Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kad je sta cestitao, mozda je zbrkao kad je koja godina ili je pogresno preneseno. Koliko vidim gore nije on cestitao nikakvu Srpsku novu godinu, vec je cestitao Srbima novu godinu.

    Ne moras da imas klasicno obrazovanje da bi se oglasavao po pitanju raznih stvari koje su predmet tvog interesovanja. Problem je sto ljudi smatraju da moras da budes doktor nauka ili u najmanju ruku diplomiran da objavis tako nesto. Stvar je u tome sto ne treba u svakoj izjavi traziti dlaku u jajetu, i analizirati je do besvesti.

    To sto se on bavi stvarima van tenisa, po meni ne na povrsan nacin kako si predstavila, vec jako studiozno iako nema klasicno obrazovanje, je vrlo retko kada je profesionalni sportista u pitanju na ovom a i na mnogo nizim nivoima. Ne mislim da je neophodno iskljucivo klasicno obrazovanje da bi imao potporu da nesto kazes. Sto se tice istorije valjda smo do sada naucili da je pisu pobednici, sto ne znaci da treba da zmurimo kada naletimo na dokaze koji su u potpunoj kontradikciji sa njom.

    Comment


    • Verovatno cestitao Srbima kinesku Ng, nema sta drugo, pogotovu sto je rec o tzv. Srpskom kalendaru.

      Elem ovo je cestitao 15.januara

      Spoiler


      I po sopstvenim recima priznao pre nekoliko meseci tokom karantina da ga veoma interesuje upravo tematika slovenske mitologije i porekla samih Slovena, kao i da izucava alternativnu istoriju Srba, po kojoj su oni “nebeski narod”.

      Sve do ovog prokletog kovida, imao je 1000% moju podrsku, u svim zastranjivanjima i sa Pepe Imazom i sa cudnim nekim potezima i sto je toliko odugovlacio sa operacijom, jer ne veruje u operacije, pogotovu sto znam da i njegova fondacija odavno daje lovu za razna naucna istrazivanja, na Oxfordu recimo, itd, itd...
      Ali ova pauza mu bas nista dobro nije donela u smislu javnog eksponiranja. Na kraju on ne vodi nikakve debate, nego prosipa stvari koje ne treba nikog apsolutno da zanimaju, s obzirom da niti je on bogom dan za ta pitanja, niti njegov veliki korpus navijaca to interesuje. Poneke mozda.

      I ono kljucno, covek naravno da ne treba nikako da bude neki doktor nauka da bi pricao o nekim stvarima, vec treba da ZNA i DA SE RAZUME u ono o cemu prica, a ne da prenosi neke kvazi teorije ili saznanja, kao sto je recimo lecenje vodom.

      To sto njega sve to zanima super je, i treba tako, apsolutno sam za, ali da se blamira u poslednje vreme, o da veoma, jer on nije bilo koji anonimus, zato steta sto nije malo odmereniji. To je pocelo ekstremno da me nervira. Mslim znam vrlo dobro Novaka, taj najvise voli da prica kada ga niko nista ne pita, prosto je takav, s druge strane sta da se radi, tako je, a moje je da kritikujem.




      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Još malo...
        Idemooo.

        Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

        Comment


        • Ja bih samo voleo da ga bas totalno zabole kakva ce mu biti javna eksponiranja, i da bude jos vise svoj, bez potpunog obaziranja na to sta ce ko da kaze. Ako neko zeli mejnstrim proizvod eto im Federera. Covek ce reci sve ono sto mejnstrim publika zeli bez ikakvog talasanja sistemu. Idealan produkt krupnog kapitala. A Noleta su vec odavno proglasili za loseg momka, tako da bi mi bilo drago da nastavi da ih dodatno nervira sa svim tim alternativnim stvarima, koji su samo prirodna reakcija misleceg coveka kome je masa toga dostupno, na totalni sunovrat sistema vrednosti u svetu. Nakon toga kako su postupali sa njim tokom celog ovog perioda, izgleda da je shvatio da najiskreniju podrsku moze dobiti samo od svog naroda, pa tako nekako vidim i ovaj omaz sa posterom i novom godinom. Tako da takav ti je nas Nole... take it or leave it.

          A btw. alternativna istorija Srba i ne samo Srba je sve manje alternativna, a ta alternativa nije isto sto i ona bajata prica po kome su Srbi 'nebeski narod', a sto vidim da izjednacavas iz nekog razloga.

          Comment


          • To je on sam rekao, nisam ja izmislila, nisi dobro procitao, pise.

            A drugo na totalno pogresnu adresu kucas. Ako je iko vodio ovde ratove i bitke i podrzavo ga u svemu, za sve ove godine, i sa njegovom i tudjim navijacima, to sam ja. Ali iako sam njegov veliki navijac i da mi je iz oka izasao kritikovala bih ono sto mi smeta.
            Toliko od mene. Nemam sta da kazem vise, ko je shvatio, shvatio, ko nije...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma samo diskutujemo, ne zelim da kritikujem tvoju 'kritiku' niti da kucam na necija vrata
              Ono sto hocu da ti kazem da mislim da preozbiljno tumacis te objave. Koliko nas iz gusta objavi nesto samo zato sto je simpaticno, a i pitanje je dal to na dristvenim mrezama radi on ili mozda neki njegov PR. Da on misli da su Srbi neki nebeski narod po nekom nacionalistickom narativu vadikala iz 90ih, valjda bi to do sada saznali iz milion njegovih intervjua i nastupa.

              A da flertuje sa tim nekim alternativnim uverenjima, pocev od ishrane, preko duhovnosti, holistickog nacina zivota i alternativnim verzijama stvarnosti i istorije - to je tacno. Meni je to odlicno jer nisam neki pristalica mejnstrima, ali cak i kada ne delimo neke od tih uverenja (pa i ovih najnovijih), ne vidim da bi trebalo da nam to nesto specijalno smeta i da nas nervira jer on time ne ugrozava nikog, nego je to prosto njegova licnost i mozda faza kroz koju prolazi na osnovu svega kroz sta mu se desilo prosle i ove godine.
              Last edited by mmajstor; 06-04-21, 00:00.

              Comment


              • Deretić je kvazi intelektualac.
                U istu korpu (za smeće ) sa vladikom Nikolajem Velimirovićem i gomilom nacionalističkih bolesnika.
                Balkan info i Srbin info materijal.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nego, juče smo preskočili 😎
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • E cuj kalendar se racunao od momenta kada su svijet stvorili bogovi: Perun, Stiborg, Svarog, Crnobog, Triglav, Dajbog, Jarovid, Svetovid, Morana, Vesna i Mokosa.

                    Hahahahahahahah, nista ludje odavno nisam procitao. I jezivo na neki nacin.

                    Comment


                    • A dobro, to je mitologija, svaki narod je ima, realno vredna bastina.
                      Tamo i da ostane.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • U najgorem slučaju ovo je bilo za story-a. Ovo gurnut u objavu da ostane zapamćeno, duboko vjerovanje je u pitanju. Nek on delje na terenu a šta će raditi van njegova privatna stvar samo da si bespotrebno ne srozava renome. Sreća pa nisu razumijeli o čemu se ovdje radi strani mediji haha. Inače je vrlo lako moglo se nešto izroditi iz ove objave.
                        Last edited by DinoFC; 06-04-21, 19:40.

                        Comment


                        • Au bas nas zabole za strane medije. Oni ce ga pljuvati i onako i ovako.

                          Comment


                          • I to je tacno.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Evo Miroljub Petrović uradio recenziju od 22. minute na Novakov post. Veli kidaju ga demoni ahahahahahh. Neću više na ovu temu.

                              Comment


                              • Vala nisi morao ni ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X