Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatan je!

    Comment


    • Svaka cast Novace, legendo. Jedino ne znam sta mu je ciniti za OI, USO je mnogo mnogo bitniji, a odmor mu je vise nego potreban. Mislim da je bolje da preskoci, ali poznavajuci njega, tesko. Lejveru se drma tron posle vise od 50 godina!

      Comment


      • Rutinski Nekako me dojmilo ovo njegovo poigravanje sa englezimane propušta priliku da im zavuče na finjaka.

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Svaka cast Novace, legendo. Jedino ne znam sta mu je ciniti za OI, USO je mnogo mnogo bitniji, a odmor mu je vise nego potreban. Mislim da je bolje da preskoci, ali poznavajuci njega, tesko. Lejveru se drma tron posle vise od 50 godina!
          Citavi turnir su mu najveci protivnici bili nervoza zbog mogucnost zlatong slema i umor. Nije imao vec dav mjeseca pravog odmora. Ako ide na Olimpijadu, nece biti u prilici da se odmori do iza USO. S druge strane u fantsaticnoj je formi.Teska odluka, da li ici ili ne.

          Comment


          • Meni je utisak dana trenutak kada je oladio ambasadorku Srbije u UK, nadam se niste propustili, ako jeste vratite snimak da pogledate.😄

            Čestitke Nole, legendoooooooo!!!!!!!!!!

            Comment


            • Čestitke od srca. By the way Novak i zvanično prvi na GOAT listi:

              https://www.ultimatetennisstatistics.com/goatList

              Comment


              • Originally posted by goga View Post
                Lep gest ili peglanje situacije zbog one reklame...kako god verovaću u ovo prvo...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Pikaso View Post
                  Meni je utisak dana trenutak kada je oladio ambasadorku Srbije u UK, nadam se niste propustili, ako jeste vratite snimak da pogledate.😄

                  Čestitke Nole, legendoooooooo!!!!!!!!!!
                  Video sam, mukica je htela da zaplace. Malo je falilo da joj ne pruzi ruku.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post

                    Citavi turnir su mu najveci protivnici bili nervoza zbog mogucnost zlatong slema i umor. Nije imao vec dav mjeseca pravog odmora. Ako ide na Olimpijadu, nece biti u prilici da se odmori do iza USO. S druge strane u fantsaticnoj je formi.Teska odluka, da li ici ili ne.
                    Za mene bi odluka trebala da bude jasna. Evo i sam je rekao da je 50:50, tako da mi deluje da je ipak blizi da ne igra. I sam dobro znas koliko je sledeci USO bitan. Bitniji nego pet zlata na OI u tenisu.

                    I da dodam razlika izmedju zlatnog slema i slema nije toliko velika. Taj termin su uveli zbog Stefi Graf. Sa druge strane razlika izmedju sva 4 slema i 3 slema i OI i ogromna, bas ogromna. Nazalost ili si osvojio sva cetiri u sezoni ili nisi sto se toga tice. Ili jesi ili nisi sto bi rekli.
                    Last edited by 147; 11-07-21, 19:13.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post

                      Za mene bi odluka trebala da bude jasna. Evo i sam je rekao da je 50:50, tako da mi deluje da je ipak blizi da ne igra. I sam dobro znas koliko je sledeci USO bitan. Bitniji nego pet zlata na OI u tenisu.

                      I da dodam razlika izmedju zlatnog slema i slema nije toliko velika. Taj termin su uveli zbog Stefi Graf. Sa druge strane razlika izmedju sva 4 slema i 3 slema i OI i ogromna, bas ogromna. Nazalost ili si osvojio sva cetiri u sezoni ili nisi sto se toga tice. Ili jesi ili nisi sto bi rekli.
                      Slazem se, treba da preskoci OI, uzme propisan odmor, pojavi se u Sinsinatiju a potom USO. Za mene tu nema dileme.

                      Novak je oborio jos jedan rekord. Najmladji je igraz koji je osvojio 20-ti slem, 80 dana mladji nego je bio Rafa. Na svim ranijim slemovima je zaostajao. Najvise na drugom. Bio je stariji 5 godina i 1 mjesec nego je bio Rozuol kad je osvoji drugi slem.
                      Last edited by NI; 11-07-21, 20:55.

                      Comment


                      • Svaka čast Novaku!

                        Dileme više nema, najbolji je svih vremena!

                        Comment


                        • Najoriginalnija čestitka...

                          Jankela



                          https://www.instagram.com/p/CRMaxmBj0TN/

                          Moram kao link izgleda da na bb kod neće
                          Last edited by Marija81; 11-07-21, 19:29.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • 3 Меча су одредила судбину ко је ГОАТ.Против Рафе СФ Вимбледона 2018, РГ СФ 2021 и против Рогера Ф 2019.

                            Comment


                            • You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

                              Comment


                              • Bravoooooooooooooooo Noleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeputa dva.

                                Nestvarno, ne mogu jos da dodjem sebi sta je ovaj nas Nole uradio.

                                Vredi svako nerviranje, ma navikli smo na sve ovo.

                                Koliko puta vidjeno, al' broje se pobede, a sada GS-vi.

                                Cestitam svim Noletovim navijacima, zasluzili smo da ovo zalijemo i proslavimo.SAMPION, idemo dalje.

                                Ja bih volela da preskoci OI, vazniji je USO, no on ce doneti odluku.

                                Zivi bili i jos se mnogo puta radovali, uzdravlej i pozdrav svima
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X