dozvoli to izuzece. Neki policajac provjerava dokumentaciju koju su vec odobrili doktori. Ili je provjeravaju neki podobni doktori koji ce je osporit

                                Najbrutalnija politicka odluka ce ovo biti ako mu se ne dozvoli ulazak ali sad samo zelim da donesu bilo kakvu odluku jer je ovo mucno. Ogadice i njemu ovaj turnir, mozda se i sam povuce ako im je to mozda cilj
                                Vecina ljudi spava, ali se reakcije ljudi jos uvije odmjeravaju.
                                Last edited by NI; 05-01-22, 19:27.

                                Comment

                                Working...
                                X