Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bez veze da se ponavlja. ima puno svjezeg materijala.

    inace, kako sam i mislio, ovdje u svedskoj najveci mediji (expressen i aftonbladet) javljaju o fedovoj prekjucerasnjoj pobjedi ali ni rijeci o obaranju jednog o najvecih teniskih rekorda! ne znam kako je u drugim drzavama ali postirao sam lekipovo ismijavanje noletovog rekorda!
    Last edited by talicni; 12-03-21, 09:21.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Hvala Bojana!

      Beocca,

      Nisam zlopamtilo i hvala ti na ovom Pralicinom inervjuu. Odlican je. Nasao je pravu mjeru i sadrzajem i tonom.

      Na ovom forumu sam cesto citao lagane kritike na racun Pralice, Govedarice i Viskovica. Od Australije na ovamo sam imao prilke cuti komentare sve trojice. Sva trojica su vrlo kompetentni teniski strucnajci i dobri sportski novinari. Posebno mi se svidja Viskovic. A Boze moj, svakome su tu i tamo potkrade greska.
      NI ako može direktan link ne koristim FB, mislim Pralica-Obucina.
      Originally posted by talicni View Post
      ma rodila mi se cerkica na valentinovo. pa sam sincica premjestio u radnu sobu. njegova sobica je preuredjena u njenu, radna u njegovu a dnevna je sada i radna i dnevna i trpezarija. tako da je majica sada mislim na tavanu. ili kod roditelja moje bolje polovine.
      Odmah da siđe sa tavana 😉😎


      @Olja da li ti beše rekla da je Novak gostovao kod Obucine? Ne mogu sve da postignem 😁

      Evo jedan IMG bonus.



      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Dobro jutro!

        https://www.facebook.com/TennisTV/vi...3873775572508/
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nije Novak bio, vec Pralica.
          Pa cacanine guglaj malo imas negde na yt verovatno NewsmaxAdria.

          A Novak je to vece bio u dnevniku na rts1
          Sto rece jedan, nesto normalno i pristojno tamo posle 10 godina.



          Pralica je bio i u Oko
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • super mi je ono:

            3 1no.1

            .............


            jedan tenisko-matematicki zadatak:

            pricaju 2 tenisera X i Y.
            kaze teniser X teniseru Y: kada bih ja sada bio br1 u naredne 2 godine imao bih isto Z kao i ti.
            kaze teniser Y teniseru X: kada bih ja ostao br1 u naredne 2 godine imao bih duplo vise Z nego ti.
            ------
            X=?
            Y=?
            Z=?
            koliko Z ima X?
            koliko Z ima Y?
            Last edited by talicni; 13-03-21, 11:42.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post

              Pralica je bio i u Oko
              Ovo sam već kačio ovde.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sto bi se popularno reklo ovih dana...pa šta? [emoji849]
                Nisam bila 2 dana ovde.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Uvek imaju za najboljeg specijalnu seriju za posebne prilike [emoji173]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    NI ako može direktan link ne koristim FB, mislim Pralica-Obucina.
                    cacanin,

                    pogledaj ovdje:

                    https://uk.video.search.yahoo.com/se...20&action=view

                    Comment


                    • Hvala Olja nisam mogao da nadjem... Za RTS je tačno 101% !
                      Hvala NI, to je to. Obožavam ovu Damu, nije bila ovako žustra kad smo se upoznali 😎

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Još jedan sjajan lik i Novakov veliki navijač, Britanac Pavi Džil, koji bogami bije dobre bitke po društvenim mrežama, inače potpredsenik jednog TK iz Derbija

                          https://twitter.com/novarsonline/sta...633415682?s=19

                          https://nova.rs/sport/tenis/raskrink...e-pocelo-2008/


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment




                          • Last edited by talicni; 15-03-21, 23:46.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • E to su lepe patike.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X