Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupe bi prodao da se vakcinisao. To je ono sto bih ja uradio na njegovom mjestu, Nadal vec jeste, Fedja bi isto 100%... ma koliko da su protiv toga, pristali bi. Ali ne i on... Novak je gurao po svome, do samoga kraja, po cijenu da uopste ne ucestvuje na turniru. Sto puta su ga upozoravali iz Australije da je vakcina JEDINA opcija za njega da zaigra na njihovom kontinentu i da je medicinsko izuzece maltene naucna fantastika, misija nemoguce... Ali njega nije bilo briga. Isao je do kraja, protiv svih, kao i uvijek.. i dobio.

    Comment


    • Hahahahahaahaha, evo gajos jedan ili glup ili naivan...cuj isao protiv svih i dobio
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ajde sto su tvoji neistomisljenici glupi i naivni, na to smo navikli... kao i, samim tim, da si ti pametna, mudra itd....

        Ali kad za tako teske rijeci kao argument koristis... nista?? Apsolutno niti jedan dokaz za svoje teorije zavjere nemas, a danas ih ovuda sipas vise nego ijedan antivakser.. kako se zove to?

        Kakva je ono politika foruma kada se neki igrac drsko optuzuje za, recimo, doping? Naravno, bez dokaza, u tvom stilu.

        Comment


        • 1.
          Da i su australske mjere opravdane? To se nece zanti do kraja panedemije. Onda ce se moci naparviti ozbiljna PROCJENA! Misljenje Novaka ili Nestorovica ili bilo koga drugog osim hiljadu top ljudi kojie se bave epidemioloskim modelima je NEBITNO! Epidenija je primarno matemeticki, pa tek onda medicinski problem. Kako sad stavri stoje, izgleda da su Australci bili u pravu! Ako omikron istisne seve ostale sojeve, moze se desiti da visrus zapljusne Austrailiju tek kad je postao relativno bezopasan.

          2.
          Milioni ljudi koji su se podvrgavali tim mjerama se moraju osjetiti prevarenim. Prirodno je da ce dio svoje ljutnje usmjeriti ka Novaku! To nece biti samo u Australiji. Sirom svijeta ce biti vidjen, kao razmazena primadona. S pavom!

          3.
          Licno mislim da je Novaku zao sto se nije vakcionisao, tim vise sto ce na kraju morati da se vakcinise. Mislim da mu je sada progledano kroz prste jer da se dijelom radilo o nesporazumu.

          4.
          Bojana je u pravu. Ludost je ako javna licnost ide protiv svih. Neko ko zivi izvan zize javnosti to moze sebi da dozvoli, Novak ne.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post


            3.
            Licno mislim da je Novaku zao sto se nije vakcionisao, tim vise sto ce na kraju morati da se vakcinise. Mislim da mu je sada progledano kroz prste jer da se dijelom radilo o nesporazumu.


            Evo da se kladimo u sta hoces da se Nole nece nikad vakcinisati. I siguran sam ako je prosao AO da ce proci i ostale GS

            Kako ovde nekima nije jasno da je sport BIZNIS. Pa pogledajte kolko ima zarazenih i to i medju vakcinisanima. I sad oni nece pustiti jednog Novaka pa i da bude pozitivan na turniru precutace i igrace. Jer CASH IS KING
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Znaci izuzece. Sada ce (ako vec i nisu) svi dezurni dusebriznici ovoga sveta da opletu po njemu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Evo da se kladimo u sta hoces da se Nole nece nikad vakcinisati. I siguran sam ako je prosao AO da ce proci i ostale GS

                Kako ovde nekima nije jasno da je sport BIZNIS. Pa pogledajte kolko ima zarazenih i to i medju vakcinisanima. I sad oni nece pustiti jednog Novaka pa i da bude pozitivan na turniru precutace i igrace. Jer CASH IS KING
                Vrijeme ce pokazati da li ce Novak da se vakcinise. Ako si pacljivo procitao sto su napisali o izuzecu, zapazio si da pise da Novak nije JOS vakcinisan.

                Da, CASH IS KING, ali u na teniskom terenu se okrece "mali" novac, reda milijardu dolara. U teniskom biznisu opreme, loptica, sportskih terena se okrece barem desecima puta veci novac! A covid koji ima uticaj na cijelu ekonomiju ima uticaj i na okretanje para koje su desecima hiljada puta vece od onih koje se okrecu u tenisu.

                Dajem 90% sansi, Novak ce biti suocen sa izborom - kraj karijere ili vakcina. Upravo zato sto je CASH KING.
                Last edited by NI; 05-01-22, 09:09.

                Comment


                • Koliko Vas je ubila ova korona u mozak bokte.. Mislim na Vas zagovornike vakcinacije..
                  Neće se Novak vakcinisati.. Najbitnije mu je zdravlje.. Završiće karijeru i to je to.. Ostvario je najviše u istoroji ovog sporta.. Komotno može da radi šta hoće.. Puna podrška ljudini što je ostao normalan poslednje dve godine i što nije poklekao kao mnogi..

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • ovo kao spanska sapunica, ako su ga vec pustili, sta sad pametuju, pokusavaju da se operu pred svojim narodom

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Novak je napravio veliku gresku sto je javno rekao da je dobio medicinsko izuzece. Medjutim ako ga je vec dobio, ne bi trebalo da sada oni to promene. Uostalom turnir se zove "Australian Open", i ako se neko ne pusti zbog politickih razloga, to je po meni dovoljan razlog da turnir izgubi status Grand Slama.
                        Ako ga sada ne puste, to ce biti skandalozno.

                        Comment


                        • Daj bre, ovo je vec presmesno

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Daj bre, ovo je vec presmesno
                            Kao sto sam rekao, ovo je vredno gubitka statusa grend slema. Naravno, ako je tacno. ITF bi morao da reaguje na ovo. Nazalost to nece da se desi, ali bih voleo da vidim reakciju Australijske vlade i naroda tamo na gubitku slema posle vise od 100 godina. Ako su reagovali za slucaj Peng u Kini, trebalo bi da reaguju i za ovo.
                            Last edited by 147; 05-01-22, 13:14.

                            Comment


                            • Narod Viktorije je taj koji se buni, samim tim vlasti Viktorije su u nebranom grozdju, lakse im je da ga odbiju nego da imaju bunu po ulicama.

                              Jbg ljudi tamo su kivni, ovo nema veze sa tenisom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bi razumeo da oni u Australiji nemaju ni jedan slucaj zaraze. Ali tamo je sada po 50,000 dnevno novih. Tako da mi nije jasno oko cega se zapravo bune?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X