Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispada da moze da igra AO sa tim izuzecem, ali ne moze da udje u Australiju
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Na kraju krajeva Nole moze falsifikovati da je uzo vakcinu, niko nece ni znati.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Pa i bez Djokovica je mnogo vise od 0.01 % onih koji su dobili to izuzece. Koliko sam cuo 26 njih je trazilo to izuzece i bar nekoliko je dobilo ( citaj 5). Uostalom kako su pustili te za izuzecem a Novaka ne mogu?

          Comment


          • Jel ste videli izjavu ujaka Nadala. Nisam znao da je covek rasista.
            Last edited by Sam Hornish Jr.; 05-01-22, 13:50.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • „Moram da priznam da sam, do ove objave, mislio da će Srbin odustati od učešća ili da će se vakcinisati“, ali je umesto toga „pravdenost“ australijanskih valsti dovela do toga da „Balkancu bude dozvoljen dolazak“.
              balkancu...
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nisam gledao taj film. O cemu je?
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Na kraju krajeva Nole moze falsifikovati da je uzo vakcinu, niko nece ni znati.
                    Možda.. U NFLu su sad skoro dobijali po tri utakmice kazne jer su lažirali kovid karton.

                    Comment


                    • Čisto sumnjam da je podneo zahtev za pogrešnu vizu.

                      Comment


                      • Kakav cirkus od države je ova Australija..

                        Comment


                        • Auuu, znaci Australijski politicari su odlucili da idu u borbu na zivot i smrt. Mamicu im...

                          Comment


                          • Jel moguce da ce ga vratiti?

                            Comment


                            • Za ostale ATP igrače je bolje da ga vrate... Ako ga puste, biće masakra na terenu. Nadal neka sprema odustanak sa turnira ako mu dođe u žrebu.

                              Comment


                              • Smiješno mi je ovo što pišu da je navodno član tima napravio grešku prilikom popunjavanja vize, pa kakva je to budalaština ne putuju oni prvi put
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X