Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Ako te smara, preskači turnir i više treniraj.
    Pa njemu turniri sluze kao trening, zasto da ih preskace?

    Comment


    • Ja apsolutno nikakav problem sa kondicijom nisam primijetio tokom cijelog mecha sa Medom. S druge strane, onaj njegov nagli pad u trecem setu.. brate, ono mi je bilo bas ocigledno da je rijesio da upali auto-pilota, pa sta bude. Kod svakog kvalitetnog tenisera se vidi da se za svaki udarac namjera i pravac loptice kriju do samog trenutka kad je udari. Nema telegrafisanja tijelom, protivnik ne smije da ima ni nagovjestaj dje ce loptica da ode, ali on tad kao da se trudio da mu sve javi i nacrta. Nestrpljivo je udarao svaku, cijelim tijelom se unosio u udarce, kao amater, da sam ja odjednom za svaki njegov udarac znao dje ce da zavrsi. To nikako nije slucajno. A nije da je razlog sto se slabo kretao, pa da je kasnio na udarce, vec se vidjelo da je odjednom rijesio da igra trening mech, umjesto cetvrtfinalni.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Pa njemu turniri sluze kao trening, zasto da ih preskace?
        Ah ok.
        Ja mislila da se na turnir stiže donekle spreman. Ajde prvi posle duge pauze, ok, ali ovo je treći u kojem on zijani (navodno tankuje)
        Po meni, postoji problem o kojem naravno neće javno u ovom trenutku
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Hvala Olja ali meni ne učitava video. Biće da je do mog neta što koči zbog oluje
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Kako mi je smešan čačanin kada počne da brani nešto što uopšte nije napad nego obična kritika..
            Ja ne branim već pišem moje mišljenje na napade, na kritike ne.
            Moje mišljenje ima dokaze koji su jako blizu iz nas samo ih treba dohvatiti.

            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Ah ok.
              Ja mislila da se na turnir stiže donekle spreman. Ajde prvi posle duge pauze, ok, ali ovo je treći u kojem on zijani (navodno tankuje)
              Po meni, postoji problem o kojem naravno neće javno u ovom trenutku
              Pa on je i dosao na trurnir donekle spreman. Forma se gradi postepeno i pik treba da bude na RG nikako ranije. Treba takodje i cuvati telo ako misli da igra jos na turu.

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Po meni, postoji problem o kojem naravno neće javno u ovom trenutku
                Ti juce nisi registrovala periode igre kada je Nole jasno demonstrirao kako i koliko moze?

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Ti juce nisi registrovala periode igre kada je Nole jasno demonstrirao kako i koliko moze?
                  Naravno, ali me mnogo više brinu oni drugi u kojima je demonstrirao kako i koliko ne može (i koštali ga meča)
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Pa on je i dosao na trurnir donekle spreman. Forma se gradi postepeno i pik treba da bude na RG nikako ranije. Treba takodje i cuvati telo ako misli da igra jos na turu.
                    Pa svi oni moraju da čuvaju telo, u čemu je Nole toliko poseban da mora da ga čuva više od ostalih? Ako je stvarno tako, onda ipak postoji neki problem.
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Pa svi oni moraju da čuvaju telo, u čemu je Nole toliko poseban da mora da ga čuva više od ostalih? Ako je stvarno tako, onda ipak postoji neki problem.
                      Pa nisu svi kao Nole narocito kada se juri 4 GS u nizu.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Nema duzeg snimka


                        Odgledala.

                        Vetar, pa visok odskok loptice, “nada se... khmmm ček! Siguran je!! da će dostići vrhunac na RG” i bla bla bla



                        Meni deluje prilično razočarano, što nije loše za početak, a ostalo ćemo da vidimo.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Pa nisu svi kao Nole narocito kada se juri 4 GS u nizu.
                          Samo se bojim da u toj jurnjavi ne ostane praznih ruku. Već je ovoga bilo tamo 2012 (izvinjavam se ali nisam sigurna za godinu) izjave su bile sve u fazonu “nebitne su hiljadarke i ti sitni turniri, samo za zagrevanje” pa je ostao praznih ruku tamo do Toronta ako me pamćenje je vara i ukapirao kako su dobri plasmani a i po koja ATP titula, izuzetno bitni u celoj toj priči oko jurnjave isključivo za slemovima.

                          Ali ok, tim i on znaju, nemam ja više šta da dodam na tu temu, samo jedno, daj bože da bude tako!
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Mene samo zanima njegov rezultat na RG. Da li je on stvarno uveren da i na šljaci može da odigra 3 meča kako treba i da uzme Slem?

                            p. s.

                            Veliki igrac Danil Medvedev. Pretezak protivnik za kojeg treba 2 dana odmora...
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 20-04-19, 14:18.

                            Comment


                            • Ljudi, opustite se. Novak ce ih sve pogaziti na RG. Mene je, iskreno, najvise strah Federera tamo. Slobodno mi se smijte sad, ali sam uvjeren da stari sprema gadno iznenadjenje tamo..

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ljudi, opustite se. Novak ce ih sve pogaziti na RG. Mene je, iskreno, najvise strah Federera tamo. Slobodno mi se smijte sad, ali sam uvjeren da stari sprema gadno iznenadjenje tamo..
                                Nemoj da prognoziras
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X