Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Hoces da budem iskrena, pare su ovde radile i nista drugo i svako ko tvrdi da je u pitanju neko medicinsko izuzece, laze samog sebe.
    I kao sto sam napisala na samom pocetku, neki su jednostavno jednakiji od drugih...

    A trenutno ta nezavisna komisija ovako izgleda


    Slažem se da je i to jedna od teorija ali opet nema veze sa Đokovićem. Nije on dao pare. Nego se oni dogovorili između sebe. Nije on čovek kriv. On je podneo dokumentaciju i to je to. I još 26 igrača očigledno. On je očigledno samo potpuno lud što je napisao da je dobio izuzeće. A još je naivniji što je javno rekao u datom trenutku da nije za to da primi vakcinu jer ne bi voleo da ga neko prisiljava na to. Ali jbg, takav je. Autentičan je.

    Onome ko svaljuje njemu neku krivicu ovde predlažem da poseti lekara, odeljenje za mentalne bolesti.

    Comment


    • Lepo pise da ako imas pozitivan test u poslednja 3 meseca mozes imati izuzece i to se znalo jos u novembru,dakle mogao je da se zarazi u Srbiji(nadje dobrovoljca plati mu) i dobije pozitivan test ne odradi karantin jer ovde svako sve moze i usput i trenira,to je apsolutno legalan nacin da dobije izuzece jer tako pise u dokumentu,ali to niko ova 3 meseca nije spominjao ne znam zasto Novak je to verovatno lepo procitao kad je izaslo i naso rupu jer ocigledno nece da se vakcinise

      Dakle sve je po propisima pod uslovom da je tako bilo,antitela se ne priznavaju po dokumentu,ako su mu priznali to je vec malo van propisa i gledanje kroz prste i tu je vec Bojana u pravu

      Isto tako ko se zarazio u poslednja 3 meseca legalno je mogao dobiti,i ja i svako ovde na forumu tako pise jednostavno

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        Slažem se da je i to jedna od teorija ali opet nema veze sa Đokovićem. Nije on dao pare. Nego se oni dogovorili između sebe. Nije on čovek kriv. On je podneo dokumentaciju i to je to. I još 26 igrača očigledno. On je očigledno samo potpuno lud što je napisao da je dobio izuzeće. A još je naivniji što je javno rekao u datom trenutku da nije za to da primi vakcinu jer ne bi voleo da ga neko prisiljava na to. Ali jbg, takav je. Autentičan je.

        Onome ko svaljuje njemu neku krivicu ovde predlažem da poseti lekara, odeljenje za mentalne bolesti.
        Hahahah, nego ko je dao pare, da nisam mozda ja

        A sto se tice poslednje recenice, poslusaj sam svoj savet.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Još sa Omikron sojem, bombona, lakše se prenosi, inkubacija 5 dana. Rešeno sve.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post

            Hahahah, nego ko je dao pare, da nisam mozda ja

            A sto se tice poslednje recenice, poslusaj sam svoj savet.
            Ja ne svaljujem krivicu na njega tako da ne moram do lekara.

            Verujem da on nije dao pare. Zarada turnira bi bila manja mnogo da on ne igra. Dakle turnir dogovori sa komisijom i tamo dele lovu. Da sam ja Đoković sigurno ne bih rizikovao da dajem pare da učestvujem na turniru. Bolelo bi me uvo. On ima samo sportski interes. A finansijski imaju mnogo veći "igrači".

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

              Ja ne svaljujem krivicu na njega tako da ne moram do lekara.

              Verujem da on nije dao pare. Zarada turnira bi bila manja mnogo da on ne igra. Dakle turnir dogovori sa komisijom i tamo dele lovu. Da sam ja Đoković sigurno ne bih rizikovao da dajem pare da učestvujem na turniru. Bolelo bi me uvo. On ima samo sportski interes. A finansijski imaju mnogo veći "igrači".
              Ili si naivan ili si glup, pa ti izaberi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post

                Ili si naivan ili si glup, pa ti izaberi
                Samo se ti lutko zavali od 17og, spremi kokice i gledaj teniskog Kasijusa Kleja kako bira u kojoj rundi će da nokautira protivnika.

                ​​

                Comment


                • Kako je Bojana zapjenila, sto je ovooo...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                    Samo se ti lutko zavali od 17og, spremi kokice i gledaj teniskog Kasijusa Kleja kako bira u kojoj rundi će da nokautira protivnika.

                    ​​
                    Moze da ih osvoji jos 20, sad je pokazao da je najobicnija varalica, dupe bi prodao.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Samo me interesuje Novakova strategija u otkrivanju izuzeća. Svakako je lud. Ali ima smisla, sad će malo da se baci pažnja na gluposti. Mladi nisu tako iskusni da se fokusiraju na tenis pa će na konf da odgovaraju na ova pitanja umesto da smisle kako će da ga pobede na terenu.

                      Edit: Nemoj da nam vređaš asa. Nemaš dokaze i ljubomorna si. Idi skuvaj Barile malo i stavi neki sos, parmezan malo i opusti se.
                      Last edited by Ljubitelj tenisa; 04-01-22, 22:34.

                      Comment


                      • Comment


                        • Hahahahaha ovo je najveci kralj

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post

                            Moze da ih osvoji jos 20, sad je pokazao da je najobicnija varalica, dupe bi prodao.
                            hahahahahahahahhaha, boli znam da boli. jesil i ti bila 2 godine u teskom lokdaunu pa ti tesko za gledat kako se nevakcinisani teniser sece slobodno ahaha. Pa ti si ista kao stanovinici Viktorije, vas muci isti problem a znamo stae to ahahahhahah




                            Cuj varalica stoe legalno i legitimno sve odradio. Pa ti si prsla skroz
                            Last edited by DinoFC; 04-01-22, 22:43.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Kako je Bojana zapjenila, sto je ovooo...
                              Do kraja uz jednu stranu i uvek protiv Novaka pa i da nije kriv ništa KRIV je. 😁

                              Comment


                              • Da se ispravim, dupeje prodao i priznajem da je najveci, sa ozbiljnim srcanim oboljenjem je on osvojio 20 slemova i do sad nikome nije rekao
                                covek koji pravi dramu kad sjebe zanokticu je krio takvu ozbiljnu bolest
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X